Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Drewno, ale za to jakie wspaniale.

 

Czuje sie ponownie jak gowniak grajacy w Gothica, niesamowity swiat, dobry scenariusz, technicznie slabo ale i tak mam to gdzies i gram jak poryty.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drewno, ale za to jakie wspaniale.
 
Czuje sie ponownie jak gowniak grajacy w Gothica, niesamowity swiat, dobry scenariusz, technicznie slabo ale i tak mam to gdzies i gram jak poryty.
Tak samo do tego podchodzę... Technicznie to polataja w końcu... Ważne że fun i fabuła jest :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam cierpliwie aż polatają gierkę bo technicznie , zwłaszcza na konsolach jest podobno kiepsko. Na ps4 pro podobno przez ostatnią aktualizacje gracze doznają downgrade grafiki, brak zapisu gry i dalej nie działający R2.

Ciekawy jestem na jak długo starczy gra bo sam wątek główny aż tak długi chyba nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto gra na PS4 pro potwierdza te problemy ,które Kolega wymienił w poście wyżej ?
Miałem już kupić tę grę,ale jak mogę przymknąć oko na pewne problemy z mechaniką,to brak zapisu i niedziałający R2 to już trochę przegięcie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, Kolos28 napisał:

Ja czekam cierpliwie aż polatają gierkę bo technicznie , zwłaszcza na konsolach jest podobno kiepsko. Na ps4 pro podobno przez ostatnią aktualizacje gracze doznają downgrade grafiki, brak zapisu gry i dalej nie działający R2.

Ciekawy jestem na jak długo starczy gra bo sam wątek główny aż tak długi chyba nie jest.

 

Z R2 sprawa czesciowo lezy po stronie padow, dualshock jest takim gownem ze bardzo czesto R2 sie polowicznie psuje i nie rejestruje pelnego wcisniecia, a tylko kawalek. Sam sie o tym przekonalem jak gralem w Drivecluba i podczas wyscigu tymi samymi autami moj znajomy mnie odstawial na prostej bez najmniejszego problemu, jednak mozna to bardzo latwo rozwiazac zmieniajac sterowanie z R2 na R1.

 

Ja juz na liczniku mam jakies 30-40h i watek glowny ledwo ruszylem, nie zwiedzilem wszystkich wiosek, miast czy tez nawet wiekszosci questow pobocznych nie zrobilem, gra spokojnie starczy na ponad 100 godzin jak ktos bedzie pewnie chcial wszystko zrobic.

 

A swoja droga ogromne propsy dla Warhorse za design wiekszosci questow, zarowno glownych jak i pobocznych, ostatni raz tak dobrze przy queściwach bawilem sie w Wiesku 3.

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, One Post Man napisał:

 

Czuje sie ponownie jak gowniak grajacy w Gothica [...]

 

Najlepsza możliwa rekomendacja. Przynajmniej dla mnie. Pokończę Zeldy i inne "nintendowe" hiciory i bierę...i to pewnie już porządnie połataną wersję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam rok na łaty i biorę gdy będzie w Happy Meal i sraj taśmie w Biedrze.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam rok na łaty i biorę gdy będzie w Happy Meal i sraj taśmie w Biedrze.
 
Cebula w Argentynie i podział na 2 robi tobie bidre 365 dni w roku

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Cebula w Argentynie i podział na 2 robi tobie bidre 365 dni w roku emoji14.png
 

 

Ten kto myśli że dzięki łatom gra będzie śmigać jak ta lala jest albo naiwniakiem albo marzycielem. Chłopaki może i byli ambitni jednak porywać się z motyką na słońce to kiepski pomysł gdy brak umiejętności. Mogli wpierw wydać kilka indyków na GBA a dopiero później brać się za coś większego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, że masz rację. Pamiętasz jednak co się stało z Gothic 3 po wypuszczeniu Community Patch'a? Inna gra. Pożyjemy, zobaczymy. Fallout New Vegas był właściwie niegrywalny w chwili premiery, a zrobił się z tego fantastyczny tytuł. Ja będę grał na PC, więc się za bardzo nie martwię o płynność, a z bugami poradzi sobie społeczność, jeśli nie zrobią tego wcześniej deweloperzy. Zgadzam się natomiast w 100%, że ostatnio za dużo gier  w stanie wczesnej wersji alfa jest wypuszczanych  na rynek i gracze płacą za półprodukty.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdanie to idealne podsumowanie dlaczego tak się dzieje... Wychodzą gry w takim stanie bo ludzie płacą za to.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale tez co innego jak male studio wydaje ambitny produkt ktory i tak jest dobry mimo wielu technicznych problemow i ludzie chca go wesprzec, a co innego ogromne studia ktore wydaja obesrane gowna pokroju battlefront, andromeda czy ac: unity

 

Ta gra odniosla sukces dlatego ze ludziom sie podoba i podczas grania bardzo latwo przymnkac oko na wiele problemow, a nie dlatego ze to gigantyczna znana marka ktora dodatkowo miala jeszcze kampanie marketingowa wartą pewnie wiecej niz caly koszt developingu, a w przypadku crapperfronta byla jeszcze premiera filmu.

Edytowane przez One Post Man
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zawsze zakładam, że ludzie to ch*je i idioci. Niestety poziom debilizmu leci kurna mam wrażenie z dnia na dzień coraz bliżej - powtórka z wiedźmina - afera o brak czarnych w średniowiecznych Czechach

http://imgur.com/t/not_this_shit_again/omnobVt

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

Generalnie zawsze zakładam, że ludzie to ch*je i idioci. Niestety poziom debilizmu leci kurna mam wrażenie z dnia na dzień coraz bliżej - powtórka z wiedźmina - afera o brak czarnych w średniowiecznych Czechach

http://imgur.com/t/not_this_shit_again/omnobVt

 

Burza trwa od 1.5 tygodnia.

W najnowszej filmowej adaptacji Troi Achilles jest czarny.

 

https://www.wykop.pl/link/4075703/murzyn-gra-achillesa-w-najnowszej-produkcji-netflixa/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy gry,czy po ostatnim paczu działa już klawisz R2 i czy daje się normalnie sejwować? Bo cały czas się waham na co wydać moje ciężko zarobione pieniądzę. Na tę grę, czy też na najnowszego Assasina .
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z R2 nie ma problemu,zapisywać można kiedy się chce łykając sznapsa.Później mamy tyle kasy,że zakup tego trunku to nie problem.Oprócz tego gra robi autosave’a w czasie snu,w łaźni,na początku i na końcu questa.

Mam około 40h przegrane,zero zwisów,raz tylko musiałem wczytać save,bo bohater po zeskoczeniu z konia wpadł pod ziemię :)Generalnie na tą chwilę nawet nie wiem co oni by tu mieli patchować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to są dobre informacje. A na jakiej konsoli giercujesz , prosiaczek czy zwykła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wyjdzie aktualizacja dodająca możliwość save przy każdym wychodzeniu z gry a wiec będzie git.
Myślę abyś jednak kupił teraz assasins a później tą grę - do tego czasu sporo poprawią w aktualizacjach i gra będzie bardziej przyjemna. Może nawet i tańsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Sipap napisał:

I to są dobre informacje. A na jakiej konsoli giercujesz , prosiaczek czy zwykła ?

Na pro,klimat wędrówek po tych czeskich polach i  lasach jest niesamowity.Chyba tylko do Wieśka można to porównać.To samo się tyczy questów,dawno tak ciekawych nie było.Te z assassina,w którego ostatnio grałem to nawet obok tego nie stały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gandi77 napisał:

U mnie z R2 nie ma problemu,zapisywać można kiedy się chce łykając sznapsa.Później mamy tyle kasy,że zakup tego trunku to nie problem.Oprócz tego gra robi autosave’a w czasie snu,w łaźni,na początku i na końcu questa.

Mam około 40h przegrane,zero zwisów,raz tylko musiałem wczytać save,bo bohater po zeskoczeniu z konia wpadł pod ziemię :)Generalnie na tą chwilę nawet nie wiem co oni by tu mieli patchować.

 

Jak sobie przypominam czasy w ktorych gralem w Skyrima lub Fallouta 3 na PS3 to KC:D przy tych szrotach wydaje sie najbardziej doszlifowana produkcja jaka kiedykolwiek powstala.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, One Post Man napisał:

 

Jak sobie przypominam czasy w ktorych gralem w Skyrima lub Fallouta 3 na PS3 to KC:D przy tych szrotach wydaje sie najbardziej doszlifowana produkcja jaka kiedykolwiek powstala.

 

Masz wyjątkowo krótką pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, malpka napisał:

 

Masz wyjątkowo krótką pamięć.

 

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, One Post Man napisał:

 

Nie

 

Owszem, masz.

 

17 godzin temu, One Post Man napisał:

 

Jak sobie przypominam czasy w ktorych gralem w Skyrima lub Fallouta 3 na PS3 to KC:D przy tych szrotach wydaje sie najbardziej doszlifowana produkcja jaka kiedykolwiek powstala.

 

Skyrim i F3 owszem na PS3 robiły problemy. Jednak w dniu premiery były jak najbardziej grywalne. Oba tytuły na PC i X360 działały raczej bez większych problemów. Gubienie klatek w małych pomieszczeniach czy glitche graficzne to wynik zastosowanego w nich silnika. F:NV czy F4 nie były ich pozbawione.

Natomiast Kingdom Come to efekt niedbalstwa i braku umiejętności. Gra strzela fochy na każdej platformie. Dzisiaj zainstalowałem ME2 na PS3. Gra ściągnęła patcha o wadze 24mb przy czym sama zajmuje 12gb. Tymczasem patch Day One do KC:D waży 24gb a sama gra ma ponad 40gb. Przeraża mnie fakt że mamy tak krótką pamięć i że tak szybko nauczyliśmy się dewom wybaczać wypuszczanie bubli za 249zł nówka sztuka i nie jest dla nas problemem ściąganie poprawek ważących przynajmniej połowę gry.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Malpka nie przesadzaj

Gra byś na nadkąsoli to byś kupił za 45 na łeb oooo... A wtedy już tak nie boli...

XboxOne Project Cebula Edyszyn

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem co nad, pod czy za konsola (pisanie z błędem, mam nadzieję, że celowo, też jest średnie) albo cebulenie ma do tego, że gra została wypuszczona za wcześnie. Za 20 zł to niedokończony produkt i za 200 zł to niedokończony produkt. Nie lubię wydawać nawet złotówki na coś, co nie hula jak powinno.

Gra jest megachwalona wszędzie za grywalność i to czym jest, ale dostaje po dupie za to jak chodzi i nie ma co tego ukrywać. Na pewno jest warta kupienia w tej cenie, jaka ejst teraz, ale też chyba lepiej trochę poczekać aż ją zoptymalizują. W sensie że jako prawidłowo działająca gra jest warta takiej ceny, bo zawartość jest na konkretnym podobno poziomie.

A D1 patche to niestety znak naszych czasów. Ale mogło być gorzej, mogli wypuścić bubla i go zostawić.

Albo mogli zrobić destiny i też je zostawić :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×