Skocz do zawartości
Patricko

Bulletstorm Full Clip Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ świetnie się bawiłem z tą grą! Takie doświadczenie miałem ostatnio z Doomem. Gra to czysty old schoolowy shooter, walisz przed siebie i do wszystkiego co się rusza, a skillshoty dodają dodatkowe wyzwanie oraz emocje, gdy wpada Ci multi kill na paru przeciwnikach jednocześnie. Prosta liniowa strzelanka, ale podana w wyśmienitym sosie.

 

Remaster zrobiony naprawdę dobrze, graficznie daje rady nawet dzisiaj. Kilka bugów tu i tam, głównie z dialogami, ale nic co by psuło rozgrywkę.

 

Jak ktoś nie miał okazji zagrać na PS3 tak jak ja to polecam nadrobić, na pewno nie będzie żałować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na origin access jest bulletstorm lite czyli tylko kampania.

Odpalilem i juz bylo tak milo jalk to opisywal @Patricko

Ale dupa. Rozdzial 2 Akt 1 i w ktoryms momencie NPC robo-azjata zaczyna przemieszczac sie w powietrzu, cut scenka i brak opcji kontynuacji powinniem moc uzyc linki na obiekcie a nie moge nie ma prompta a jak probuje mimo to nie dziala.

I tak oto naprawde fajna gierka na dwa wieczory bardzo mnie dzis o poranku rozezlila. Moge niby probowac caly rozdzial powtarzac ale jesli wydarzy sie to po raz kolejny to rzuce padem.

Gra mimo lat i ubogich ustawien graficznych daje rade wizualnie jest mila radosna rozwalka. A buraczane teksty mimo iz suche jak piasek na pustyni mnie smiesza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś na PC i nawet niezłe choć nie lubię gier z punktami. Na pewno u mnie inaczej patrze na polska grę :P

Niektóre akcje można zrobić fajne ale szybko zaczyna się to nudzić i powtarzać. Nie udało mi sie gry ukończyć bo mnie znudziła.

Chciałem ostatnio przejść na PS4 ale u mnie literki były takie małe że nic nie było widać więc olałem grę i wywaliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec u mnie restart rodzialu byl sposobem na glitcha. gram i bawie sie dobrze pewnie skoncze w ramach origin access to jak darmo (a kupilem w promo za 4pln :) )

Wysłane z mojego Lenovo YB1-X90L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było w plusie to pobrałem i kiedyś ograłem bardzo fajna gierka z naszego podwórka chyba,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z naszego.

 

Co sie wkrecilem wlasnie skonczylem

Ocena koncowa dobra plus. Gdzies im dalej w las odrobinke spadl fun z eksterminacji i to wplynelo na ocene.

Ale jako calosc dobra plus warta ogrania.

Szkoda wielka ze gra nie zotala chyba kiedy byla wydana przyjeta zbyt cieplo bo miala potencjal na kontynuacje. Naprawde przywoity kawalek kodu.

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×