Skocz do zawartości
pablos_83

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Eloszki napisał:

Mi się bardzo podoba. Zaraz kupuje bo widzę za 18 zlociszy abonament 12_slight_smile.png na 3 msc

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Tylko wstrzymaj się na ostatni dzień promocji. Na dłużej starczy.

A tak wogóle to do kiedy jest promocja na game pass. Bo mi się kończy 28 lipca i coś mi się wydaje, że nie zdążę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę raczej kupował ten abonament i tak a mam pare gier które chce ograć wiec raczej kupię czym prędzej :). Jak mi brakowało samochodowek tak teraz ich będzie zbyt wiele


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę raczej kupował ten abonament i tak a mam pare gier które chce ograć wiec raczej kupię czym prędzej 12_slight_smile.png. Jak mi brakowało samochodowek tak teraz ich będzie zbyt wiele


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To nie masz nic w kolejce do ogrania.
Jak masz konsole od MS to faktycznie gier sporo gorzej z abonamentem na pc tam tylko parę sztuk.
Jeśli dobrze pamiętam to oba ostanie diet są w abo więc na brak samochodowek narzekać nie będziesz ;)

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misie kolorowe co tutaj tak cicho.

 

Demko wyszlo? gra ktos cos?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkim fanem nie jestem ale ogrywam każda część po trochu ...

 

Wygląda to tak że nie oddycham graficznie wow :30vm3cw: najładniejsza gra na koksie 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Danielski_82 napisał:

Wielkim fanem nie jestem ale ogrywam każda część po trochu ...

 

Wygląda to tak że nie oddycham graficznie wow :30vm3cw: najładniejsza gra na koksie 

to sie nazywa dobry poczatek :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to okiem człowieka co próbuje wszystko jest bigger better itp . Ale no czyż tego nie chcą ludzie ? Co tu zmieniać , feeling motorstorma na polu , na drodze test drive . Grafa przepiękna kolorowa , relaksujaca elektronika w radiu , potrafię sobie wyobrazić że ludzie znowu tu wyjeżdża setki h , trochę szkoda że splita nie ma skoro są tryby graficzne . Ale tak no kolejna Forza , seal of quality :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi dopiero w nocy sie pobralo i rano tylko odpalilem zobaczyc jak wyglada - wyglada meeegaa! ;)

juz w 3kę wsiąknąłem a teraz to przepadnę :)

trzeba bedzie przedluzyc Game Pass'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem trochę, ale zbytnio nie chce mi się grać w to demo, by nie psuć sobie pierwszych wrażeń. XGP przedłużony, można czekać na premierę i tam wbijać progres

 

Jeździ się fajnie, wygląda super. Plus za ilość kamer i jakoś ich wykonania. Nawet jestem skłonny zmienić ulubiony widok ze zderzaka na jakiś ze środka

Gra politycznie poprawna. Można grać babom , murzynką i azjatką.  Polygon daje okejkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda graficznie na bieda-wersji klocka? Grał ktoś, czy wypowiedzi o super grafie pochodzą od użytkowników grających w 4K na Xie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pościgałem sie wczoraj przez godzinkę na zwykłym iksie i jak dla mnie to wygląda super (szczególnie po tym jak mam jeszcze w pamięci strasznie źle wyglądającą betę BFV).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem z pół godziny i jedyne co mnie trochę irytowało to to, że z organizatora festiwalu, ponownie gramy jakimś początkującym kierowcą. Niby nic, ale jednak się przyzwyczaiłem do trójki. Poza tym gra wygląda jak poprzednik z podrasowaną grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że jest to Forza Horizon... może nie 4, ale tak 3.8. Demko zapowiada kolejne tygodnie zabawy.

+ Mapa jest bardzo ciekawa. Nie taka płaska jak w trójce, więcej zmian wysokości. Lepiej zorganizowana i znacznie lepsza atmosfera od Australii.

+ Rozmaite systemy robienia postępów w grze zdają się być jeszcze bardziej rozbudowane. Osobny rozwój dla głównych zawodów, osobny dla wyzwań, wyścigów ulicznych itp. Do tego teraz nie będzie jednego sklepu z perkami, tylko każdy jeden samochód będzie miał własne drzewko. Wow.

+ Jazdę czuje się wyśmienicie. Dźwięki są wyborne.

+ Oprawa wizualna kosmiczna na wszystkich platformach. Gram na X1S na TV 4K z HDR, nadal wygląda doskonale.

+ Modele i tekstury zwierząt są bardziej dopracowane od modeli ludzi. Dla mnie spoko.

 

- Dialogi są dość tandetne, ale cóż... nie o to chodzi, to nie RPG.

- W pewnym sensie klimat jest taki... "zbyt pochlebny." Gra w żaden sposób nie śmie krytykować, za wszystko daje nagrody, nawet jak coś nie wyjdzie, to nic się nie stało. Częściowo to rozumiem - przystępność jest priorytetem, a dla hardkorowych zawodników są odpowiednie tryby rozgrywki, ale leciutki niesmak jest.

 

Gra będzie fenomenalna. Liczę tylko na mnóstwo, mnóstwo contentu oraz na znaczące różnice nie tylko w zimie, ale również między innymi porami roku. Wjechać na oblodzone jezioro czy pośmigać po przykrytym śniegiem Edynburgu to będzie dopiero zajawka.

 

Kto będzie szukał kogoś do online czy co-opa, to zapraszam, z ziomkiem będziemy jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misie kolorowe co tutaj tak cicho.
 
Demko wyszlo? gra ktos cos?
 
Tak
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, pablos_83 napisał:

Jeździ się fajnie, wygląda super. Plus za ilość kamer i jakoś ich wykonania. Nawet jestem skłonny zmienić ulubiony widok ze zderzaka na jakiś ze środka

FH3 to jeden z niewielu arcade like games w ktorej jezdzilem tylko z widokiem z kokpitu. Nie dosc ze jakosc to jeszcze felling bardzo fajny. 

Wiec nie sadze zeby w FH4 mialo byc inaczej. 

 

No musze to demo pobrac i zobaczyc czy moj lapek podola. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, danken000 napisał:

Na xboxie widok z kokpitu kiepski jest ze względu na niski FoV. W ogóle prędkości nie czuć.

????

hmmm

no pobiore demo to ocenie.

 

FH3 do napisow koncowych ogrywalem na XOS i gralem tylko z widokiem z kokpitu i bardzo mi siadlo. (potem gralem juz na PC)

Wiec zakladam ze FH4 nie powinna sie roznic.

Z racji ze nie specjalnie pozniej przelaczalem sie to mozliwe ze jest tak ze poczucie pedu jest mniejsze, ale z tego co pamietam z FH3 to czulem zadadnicza roznice jada jakims klasykiem co ledwie 150km/h wyciagal vs najkies nowsze autko ktorym zapierniczalo sie 250km/h.

 

Mozliwe ze cos sie zmienilo w FH4 - ale to ocenie jak zagram w koncu w to demo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FH4 jest tak samo jak w FH3. Różnica między widokiem z kokpitu, a zza samochodu jest jak dla mnie spora. Nawet "Rear Close" i "Rear Far" się sporo różni. Przy dalszym całość nagle przyspiesza o jakieś 50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W FH4 jest tak samo jak w FH3. Różnica między widokiem z kokpitu, a zza samochodu jest jak dla mnie spora. Nawet "Rear Close" i "Rear Far" się sporo różni. Przy dalszym całość nagle przyspiesza o jakieś 50%.
No to najwyraźniej po prostu różnimy się w odbiorze tego jak czujemy prędkość w widoku z kokpitu

Dziś odpalę demo i zobaczę.



Wysłane z mojego Lenovo YB1-X90L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre masz oko fov jest niski ale na pc da się go zmienić nie widziałem takiej opcji w fh3

No to teraz testy ile mogę wyjac z ustawień żeby mieć 60fps (zakładam może low da radę) a ile będę mógł je podbić i jak duża będzie różnica w wyglądzie jeśli zrobię locka na 30fps285eb412cfc43f17bfff7d10d64cb749.jpg

 

Piękny benchmark ze wszystkimi detalami to lubię gra na low wygląda ok i wyciąga 60fps (poza linia startu) na moim sprzęcie to dobry wynik.

 

0eb9d9e0e6fe4f97d79ca4710b47968d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że już można pobierać. Skusiłem się na wersje Ultimate, bo ostatnia odsłona dała mi zabawy na kilka miesięcy. Tutaj też szykuję się sztos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demo pojezdzilem różnymi odblokowanymi furami.
Dla tych na blaszakach bardzo dobra wiadomość rewelacyjna optymalizacja.
Mój laptop na wysokich trzyma 30fps.
Gra prezentuje się świetnie.

Wrócę do 3ki ale 4ką ląduje n liście zakupowej

Wysłane z mojego Lenovo YB1-X90L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ograłem demo pojezdzilem różnymi odblokowanymi furami.
Dla tych na blaszakach bardzo dobra wiadomość rewelacyjna optymalizacja.
Mój laptop na wysokich trzyma 30fps.
Gra prezentuje się świetnie.

Wrócę do 3ki ale 4ką ląduje n liście zakupowej

Wysłane z mojego Lenovo YB1-X90L przy użyciu Tapatalka


Wiesz że w GamePass to ląduje na premierę?
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz że w GamePass to ląduje na premierę?
Czasem jak. Czytam wpisy to. Mysle ze ludzie nie wiedza co to za zajebista usluga, bierzesz GP w cebuli i masz FH4 na XboxOne i PC za razem :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×