Skocz do zawartości
Patricko

The Surge 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuacja świetnej gry. Bardzo ucieszył mnie ten news :)2d26e9a9abce95fb9f2238808e8b0432.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę szał w temacie a szkoda bo gierka zacna, zaryzykuję i zapytam może ktoś z tych co grają odpowie, czy zabicie jakichś Npc-ów ma konsekwencje (pytam w sensie wpływu na grę nie misji pobocznych) bo chciałbym sobie zabrać (gram drugą postacią dla implantu) włócznię od brata Thrumana a muszę go zabić (suma-summarum i tak go potem odjeb... ale) więc czy zabicie go na etapie początkowym coś mi zepsuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po drugim bossie i powiem tak - rdzeń rozgrywki i większość rzeczy jest zachowane z poprzedniej części - np menu postaci i ulepszenia. Jak dla mnie to spoko bo po co zmieniać coś co działa. Póki co jestem bardzo zadowolony z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem grę mając na liczniku ponad 17h. Świetny tytuł, który mogę polecić każdemu kto lubi Soulsy. Szybki gameplay, fajne armory, fajne bronie, nawet historia jest całkiem spoko. Fajny świat gry pełen skrótów które można w trakcie grania odblokować. Bardzo miło spędziłem czas. Miałem grę sprzedać, ale czekam bo ma być niby jakieś fabularne DLC. Jest progres w porównaniu do pierwszej części. Nie zmienili wiele i dobrze. Bardzo solidna gra. 8+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Frost Prime napisał:

Wczoraj skończyłem grę mając na liczniku ponad 17h. Świetny tytuł, który mogę polecić każdemu kto lubi Soulsy. Szybki gameplay, fajne armory, fajne bronie, nawet historia jest całkiem spoko. Fajny świat gry pełen skrótów które można w trakcie grania odblokować. Bardzo miło spędziłem czas. Miałem grę sprzedać, ale czekam bo ma być niby jakieś fabularne DLC. Jest progres w porównaniu do pierwszej części. Nie zmienili wiele i dobrze. Bardzo solidna gra. 8+/10

A jak wypadają bossowie w odniesieniu do tych z pierwszej części? Pamiętam, że w jedynce to była dla mnie najsłabsza strona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Karaluch69 napisał:

A jak wypadają bossowie w odniesieniu do tych z pierwszej części? Pamiętam, że w jedynce to była dla mnie najsłabsza strona.

Jest...tak bym powiedział - średnio. Np z jest koleś z którym walczymy 3 razy i inny jakby poboczny boss z którym również walczymy 3 razy, ale z nim jest sytuacja trochę inna bo w jednej czy 2 walkach ma jakby nowe formy czy coś w tym rodzaju. Bossowie to jedno i to wypadło tak sobie, ale reszta jest bardzo spoko/

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×