Skocz do zawartości
pablos_83

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Sithman napisał:

Nie za długo pograłem w czwórkę, dotarłem do zimy i wkręciłem się w zadania dla kaskadera. Gra się przyjemnie jak zawsze, ale brak tego "czegoś". Co do dwójki, to może nie miała wielu elementów, które dodano od części trzeciej, ale fun był niesamowity. Taka bezstresowa jazda na całego.

no to mamy podobnie tylko ja pogralem ciut wiecej - 4ce brak efektu WOW, to oczywiscie subiektywne odczucie ale jak pisalem jest nas tutaj praru ktorzy maja zblizone wrazenia :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego. FH4 nie wprowadza nic nowego poza ubraniami i tańcami dla gimbazy. Poza tym to tylko kolejna gra z serii, z mniejszą ilością zawartości. Brakuje mistrzostw, mapa nie jest zbyt urozmaicona, a sezonowe eventy i pory roku nigdy nie są dobrym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem tej grze drugą szansę. Znalazłem fajny sposób na nabijanie kasy i xp, uzbierałem na wymarzone auto (Lambo Veveno), znalazłem kilka bardzo fajnych zawodów zrobionych przez graczy i wrócił fun jak za czasów dwójki. Wciąż bym grał i grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox S za 999 zł z Forza 4... Warto jeazcze kupić dla tej jednej gry żeby ograć? Kusi jak diabli ta Forza.. Ewentualnie później przycebulic jakaś multiplatforme na Xboxa zamiast na ps4

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie warto, tymbardziej, że jest jeszcze FM7, KI, Ori. Z cebuleniem jest już gorzej a wiec nie działa Revolut a zdrapki nie zawsze są opłacalne - podobno też potrzebny do tego jest VPN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.04.2019 o 11:39, eMeK napisał:

Xbox S za 999 zł z Forza 4... Warto jeazcze kupić dla tej jednej gry żeby ograć? Kusi jak diabli ta Forza.. Ewentualnie później przycebulic jakaś multiplatforme na Xboxa zamiast na ps4

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

999pln dla mnie ciut za duzo (tak conajmniej 100pln). 

Jesli chcesz troche pograc a potem pogonic to szukalbym mozliwie najtanszej oferty nawet na sama konsole i dokupilbym do tego (zostalo 13 dni) Xbox Game Pass na 3 miechy za 4pln (toz to jak darmo). I ogral FH4 (jest w ramach abonamentu) jak i  inne gry z abo a biorac pod uwage ze jest ich troche to z pewnoscia cos dla siebie wybierzesz.

 

Nie zmienia to faktu ze polecam FH3 i FH4.

:)

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę. Kończę jesień - całkiem spoko gierka. Fajnie, lajtowo się jeździ i jest to mega przyjemne. Mam godzinkę, odpalam i czas leci bardzo przyjemnie. 

 

Btw. nie jestem fanem ścigałek, ale forza do odstresowania i po prostu pojezdzenia pasuje idealnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mpluto napisał:

Btw. nie jestem fanem ścigałek, ale forza do odstresowania i po prostu pojezdzenia pasuje idealnie. 

Nie jestes pierwszy ktory wysnuwa taki wniosek.

 

Moim zdaniem poza ultrasami ktorzy dzierżą sztandary "Symulacja albo smierc". Forza horizon to gra ktora powinna zadowolic zarowno fanow scigalek wszelakich (poziomy trudnosci, dopasowanie sterowania, tuning, ustawianie parametrow wozu) a takze ludzi ktorzy chca po prostu sobie pojezdzic. To gra ktora mowi baw sie jak chcesz... boisz sie przegrywac ustaw AI na poziomie idiota i wygrywaj wszystko jak leci, wolisz wyzwanie ustaw wyzszy poziom i gon stawke (ba co wiecej nawet jesli nie wygramy na wyzszych ustawieniach dostajemy i tak bonus ktory kompesuje podniesienie poziomu trudnosci). Do tego model jazdy przeniesienie masy, wibracja w triggerach, to ze auta naprawde prowadzi sie inaczej (jasne pewnie zblizone mocno modele w jednej klasie beda podobne w prowadzeniu ale aut jest tyle ze czuc roznorodnosc). 

i po co ja sie po raz kolejny rozpisuje....

 

milego grania

:)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×