Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ogolnie ten pan ewidentnie nie ma pojecia o czym pisze takze nie sadze ze wchodzenie z nim w jakiekolwiek sensowne dyskusje ma jakis cel.

 

Pisze mi ze gry byly 'grywalne' mimo ze konsola sie przy nich zawieszala sie czesto i gesto [pewnie pan malpka ma krotka pamiec i zapomnial juz], ile crashy mialem przez 60 godzin KCD? Z E R O, zilch, null, 0, raz tylko musialem gre wczytac bo mi sie postac na amen zaklinowala, ile razy musialem to robic w falloucie? A no wiecej razy, bo gdzies tam 2 kilometry ode mnie byl ghoul i nie moglem uzyc fast travela. Frame-rate? Jezu o tym nawet nie wspominam bo mi oczy krwawia jak sobie przypominam te pokazy slajdow momentami w F3.

 

Sejwy w takim skyrimie byly tak zryte ze po 30 godzinach odinstalowalem i kupilem sobie nowego PCta na ktorym kontynuowalem [w dalszym ciagu z problemami, ale nie tak wielkimi] moja dalsza przygode z tym tytulem. Na PS3 im dluzej grales tym gorzej gra chodzila, wiekszego partactwa nigdy na oczy nie widzialem.

 

maplka? Czysty przyklad pana ktory pisze o grze i jej grywalnosci mimo tego ze w nia nie gral a patrzal chyba tylko na jakies filmiki na jutubie. Ja we wszystkie trzy gry gralem w dzien premiery i doskonale pamietam jak sie sprawa miala.

 

 

 

btw. Gra poszla w 1 milionie, chyba nie tak zle jak na "NIEGRYWALNEGO" kupsztala o ktorym w dodatku nikt nie slyszal do czasu premiery :yao:

 

 

Edytowane przez One Post Man
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ocenianie gry i opis jej prawidłowego lub nie działania, zostawmy ludziom,którzy tę grę kupili i w nią grają.  Jak się nie ma tej gry ,to chyba trudno ocenić czy gra jest lepsza od Skyrime czy F3 i czy ma większe lub mniejsze bugi niż te gry.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, One Post Man napisał:

btw. Gra poszla w 1 milionie, chyba nie tak zle jak na "NIEGRYWALNEGO" kupsztala o ktorym w dodatku nikt nie slyszal do czasu premiery :yao:

 

No to są zacne wieści :) Przyda im się taki zastrzyk gotówki :) Będą łatać, poprawiać, dodawać itp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj z 3-4 godziny i żadnych błędów nie zauważyłem. Zapowiada się fajna historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sam mi się załączy kolejny update (w trybie czuwania) , po tym jak ściągnie się pierwszy? W sumie dużo giga jest, wiec zastanawiam się czy jest sens zostawiać konsole włączoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po paru godzinach też się fajnie gra. Giera naprawdę wciąga a walki dają dużo frajdy. Fajny jest też KODEKS gdzie opisany jest świat gry a także historia XV wieku. Gram na pc akurat w ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potwierdzić czy gra dostała wczoraj tego patcha na ps4, który pozwala na tworzenie tymczasowych save przy wychodzeniu z gry?
Jak ogólnie gra prezentuje się na ps4, zwłaszcza w wersji pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kolos28 napisał:

Może ktoś potwierdzić czy gra dostała wczoraj tego patcha na ps4, który pozwala na tworzenie tymczasowych save przy wychodzeniu z gry?
Jak ogólnie gra prezentuje się na ps4, zwłaszcza w wersji pro?

Jeszcze nie dostała,chyba tylko na x-boxa na razie wyszedł.Na ps4 jak na razie były dwa dwa patche,gram w wersji 1.2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poczekam z zakupem, dzięki za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, w tej grze idealnie spisały się dubbing pl, ten angielski wydaje się sztywny i jakos odpycha :24_stuck_out_tongue: Szkoda, ze zrezygnowali z takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam te same odczucie. Dubbing jak w W3 pasował by idealnie.

Jak zwykle polski dystrybutor olał sprawę!

 

Mam nadzieję, że szybko grę połatają bo już nie mogę się doczekać aż zagram.

Niestety na chwilę obecną aktualizacje co kilka dni ważące po 20GB bardziej by mnie irytowały niż same bugi w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Horizon z dodatkiem w tej edycji kompletnej, nie żałuję, chociaż oglądając w międzyczasie jakieś gameplaye z Kingdom, pociekła ślinka. Muszę jednak chwilowo rozsądnie powstrzymać te swoje zapędy, wolę rzetelnie ograć Horizon, niż chwytać się za kolejną historię, a pewnie mając takie RPG na półce, nie byłbym w stanie się powstrzymać. Z tego co czytałem/oglądałem, to bugów chyba nie ma aż tyle, aby wypaczyły rozgrywkę, natomiast ten realizm, wątki historyczne i po prostu widoki tych średniowiecznych osad, uzbrojenia, rycin sprawiają, że chciałoby się w tym świecie zanurzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, asteilon napisał:

 

 

No bugów wielu nie uświadczyłem, graficznie przyznaje jest bardzo średnio - a szkoda, mimika kuleje :/ Ale cala reszta miodzio, wszystko rozbudowane i realistyczne na maxa, sporo frajdy płynie z gry. Czekam na pacza, coś długo im idzie weryfikacja :24_stuck_out_tongue:  A z zakupem też miałem czekać, ale udało mi sie w media expert za 209 kupić :1_grinning:

Edytowane przez Almarcino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem gre na premiere i czekam na patche codziennie sprawdzam czy da sie zaktualizowac a tu ciagle 1.03 na ps4 ;\Ktos cos wie kiedy maja wyjsc patche?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś żeby na patcha czekać? O fak...

Trzeba było kupić Monster Hunter World i grać

Nie pytaj na forum, tylko zerknij na oficjalne forum gry, tam jakieś info być powinno...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Hiirek napisał:

Kupilem gre na premiere i czekam na patche codziennie sprawdzam czy da sie zaktualizowac a tu ciagle 1.03 na ps4 ;\Ktos cos wie kiedy maja wyjsc patche?

 

Będzie lada chwila, a jak nie to bankowo w tym tygodniu :) akurat ten patch to zbawienie dla mnie, Wiec nie dziwota ze wielu czeka :24_stuck_out_tongue: czekamy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to wstrzymuje się z zakupem do czasu załatania gry bo co kilka dni pobieranie update, który każdorazowo waży ok 20GB to przeginka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moim zdaniem problem bugów jest trochę rozdmuchany i najbardziej kraczą osoby które albo nie kupiły, albo kupiły a się wstzymują z graniem (to po co kupiły grę?).

Co do patchu to fakt gry nie powinny wychodzić w takim stanie, ale pobieranie 10 czy 20GB co xx dni mnie jakoś nie boli... I tak pobiera w trybie uśpienia, ale niektórym strasznie to nie leży czego nie rozumiem, macie panowie internet na megabajty? ;)

W/g mnie można grać i cieszyć się grą :) lub całkowicie odpuścić temat. A nie narzekać, że gra pobiera patche lub co gorsze kupić i nie grać w oczekiwaniu na dużą łatkę...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze na 10h gry spotkałem się z jednym bugiem questa i może garstka sytuacji, ze npc się dziwnie zachowywały (gapienie się w ścianę itd) :1_grinning: Gothica trawilem i pokochałem mimo bugow, Elexa przeszedłem z przyjemnością, Wiedźmina 3 przeszedłem w pierwszych tygodniach( gdzie wielu czekało miesiące żeby zagrać, bo niby nietrywialne  :0), wiec i Kingdom nie jest dla mnie problemem :1_grinning: a patch fakt tragiczny, przez wifi wyświetlało mi 99h+, a po podłączeniu kabla już niecała godzinka :22_stuck_out_tongue_winking_eye: chyba nigdy takiego wielkoluda nie ściągałem jeszcze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie po WiFi, 20GB pobiera w 3-4h i to nie w trybie uśpienia a wiec zbyt częste aktualizacje są dokuczliwe, tym bardziej jak wracam z pracy i chcąc sobie pograć a tu patch 20GB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie po WiFi, 20GB pobiera w 3-4h i to nie w trybie uśpienia a wiec zbyt częste aktualizacje są dokuczliwe, tym bardziej jak wracam z pracy i chcąc sobie pograć a tu patch 20GB...
Spróbuj na kablu jak możesz :)

BTW: ok zapomniałem, że to temat łączony, więc cześć gra na XboxOne cześć na PS4.... Fakt na ps4 WiFi ssie po całości...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówią/robią coś w kwestii opytmalizacji na biedaPS4? Bo jak zobaczyłem w recenzji Quaza jak wygląda alchemia, że trzeba wszystko robić wg zapisów w książce, łącznie z mierzeniem czasu, to stwierdziłem, że muszę w to zagrać :24_stuck_out_tongue: W sumie i tak chciałem, tylko przerażała mnie ta opytmalizacja. Nie mówię o bugach, tylko o tym, że gra chodzi nawet poniżej mojego progu grywalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjechał właśnie mini patch - 1.04. Spodziewałem się czegoś większego szczerze mówiąc :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj polowałem na zające i strzelanie do nich z łuku to nie lada wyczyn, fajnie jest zrobiony system walki, ale nie spodoba się każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×