Skocz do zawartości
Bartek_Red

Catherine: Full Body

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.ppe.pl/news/55441/catherine-full-body-dla-playstation-4-i-ps-vita-atlus-przypomnial-sobie-o-marce-z-2011-r.html

 

Tytułem wstępu: tak, to kolejny remaster.

 

Przechodząc do meritum, ogromnie cieszę się, że ten tytuł zawita na PS4. Kiedyś dali w Plusie na PS3 i nie zdążyłem ograć, potem przyszła pora na PS4 i starą konsolę się sprzedało. Ciekawe, w jaki sposób zostanie wzbogacona ta gra, zadowoli mnie 60FPS oraz podbita rozdziałka. Silnik jest taki, że tutaj i tak grafika jest bardzo specyficzna i nie ma za bardzo jak tego ulepszyć, produkcja ma swój klimat. Pamiętam, że jest mega wymagająca i zmusza do szybkiego myślenia, w sam raz na krótkie lub długie posiedzenia, w zależności od preferencji.

 

Więcej szczegółów mamy poznać 22 grudnia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych gier na PS3. Zarówno fabularnie jak i gameplayowo. Warto sprawdzić jak ktoś nie grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy wszystkie bugi również przeportują, kto robił platyne ten wie o czym mowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Patricko napisał:

Jestem ciekaw czy wszystkie bugi również przeportują, kto robił platyne ten wie o czym mowa.

 

Przynajmniej maja dac poziom trudnosci ktory bedzie czyms jak story mode, wiec ci co odbili sie od uczenia sie na pamiec poziomow lub jechania z YT beda mogli pograc w Katarzyne jak w visual novel. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat fabuła była banalna w porównaniu z trybami takimi jak Babel. To co się tam działo to była masakra. Etap na najwyższym poziomie był tak zabugowany, że nie dało się go ukończyć solo, trzeba było grać na 2 pady. Jak nie naprawią tego, a najlepiej nie wywalą tych pobocznych trybów to kij im w oko. Jak się ogarną to brawo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gry ma trafić trzecia bohaterka (jest ukazana na screenie opublikowanym w Famitsu), więc jeśli nie naprawią bugów z oryginału, to będzie to piękny strzał w kolano.

 

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×