Skocz do zawartości
pablos_83

Dark Souls: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler

DARK.png.e997365f9eb973ec70495ed3c071b8f8.png

Mega zestaw, nie zbieram kolekcjonerek ale taką bym brał, ale cena mnie szybciutko sprowadziła na ziemie. (około 1500zł)

Edytowane przez manoszek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeciorałen gierę ponownie wzdłuż i wszerz, więc na premierę nie wezmę, o ile w ogóle.
No chyba, że jak w sotfs pozmieniają przynajmniej układ mobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy w to grałem, że szczerze wątpię, żebym się skusił na ponowny zakup. Na PC od lat, dzięki DSfix, można grać w dowolnej rozdzielczości, z różnymi graficznymi fajerwerkami. Problem był z 60 klatkami, bo o ile można było odblokować framerate, to gra czasami źle to znosiła. Remake bym łyknął, ale dopieszczona wersja jest dla weteranów mało atrakcyjna. Wolałbym Demon's Souls...na ale cóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odbiłem się od DS na ps3 jak kauczuk od ściany. Nie byłem jeszcze gotów mentalnie. Po ograniu DS3 i BB chętnie podjąłbym rękawicę ponownie, ale pod warunkiem, że graficznie będzie to wyglądało lepiej niż DS2 remaster. Jak pokażą gameplay z PS4 bieda to się ewentualnie zdecyduję. Póki co ciśnienia nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Dark Souls bardzo lubię, genialna gra  i na pewno się skuszę. Pewnie nie na premierę, ale w swoim czasie znowu zawitam do Lordran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu kupiłem - żałuję tylko, że znowu tak późno po premierze (podobnie jak BB i DS3) . Znowu czuję ten przyjemny dreszczyk na plecach przy poznawaniu lokacji :) - zakładam znowu 90h na jedno przejście gry przy moim talencie i spokojnym dawkowaniu tej gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było poczekać na Sekiro a nie odgrzewanego kotleta wcinać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole tego odgrzanego kotleta niż jakieś zdechłe sushi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dosłownie chwilkę pograłem - jeszcze nie widziałem znaków przywołania (natomiast widziałem pozostawione wiadomości od graczy - więc online działa), wydaje mi się, że jestem jeszcze za bardzo na początku aby móc kogoś przyzwać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia, akurat ogrywałem na premierę było z kim pograć ale wiele sam przechodziłem i trochę pomagałem, do dziś pamiętam dwa gargulce które doprowadzały mnie do kurwicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Eloszki napisał:

Wole tego odgrzanego kotleta niż jakieś zdechłe sushi :)

Świeże sushi > odgrzany kotlet zawsze :P Chociaż oczywiście odgrzany kotlet też jest dobry, jeśli pierwotnie był dobrym kotletem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=61836]Frost Prime[/mention] splatynował to i zapewne chętnie pomoże - patrząc na post powyżej  .
 
Chwilowo walczę sam, czekam aż [mention=26195]coffee88[/mention] się przełamie 
Jeszcze trochę i się pewnie przełamię

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Eloszki napisał:

@Frost Prime splatynował to i zapewne chętnie pomoże - patrząc na post powyżej :P .

 

Chwilowo walczę sam, czekam aż @coffee88 się przełamie 

Aż sprawdziłem i okazało się, że nie mam save'a :30vm3cw:

Musiałem usunąć jak wbijałem platynę, ale spoko jak będzie trzeba to podbije postać i pomogę jak ktoś będzie chciał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i się już zaczęło - pierwsza lokacja -> 3 ścieżki do wyboru i na końcu każdej dostaję straszny wpierdol...  muszę  się na nowo do tego przyzwyczaić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź najpierw do Burga - w górę schodami, na katakumby i New Londo przyjdzie jeszcze czas. Jeśli zdarzy się że będziesz miał dość, zatniesz się, lub będziesz chciał świadczyć tryb easy ;) to odezwij się na priv i podrzucę Ci kilka giftów, lecz zachęcam przy pierwszym przejściu by samodzielnie się pomęczyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję - nauczony poprzednimi grami tej serii chcę jak najwięcej sam się pomęczyć bo jest to najlepsze przeżycie (przez parę miesięcy pomimo dużych chęci nie oglądałem nic, również nic nie czytałem aby jak najmniej spojlerów wyłapać) . Ewentualne podrzucanie przedmiotów i inne tryby "easy" to przy drugim przejściu lub w "drodze do platyny" o ile w ogóle. 

 

Do znajomych z przyjemnością dodam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oto chodzi w soulsach, spiąć dupę i wszystkim samemu wjebać ;) przy platynie gdybyś miał problem to pisz, pomogę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I oto chodzi w soulsach, spiąć dupę i wszystkim samemu wjebać 10_wink.png przy platynie gdybyś miał problem to pisz, pomogę.

Stary, tym komentarzem tak mnie zmotywowałeś, że chyba sam zacznę przygodę z Soulsami. Tylko w Bloodborne’a grałem.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB ma najlepszy klimat z wszystkich "soulsów" ale oczywiście to kwestia gustu. Jest też zdecydowanie najszybszą częścią. Natomiast jako fan wszystkich części - zawsze będę każdego namawiał na zaliczenie wszystkich soulsów, bo to wg mnie kapitalna seria.
Praise the sun!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta część jest najtrudniejsza ze wszytskich? Mam wrażenie, że 3 część - przynajmniej początek gry to przebiegłem jakoś w takim trybie w miarę easy a tu utknąłem na dobre. 

 

Czy ktoś może mnie poinstruować gdzie powinienem dalej się kierować bo mam wrażenie, że do wszystkich miejsc gdzie doszedłem obecnie mam za słabą postać bo mobkom zadaję atomowe np. 5 punktów obrażeń... 

 

To raczej dla tych co ukończyli chociaż pierwsze parę godzin gry: 

 

Spoiler

Zaczynjąc od głownego ogniska - mogłem się kierować na dół ( tu wiem napisaliście że nie),

 

Po dobiegnięciu do wieży i pokonaniu bossa doszedłem do jakiegoś metalowego byka któremu zadaję 5 pukntów obrażeń - nie ma szans go obecnie pokonać;

w wieży gdzie był boss tylko poniżej na dole stoi jakiś pojeb, który mnie kładzie jednym uderzeniem - tu w sumie nie wiem czy mam się nim obecnie przejmować czy mogę go zostawić na później, czy jest tam jakieś przejście czy coś ? 

 

Gdzie powinienem iść - człowiek zbroja czy ten byk? czy może coś ominąłem? 

 

Dzięki - nie chcę nic oglądać więc też proszę o nie za duże spojlery :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×