Skocz do zawartości
Klaxxon

Burnout Paradise HD Remaster

Rekomendowane odpowiedzi

@helganin

Milego grania.

Co do hejtu, to nawet z przymrozeniem oka dalekie to od prawdy :1_grinning:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem już na PS4 i cóż można powiedzieć. Stary dobry Burnout ze wszystkimi plusami i minusami. Minusem jest dostęp do najlepszych aut na starcie, niszczy to dla mnie całkowicie rozgrywkę, dlatego trzymam się klasycznej ścieżki. Formułka na końcu i tak zawsze wymiatała. Nie pamiętam już też jak było w wersji PS3, ale ilość klatek powoduje, że gra wygląda jakby była wręcz przewijana gdy gramy szybkimi furami. Chociaż może zbyt bardzo przywykłem do slamazarnego tempa w Monster Hunter i teraz jest inny świat :)

Poza tym póki co bez zmian. Jest prosto, szybko i mega przyjemnie, czyli taki powinien być Burnout. Graficznie wygląda przyzwoicie, ale np. najazdy na fury gdy są rozwalane już zalatuje słabymi tekturami.

Bawię się spoko. Jak ktoś szuka porządnych autek arcade to lepiej trafić nie mógł. Jednak nie liczcie na jakiekolwiek zmiany względem oryginału bo ich po prostu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra wrocilem do BP the ultimate box. EA jak to EA okazuje sie ze ultimate box nie mial wszystkich dodatkowych wozow paczki z nimi mozna se kupic.

Wiec tutaj jest przewaga remastera.

 

Powiem tak jestem pod niesamowitym wrazeniem jak ta 10 letnia gra wyglada na PC - ujme to tak wyglada bardzo dobrze jak na swoj wiek, owszem moze nie ma super zaawansowanego AA i uber tekstur ale daje rade, sciezka dzwiekowa - powiem jedno teraz juz takich nie robia. naprawde mila, 60fps jak w morde strzelil.

Jutro wymusze supersampling bo karta graficzna nawet sie nie pocila wiec sproboje z +20% wiecej nizli full hd skalowane w dol.

 

Rozumiem czemu gra moze sie podobac, pewnie troche pojezdze. bo czemu by nie. Ale jako posiadacz starej wersji nawet bez dodatkow nie widze absolutnie powodu aby inwestowac w nowa. Tymbardziej ze posiadam tylko full hd wyswietlacze.

 

Widze tez jasno ile nowsze NFSy przejely od burnouta (chocby stacje naprawy - jesli dobrze pamietam byly w HP 2010), skoki w MW 2012 (ale ta gra mimo iz Criterion maczal w niej palce byla dla mnie slaba).

 

Chyba dla samego funu znajdowania skrotow i skokow troche pobujam sie w Paradise City - przyzam ze remaster sklonil mnie do tego wykopaliska i ze jest duzo lepiej nizli sie spodziewalem.

Poprzednie odbicie sie od gry jak domniemam bylo spowodowane slabszym kompem (plynnosc), oraz brakiem kontrolera. Teraz jakos przyjemniej mi sie gralo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, burnouta w klasycznej wersji wycisnąłem na maxa, zarówno w multi jak i w kampanii, 500 wyzwań itd , tu po zdobyciu platyny i 100% trofek jakoś nie ciągnie mnie do wyciśnięcia z gry maxa, nie wiem brak ekipy z ps3 czy wypalenie? Myślę, że to już nie to !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×