Skocz do zawartości
pablos_83

Dark Souls: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera byłem tam podniosłem to i co lepsze pamietam nawet ze jak do niego podszedłem to sam zagadał ze mam coś fajnego czy mogę mu to dać. Coś się zwaliło chyba...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilę dzisiaj pograłem i gra się bardzo dobrze

 

Niewiele różnic względem Dark Souls 3

 

Rozgromiłem bossa na murze na początku, później znalazłem halabarde, ulepszyłem do +3 i mało kto podskoczy jak na razie

 

Jestem na początku zielonej lokacji, gdzie atakują mnie jakieś drzewa i w sumie dobra zmiana klimatu od średniowiecznych budowli 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przez cały dzień męczyłem się z lokacją Brighttown - no po prostu straszna ale ukończona. Mam nadzieję że szybko wrócę na zamek, tam jakoś bezpieczniej. 

 

15 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Zagadaj ponownie i daj mu to sknerusie :D

 

 

Nie chce wziąć nic - pewnie coś namieszałem, może się jeszcze jakoś to odkręci... 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, korzystales z opcji rozmowy? Ja kiedyś specjalnie mu nie dałem LE i przy następnej rozmowie znów była opcja by mu item przekazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobiegam jeszcze po lokacji - może coś zaskoczy, pewnie ja coś robię źle więc liczę na to że mi zaskoczy w głowie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze podobnie jak w DS3 będzie gdzieś możliwość rozdania punktów (statystyk) raz jeszcze, bo teraz mi się pomysł zmienił na postać :) 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Eloszki napisał:

Czy w grze podobnie jak w DS3 będzie gdzieś możliwość rozdania punktów (statystyk) raz jeszcze, bo teraz mi się pomysł zmienił na postać :) 

 

W DkS1 nie ma takiej możliwości. Dopiero w DkS2 dodali item Soul Vessel, któy umożliwiał ponowny przydział pkt. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rycerz Artorias - no co to za paskuda, 4 godziny i ciągle skurwiel żyje. Do połowy idzie łatwo a potem dostaje jakiegoś bufa i kładzie mnie na jednego hita. Żałuje, że tu wszedłęm... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artorias  :banderas:Chyba jedna z lepiej napisanych postaci w serii.  Oczywiście mocno tragiczny wątek, ale to standard dla bohaterów DkS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie na etapie utknięcia pomiędzy WIlkiem a Srajsztajmem i Smogiem. Dostaje takie baty że już zaczynam kombinować ze sprzętem. Etap rezygnacji minął i nadszedł czas na podjęcie wyzwania. Okazało się że mój Drake Sword który miałem na +2 jest za słaby. Więc teraz knuje by podbić jakąś zwykłą broń jak się tylko da bo może tu leży babol. A nie mam materiałów by podbić Drejka wyżej i chyba nie chce w niego inwestować. Druga kwestia to tarcza, szukam teraz która jest w stanie obronić mnie przed uderzeniami miecza Sifa. Ta gra tak dobija... ale tak uzależnia. 

Edytowane przez Mareeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sifa to pokonałem za pierwszym podejściem i chyba nawet nie zadał mi obrażeń. Tobie zapewne artorias pójdzie magicznie szybko :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Okazało się że mój Drake Sword który miałem na +2 jest za słaby.


Olej Drejka bo ta broń się z niczym nie skaluje, szkoda na nią kasy i czasu.
Jakby co, to mogę pomóc z Sifem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem tylko do domu odpaliłem ps4 i za 3 podejściem na luzie Artorias padł. Nie ma co się na sile napinać przez pare godzin tylko trzeba odpuścić i na spokojnie wrócić. Już któryś raz się o tym przekonuje a w kółko robię tak samo :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Eloszki napisał:

Wpadłem tylko do domu odpaliłem ps4 i za 3 podejściem na luzie Artorias padł. Nie ma co się na sile napinać przez pare godzin tylko trzeba odpuścić i na spokojnie wrócić. Już któryś raz się o tym przekonuje a w kółko robię tak samo :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zawsze działa. Wiele razy tak miałem. Ktoś mógłby opisać to zjawisko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek jest wypoczęty i lepiej ogarnia sytuację. Jak jesteś już wkurwiony to zbyt mocno reagujesz na każdy ruch przeciwnika i łatwiej popełniasz błędy, przy tym jeszcze bardziej się wkurwiasz i koło się zamyka. Przynajmniej ja to tak widzę

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Patricko napisał:

Człowiek jest wypoczęty i lepiej ogarnia sytuację. Jak jesteś już wkurwiony to zbyt mocno reagujesz na każdy ruch przeciwnika i łatwiej popełniasz błędy, przy tym jeszcze bardziej się wkurwiasz i koło się zamyka. Przynajmniej ja to tak widzę emoji846.png

Mój dzisiejszy wieczór z sekiro potwierdza te słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze teraz pomagam innym ubić tego bossa i wyglada tak lajtowo ze aż wstyd ze się z nim człowiek tak długo męczył :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.04.2019 o 10:47, KOMARZYSKO napisał:


Olej Drejka bo ta broń się z niczym nie skaluje, szkoda na nią kasy i czasu.
Jakby co, to mogę pomóc z Sifem.

 

Sif pokonany :) Mało tego, udało mi się w końcu pokonać tych ... Smough i Ormstein are dead. Ale wyobraźcie sobie że po przelanej krwi, pocie i drżących dłoniach po ich ubiciu... cyk pad się rozładował. Było o krok od tragedii i wbiciu pada w ekran. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Was zapytać czy coś takiego jak oko śmierci oraz pamiątki odwetu przechodzą w ekwipunku w niezmienionej ilości do ng+. Coś spierdzielilem po drodze i nie mogę uzyskać rangi w tych przymierzach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Eloszki napisał:

Chciałbym Was zapytać czy coś takiego jak oko śmierci oraz pamiątki odwetu przechodzą w ekwipunku w niezmienionej ilości do ng+. Coś spierdzielilem po drodze i nie mogę uzyskać rangi w tych przymierzach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

https://darksouls.wiki.fextralife.com/New+Game+Plus

 

Tutaj masz napisane jakie przedmioty przechodzą do NC+ ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eloszki, będziesz po południu na psn to się odezwij do mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu przyszedł czas na remastera...  Zadziwiająco dobrze to wygląda jak na grę z 2012r.   Wprawdzie w kolejnych częściach pojawiło się kilka ficzerów, które usprawniły grę, no ale w tej części ma to swój urok :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.09.2019 o 09:40, sLk napisał:

W końcu przyszedł czas na remastera...  Zadziwiająco dobrze to wygląda jak na grę z 2012r.   Wprawdzie w kolejnych częściach pojawiło się kilka ficzerów, które usprawniły grę, no ale w tej części ma to swój urok :) 

Co tak późno? Ja brałem na premierę. Nie wiem czy inni fani tak mają jak ja...ale gram w Soulsy od czasu do czasu w te które skończyłem. Ogrywam 3-4 gry i np tydzień Soulsowy, ot tak...celem przypomnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×