Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wielka szkoda że od technicznej strony gra zawodzi, ciekawe jak długo trzeba będzie czekać na poprawę płynności i usunięcie błędów, jest to ciekawy tytuł który może zabrać trochę czasu z życia, jeśli fabuła i zadanie poboczne dają radę to warto będzie go w przyszłości kupić, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło skoro Kingdom potrzebuję trochę pracy będzie czas spokojnie grać w Monster Huntera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe czy czas cokolwiek da. Gra chodzi tak jak inne crapy Sniper 3 czy Homefront 2 na cry engine. 

 

Grałem w Homefronta po 15 patchach w wersję Enhanced i to nadal był dramat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wybrali silnik do gry, może nie mieli w tamtym czasie innej możliwości i musieli jechać już na tym do końca, ale jak widać po przykładach jakie podałeś gry pogrążone przez optymalizacje, miałem okazję przejść Homefronta długo po premierze i dalej nie było dobrze ale udało mi się ukończyć grę.

Pewnie Kingdom nigdy nie będzie chodził płynnie ale niech chociaż da się go przejść i usuną błędy, nie pamiętam dokładnie ale okres produkcji chyba trwał kilka lat i nie byli w stanie tego ogarnąć, ogromna łatka na premierę a następne pewnie nie będą mniejsze.

Mam nadzieję że zrobią co będzie możliwe żeby nie dostać tytułu najgorszej gry roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Cry Engine zawsze miał problemy z optymalizacją. Już pierwszy FarCry wymagał mocnego pieca że o Crysis 1-3 nie wspomnę podczas gdy gry na UE3 śmigały na takiej samej konfiguracji.

Jeśli chłopaki podczas 4 lat dewelopingu nie ogarnęli silnika to nie ma co marzyć że zrobią to teraz. A granie w klatkującą grę to żadna przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homefront 2 po 8 paczach i poł roku na konsolach w miarę chodził w 26-30 klatach. Niby się da ale przed Czechami sporo pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu a czy ktoś kupił na premierę i może coś powiedzieć jak to jest naprawdę ?:1_grinning:Głównie interesuje mnie czy fabuła i poboczne zadania są możliwe do przełknięcia, bo nudne i powtarzalne zadania czasem mnie dobijają i tracę chęć do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie recki były tworzone przed day 1 patch'em, który podobno diametralnie zmienia odbiór gry. Strzelili sobie w stopę ale cóż. Negatywnego PR na starcie już nie odrobią. Trzeba poczekać na opinie graczy, którzy odpalili gierkę z najnowszą aktualizacją.

Tytuł pewnie zaliczy solidny zjazd cenowy, więc przycebuli się za miesiąc czy dwa :)

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Bartek_Red napisał:

Wszelkie recki były tworzone przed day 1 patch'em, który podobno diametralnie zmienia odbiór gry. Strzelili sobie w stopę ale cóż. Negatywnego PR na starcie już nie odrobią. Trzeba poczekać na opinie graczy, którzy odpalili gierkę z najnowszą aktualizacją.

Tytuł pewnie zaliczy solidny zjazd cenowy, więc przycebuli się za miesiąc czy dwa :)

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka
 

 

Na pssite recenzowali wersję z patchem. Bugi i gubienie klatek to norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Na pssite recenzowali wersję z patchem. Bugi i gubienie klatek to norma.
Recenzja wersji z psszrota pfyyy....

Poza tym powtarzam portal czitera i oszusta jako wiarygodne źródło... Gut Dżob...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Recenzja wersji z psszrota pfyyy....

Poza tym powtarzam portal czitera i oszusta jako wiarygodne źródło... Gut Dżob...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

A jaki portal jest rzetelny wg. Ciebie dotyczący konsol (właśnie typu pssite, ppe)?

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie bardziej zastanawia o co chodzi z cziterem i oszustem? Zapowiada się ciekawie ;)

3 godziny temu, Bartek_Red napisał:

Wszelkie recki były tworzone przed day 1 patch'em, który podobno diametralnie zmienia odbiór gry [...]
 

 

Skad wziąłeś to info tak btw ? 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Eloszki napisał:

Mnie bardziej zastanawia o co chodzi z cziterem i oszustem? 

 

Stare dzieje. Stara historia na kilka stron na forum i długo tłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Eloszki napisał:

Mnie bardziej zastanawia o co chodzi z cziterem i oszustem? Zapowiada się ciekawie ;)

 

Skad wziąłeś to info tak btw ? 

 

Dokładnie jak pisze:

 

50 minut temu, malpka napisał:

 

Stare dzieje. Stara historia na kilka stron na forum i długo tłumaczyć.

 

Malpka, nawet BARDZO stare dzieje...

 

Szef, prezes, redaktor naczelny szanowanego sajta pssite... Gośc który platyny wbijał w 1 minutę w grach... Były filmiki, jak inni userzy udowodniali na żywca ile czasu spędził i ile trofków wbił... A yebany się tłumaczył, że uwaga! "Konto pożyczył koledze a ten mu tak zrobił" no tak kur... robił mu tak miesiącami....

 

Strona pssite rzetelna, no way....

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Banan91PL napisał:

Ale to było pewne ze ta gra od strony technicznej będzie klapa 

 

Niestety było... :38_worried: Duże obietnice, duże ambicje, duże "cuda na kiju"... Jeżeli gra nie zawiedzie pod innymi względami, to jest szansa, że stronę techniczną doprowadzą do "w miarę" sensownego poziomu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Niestety było... :38_worried: Duże obietnice, duże ambicje, duże "cuda na kiju"... Jeżeli gra nie zawiedzie pod innymi względami, to jest szansa, że stronę techniczną doprowadzą do "w miarę" sensownego poziomu...

Mam taka nadzieje bo reszta contentu wydaje się być ciekawa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie ten dział ale na PC optymalizacja też nie lepsza. Nie grałem jakoś długo, ale parę razy zdarzyły się dłuższe zwiechy (spróbuję może zainstalować grę jeszcze raz, tym razem na dysku ssd) no a poza tym w pewnym momencie wywaliło mi grę zupełnie do windowsa. Jeśli okaże się że crashe to tutaj częsty przypadek to będzie trochę lipa bo gry nie możemy zapisywać sobie w dowolnym momencie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Szef, prezes, redaktor naczelny szanowanego sajta pssite... Gośc który platyny wbijał w 1 minutę w grach... Były filmiki, jak inni userzy udowodniali na żywca ile czasu spędził i ile trofków wbił... A yebany się tłumaczył, że uwaga! "Konto pożyczył koledze a ten mu tak zrobił" no tak kur... robił mu tak miesiącami....

 

Zapomniałeś dodać że takie rzeczy to tylko na przerobionej konsoli.

 

Już zapowiedziano kolejnego patcha który ma wyjść za ok 2 tygodnie. Zabawne jest to że Czesi zdają sobie sprawę z problemów z grą i mają zamiar poprawić błędy jak i framerate. Tym sposobem Kingdome Come dołącza do wielu gier (jak ostatnio Andromeda) wydanych o wiele za wcześnie mimo że deweloper wiedział o tym że wydaje ćwierć produkt.

 

https://www.ppe.pl/news/56483/kingdom-come-deliverance-zostanie-naprawione-do-2-tygodni-tworcy-znaja-problemy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Zapomniałeś dodać że takie rzeczy to tylko na przerobionej konsoli.
 
Już zapowiedziano kolejnego patcha który ma wyjść za ok 2 tygodnie. Zabawne jest to że Czesi zdają sobie sprawę z problemów z grą i mają zamiar poprawić błędy jak i framerate. Tym sposobem Kingdome Come dołącza do wielu gier (jak ostatnio Andromeda) wydanych o wiele za wcześnie mimo że deweloper wiedział o tym że wydaje ćwierć produkt.
 
https://www.ppe.pl/news/56483/kingdom-come-deliverance-zostanie-naprawione-do-2-tygodni-tworcy-znaja-problemy.html
W oświadczeniu przed premierą mówili, że MUSIELI wydać grę, termin był sztywny, taki był deal...

Cóż :38_worried: takie czasy, że nie e ważne w jakim stanie gra, jest termin wydania, umowa podpisana więc i hajsy muszą się zgadzać.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

W oświadczeniu przed premierą mówili, że MUSIELI wydać grę, termin był sztywny, taki był deal...

Cóż :38_worried: takie czasy, że nie e ważne w jakim stanie gra, jest termin wydania, umowa podpisana więc i hajsy muszą się zgadzać.

 

Trzeba mieć jaja jak Redzi gdy przekładali premierę Wieśka by go doszlifować. A tak do Homefront, Mafii 3, Andromedy i wielu innych dołącza właśnie kolejna gra.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Zapomniałeś dodać że takie rzeczy to tylko na przerobionej konsoli.
 
Już zapowiedziano kolejnego patcha który ma wyjść za ok 2 tygodnie. Zabawne jest to że Czesi zdają sobie sprawę z problemów z grą i mają zamiar poprawić błędy jak i framerate. Tym sposobem Kingdome Come dołącza do wielu gier (jak ostatnio Andromeda) wydanych o wiele za wcześnie mimo że deweloper wiedział o tym że wydaje ćwierć produkt.
 
https://www.ppe.pl/news/56483/kingdom-come-deliverance-zostanie-naprawione-do-2-tygodni-tworcy-znaja-problemy.html
Wcale nie trzeba było mieć przerobionego PS3 żeby bawić się save.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, SephiroT napisał:

Wcale nie trzeba było mieć przerobionego PS3 żeby bawić się save.

 

Zapomniałem że są edytory i programy do przenoszenia czyichś stanów gier na swoje konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Eloszki napisał:

Mnie bardziej zastanawia o co chodzi z cziterem i oszustem? Zapowiada się ciekawie ;)

 

Skad wziąłeś to info tak btw ? 

 Źle się wyraziłem. Miałem na myśli, iż recenzenci konsolowi nie recenzowali gry w takim samym stanie, jak na PC-ach. Twórcy mówili, iż najnowsza wersja gry znajduje się na Steam, natomiast na konsolach znajdzie się w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Ciężkie jest życie posiadacza PS4, wszelkie łatki muszą uzyskać najpierw certyfikację Sony. Tylko kurde, jak w takim razie certyfikację przeszła sama gra? :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Bartek_Red napisał:

Tylko kurde, jak w takim razie certyfikację przeszła sama gra? :FailFish:

 

Ano tak:

 

small_1996138804.jpg

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, malpka napisał:

 

Ano tak:

 

small_1996138804.jpg

 

Weź ty nie przesadzaj, już na początku lat 90-tych takie efekty widziałem... 

 

Terminator 2 panicz oglądał?? Jeżeli tak to koniec tematu ;) Jeżeli nie to najpierw zaznajom się z ww filmem, a później wrócimy do tej dyskusji...

 

BTW: Zacnie się w trawce zakitrał :24_stuck_out_tongue:

 

To z wersji na XboOne X, czy od tak screen z PC (zapewne)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×