Skocz do zawartości
Klaxxon

Burnout Paradise HD Remaster

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazlem w wyszukiwarce tego tematu, wiec zakladam.

Wg nieoficjlanego zrodla, w Japonii gra ukaze sie 16. marca. Nie wiadomo kiedy u nas - tak czy owak, dla mnie bomba, bo Burnout Paradise na PS3 dostarczyl mi mnostwo frajdy,. i na chgwile obecna, obok Drive Club i GT, do szczescia w kwestii scigalek, nic wiecej nie trzeba. Zatem podpalony czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No również liczę, że nie skończy się plotką, bo akcja że premiera w Japonii i nic poza tym jest trochę dziwna, tym bardziej że żółtki to raczej nie jest rynek docelowy dla tej gry. Zdecydowanie najlepszy Burnout i do momentu wyjścia DriveClub była to dla mnie najlepsza arcadówka. Nie ograłem dodatków na PS3, także liczę na pełny pakiet na PS4 i będzie mega zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy, ale Crasha troche brakowalo, mimo to z checia przygarne jak sie tylko pojawi. I GnR w menu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crasha przygarnalem za 120pln w pudełku z media. Burnout ma kosztować tyle samo i to mi się podoba. Cena jest w porządku.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze bede w miejszosci ale zupelnie nie czekam na ta produkcje.

Ciekaw jestem co zremasteruja i jak.

Dawno temu ogrywalem tą gre na PC (tu akurat jak to bywa byl problem z gra od EA na steam, rozwiazanie bylo upierdliwe bo trzeba bylo to robic kazdorazowo przed odpaleniem gry)

Pogralem nascie godzin i jakos poza GnR w menu, gra mnie nie porwala i jej nie skonczylem.

 

No i ciekaw jestem czy bedzie to remaster gdzie zmienia sporo czy moze li tylko port.

Jesli to drugie to jesli ktos nie ma alergii jesli chodzi o granie na PC to gra jest co jakis czas na promocjach po 2,5eur.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 9-10 lat pracowałem w EMPiKu. Akurat wyszła PS3 i całą dostawę wykupili chłopaki z multimediów oraz ich znajomi. Na sklep nie poszła ani jedna sztuka. Jakiś czas później w jedną z niedziel cholernie się nudziłem i cały dzień spędziłem na YT oglądając filmy z gier. W efekcie wyłamałem się z trendu sklepowego i kupiłem X360 Elite wraz z AC 1, GoW 1 i Burnout. I o ile AC i GoW znudziły mnie swoją schematycznością tak Burnout zachwycił dynamiką, modelem jazdy i modelem zniszczeń do spółki z genialnym OST. Ograłem na Xpudle, splatynowałem na PS3. Czy kupię remaster? Dla multi zdecydowanie tak.

 

 

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za ścigałkami, a ta gra pochłonęła mnie swego czasu bez reszty.

Zagrałbym z remaster z wielką przyjemnością.

Najwięcej znajomych na psn poznałem swego czasu dzięki tej grze, świetny klimat był w multi.

No i ta muzyka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sithman napisał:

Nie przepadam za ścigałkami, a ta gra pochłonęła mnie swego czasu bez reszty.

Zagrałbym z remaster z wielką przyjemnością.

Najwięcej znajomych na psn poznałem swego czasu dzięki tej grze, świetny klimat był w multi.

No i ta muzyka!

 

Pamiętam że jedno trofeum polegało na zrobieniu zdjęcia kamerką. Ponieważ miałem ją wtedy na stanie to dostawałem od ledwo poznanych graczy maile i hasła do kont z prośbą bym wbił im to trofeum.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i tak powstało plati.ru :messi:

 

W Burnouta młóciłem srogo, jestem przekonany że grał bym dużo mniej gdyby gra nie zaczynała się od Paradise City :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malpka napisał:

 

Pamiętam że jedno trofeum polegało na zrobieniu zdjęcia kamerką. Ponieważ miałem ją wtedy na stanie to dostawałem od ledwo poznanych graczy maile i hasła do kont z prośbą bym wbił im to trofeum.

 

To ja bardziej przegiąłem - kupiłem wtedy kamerkę specjalnie. To była chyba moja pierwsza platyna :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem zdalnie triala 10h z ea access na Xa. Jak wrócę do domu to się sprawdzi.

 

Edit 

Pograłem super się jeździ, super wygląda i ogólnie super, tylko ja mam z nią dokładnie ten sam problem co 10 lat temu. Nie umiem w to grać, jechać i jednocześnie śledzić mapę dokąd. A w tej grze to podstawa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Nie umiem w to grać, jechać i jednocześnie śledzić mapę dokąd. A w tej grze to podstawa 

Masz dodatkowo w aucie kierunek migający gdzie skręcić oraz na górze ekranu tabliczka z nazwą ulicy "mryga" :)

Ja znam mape na pamięć więc ogarniam ale sporo osób ma taki problem.

 

Pograłem trochę na xboxie i wygląda to nieźle, są wszystkie DLC. Kocham tą grę (poprzednie części też były świetne), muzyka i styl grania jest zajebisty :24_stuck_out_tongue: 

Mam na xboxie we wstecznej kompatybilności, mam równiez na PS3 to i tak zamawiam pudełko na XO :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyjrzeć.

Te wszystkie dlc trochę psują zabawę bo można wziąć super auto i wygrywać wszystko nawet jak przestrzeni się kilka skrzyżowań. 

 

No i mam po uszy Boberka. Fajnie ze polski dubbing ale zbyt oklepany głos irytuje. To nie jest jedną z postaci tylko jedyny głos w grze który gada non stop 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można włączyć angielskiego komentatora? Jak nie to lipa i nie kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, pablos_PRO napisał:

Te wszystkie dlc trochę psują zabawę bo można wziąć super auto i wygrywać wszystko nawet jak przestrzeni się kilka skrzyżowań. 

 

No i mam po uszy Boberka. Fajnie ze polski dubbing ale zbyt oklepany głos irytuje. To nie jest jedną z postaci tylko jedyny głos w grze który gada non stop 

 

Możesz brać auto jakie chcesz ale i tak musisz odblokować wszystkie auta podstawowe więc i tak każdym będziesz musiał zrobić jeden wyścig. Ja pierw robię zawsze tylko podstawowymi autami grę. 

Boberek na samym początku tylko wprowadza do gry, potem przy wyścigach tylko gada gdzie jechać. Mi on nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Banan91PL napisał:

Ten Remaster to kpina wyglada jak kupa jak ktoś ma xboxa to lepiej w wstecznej pograć 

Mi tam się dobrze gra, 4k robi robotę. Tylko nie mylmy pojęć to jest remaster który podbija rozdziałkę do 4k a nie remake które jest robiony od podstaw graficznie.

Dostajesz grę plus wszystkie dlc. Zobacz ile same dlc kosztują do burnouta we wstecznej kompatybilności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, helganin napisał:

Mi tam się dobrze gra, 4k robi robotę. Tylko nie mylmy pojęć to jest remaster który podbija rozdziałkę do 4k a nie remake które jest robiony od podstaw graficznie.

Dostajesz grę plus wszystkie dlc. Zobacz ile same dlc kosztują do burnouta we wstecznej kompatybilności.

 

No to swietnie ze dobrze sie bawisz.

 

Jak pisalem znajac EA to cala praca nad gra wygladala tak: ok bierzemy sprawdzamy jak to wyglada jak dodamy opcje graficzne powyzej full hd i czy dziala, placimy (o matko to bedzie nas kosztowac) licencje za te 80 utworow w grze, robimy build, i puszczamy do sprzedazy.

 

Jesli dobrze rozumiem to jest to dokladnie wersja Burnout Paradise the ultimate box (jak zakladam ta miala wszystkie dodatki) - wiec az tak bym kolegi @Banan91PL nie ktytykowal bo wsteczna dziala tez jesli mamy plytke z x360 a BP TUB mozna kupic uzywana plytke miedzy 30 a 45pln (z wysylka, pewnie u taniej jak sie poszuka).

 

Na PC to jesli tez nie poprawili modeli tekstur to mozemy miec doczynienia z czyms na miare Farenheit remaster, gdzie starsze niskiej rozdzielczosci tekstury wyswietlane w wyzszej rozdzialce no nie prezentuja sie jakos super szczegolnie.

Pomijam ze PB TUB na PC kosztuje 9,99eur a w ostaniej promocji byl za 2,49eur / na Origin jeszcze lepiej aktualna cena 6eur.

 

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MagEllan napisał:

Jak pisalem znajac EA to cala praca nad gra wygladala tak: ok bierzemy sprawdzamy jak to wyglada jak dodamy opcje graficzne powyzej full hd i czy dziala, placimy (o matko to bedzie nas kosztowac) licencje za te 80 utworow w grze, robimy build, i puszczamy do sprzedazy.

Tak jest :) ja tu widzę tylko podbicie rozdzielczości (no i tekstury może dali wyższej rozdzielczości bo wszystko mega ostre) do 4k i nic więcej :)

 

A kolegę piszacego cytuję "kupa" poważnie bym nie traktował bo gra wygląda o dziwo bardzo dobrze. Wiadomo że EA się nie napracowało ale cenę pudełka widziałem 120zł a to nie jest jakoś dużo przy dzisiejszych cenach gier. Za jakiś czas będzie gra dostępna w ea access i na ps4 szybko będzie w promocjach. PC to już inna sprawa bo ultimate box jest za 17,99zł i mozna grać w 4k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, helganin napisał:

Tak jest :) ja tu widzę tylko podbicie rozdzielczości (no i tekstury może dali wyższej rozdzielczości bo wszystko mega ostre) do 4k i nic więcej :)

 

A kolegę piszacego cytuję "kupa" poważnie bym nie traktował bo gra wygląda o dziwo bardzo dobrze. Wiadomo że EA się nie napracowało ale cenę pudełka widziałem 120zł a to nie jest jakoś dużo przy dzisiejszych cenach gier. Za jakiś czas będzie gra dostępna w ea access i na ps4 szybko będzie w promocjach. PC to już inna sprawa bo ultimate box jest za 17,99zł i mozna grać w 4k

 

oj juz zostawmy "kupe" bo smierdzi.

Chodzilo mi o to ze jesli gra jest we wstecznej i mozna ja kupic 3 lub nawet 4 razy taniej nizli odswiezona wersje to dla kogos moze to byc opcja wystarczajaca.

 

EA wczesniej mowilo ze ich interesuja ich aktualne gry a nie remastery, ale widac parcie ludzi na burnout w sensie sentyment za ta gra plus srednie przyjecie nowego NFS spowodowalo ze EA postanowilo tanim kosztem sprawdzic czy to chwyci. I ja ich nie winie, ba wiecej uwazam ze z punktu widzenia biznesowego to dosc zrozumiala decyzja.

Tyle ze patrzac na XOX i jego podbita wsteczna czyli gry takie jak wiesiek 2 czy pierwsza F-Horizon, widac ze mozna zyskac na tej maszynie troche jesli chodzi o prezencje leciwych tytulow. Zakladam ze burnout majac remastera raczej nie zostanie podbity we wstecznej.

 

Co do PC - tu znow na dwoje babka wrozyla - jesli dobrze pamietam to BioShock 1 i 2 po zremasterowaniu PeCeciarze dostali za free jesli mieli wczesniej kupione. Takie inicjatywy to mi sie podobaja. Tutaj bedzie kup pan to raz jeszcze - co raczej sensu wiekszego miec nie bedzie.

Mam Burnout Paradise Ultimate Box na Steam - ale ta wersja miala u mnie problemy z odpaleniem, jak sie juz je ominelo to gra smigala, pogralem nascie godzin, ale jak juz pisalem nie kumam zachwytow, nie do konca mi siadla ta pozycja. Z arcadowych zabaw to dalej cenie sobie NFS MW z 2005r. :1_grinning:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, helganin napisał:

Tak jest :) ja tu widzę tylko podbicie rozdzielczości (no i tekstury może dali wyższej rozdzielczości bo wszystko mega ostre) do 4k i nic więcej :)

 

A kolegę piszacego cytuję "kupa" poważnie bym nie traktował bo gra wygląda o dziwo bardzo dobrze. Wiadomo że EA się nie napracowało ale cenę pudełka widziałem 120zł a to nie jest jakoś dużo przy dzisiejszych cenach gier. Za jakiś czas będzie gra dostępna w ea access i na ps4 szybko będzie w promocjach. PC to już inna sprawa bo ultimate box jest za 17,99zł i mozna grać w 4k

Ale na 55 calach na prawdę to wyglada jak gra z x360 i nawet 4k wielkiego szału nie robi  Wiec po co płacić im jak można mieć to samo w wstecznej  i nie oszukujmy się ten Remaster to "kupa" , mamy pare fajnych przykładów ze można to zrobić na prawdę porządnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wolę takiego remastera (Banan nie myl z reamke jak to robisz cały czas :24_stuck_out_tongue: ) niż te nowe gry które wydaje EA. U mnie na 49 cali 4k wyglada to ładnie i nie zgadzam się z powyższym tekstem :24_stuck_out_tongue:

MagEllan - oczywiście uważam że jakby podbili rozdziałkę we wstecznej to gra by wyglądała podobnie :) tu przykład Forza Horizon który w 4k wygląda ślicznie.

No i tak jak piszę wole grać w te remastery nawet średnie, we wsteczną niż te wszystkie gry które teraz wychodzą :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie @Banan91PL i @helganin

Macie po prostu rozne opinie - skoro juz i tak wbilem sie wam w dyskuskje to powiem nie pozostaje wam sie zgodzic w tym ze sie nie zgadzacie.

Co do tego jak gra wyglada mozna bedzie poczekac na jakies porownania, bo pewnie takie sie pojawia gdzie bedzie OG, Wsteczna oraz Remaster.

 

@helganin - nie zgodze sie tez do konca z Twoim podejsciem do remaster vs remake, czy tez reimagine.

Dobrym przykladem jest tutaj Activision - Deadpool, Protype 1 i 2 - nie lapia sie w mojej opinii jako remastery bo to zwyczajne porty - dajemy wieksza rozdzialke kompilujemy kod z PC pod PS4/XO i puszczamy. Nie zmieniono tam nic. To samo tyczy sie Burnouta - to jest port (idiotyczne jest to ze bedzie Port z PC na PC - gdzie pewnie i tak grzebiac w konfigach mozna bylo w oryginalnym PB TUB uzyskac wyzsze rozdzialki).

 

Remaster - to cos gdzie pewne elementy zostaly poprawione, wypolerowane i wygladzone. Niestety tutaj mamy przyklady gdzie zmiany zastosowane miedzy OG a remasterem nie zawsze wypadaja na plus - moim zdaniem przykladem takich remasterow sa The Arkham collection i the Bioshock Collection (szczegolnie 1 i 2ka).

Mamy tez remastery gdzie poprawiono tekstury, gdzie gra dziala z wiekszym frame rate i gdzie to wszystko sie klei (tu zaliczylbym Uncharted kolekcje)

 

Remake to np Shadow of the colosuss budowany od zera, zachowujacy mechanike, ale przebudowujacy wizualnia, gdzie bierze sie na warsztat wszystkie teskstury i od zera przebudowuje pod katem aktualnych sprzetow.

 

Re-wyobrazenie gry - to cos co nie musi byc scisle zwiazane z ogryginalem, to jest podejscie jesli teraz mielibysmy zrobic gre ktora zrobilismy nascie lat temu to jak by ona wygladala - tutaj przykladem moze byc Ratchet na PS4.

 

Tak ja widze ten podzial. Oczywiscie mozesz go widziec inaczej. 

 

Jak pisalem moze odpale raz jeszcze burnout na PC, bo porzucilem go po paru godzinach gry. Ale dla Was panowie to nie ma znaczenia - Jeden bawi sie dobrze w odswiezonej wersji gry, drugi moze zadowolic sie wsteczna kompatybilnoscia bo nie widzi powodu do wydawania kasy na oswiezona wersje. A trzeci (moja skromna osoba) zadowoli sie stara gra z PC i 1080p w max detalach. Co komu pasuje, co kto lubi :)

 

milej niedzieli

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie się na grach, jesteście zwykłymi hejterami :24_stuck_out_tongue:

Firma się stara aby gra jakoś wyglądała, wydaje mase kasy aby to jakoś chodziło a odzew od graczy jaki? Sam hejt :)

(z przymróżeniem oka)

 

Tak jak pisałem wydaje mi się że tekstury trochę poprawili, auta jakoś ładniej wyglądają ale może to być zasługa 4k. 

Filmik porównawczy tu jest filmik no ale dochodzi kompresja youtube oraz fimik jest w 1080p, gra wygląda inaczej na tv wiadomo

 

Na xboxie między wsteczną a remasterem będzie duża różnica i tu ja piszę właśnie bo grałem we wsteczną i przesiadłem się na remastera. Ale na PC będzie różnica znikoma.

Zgodzę się jest to port względem wersji PC ale względem wersji X360 to jest remaster :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×