Skocz do zawartości
kur4qq

niby nowe PS4, a używane?

Rekomendowane odpowiedzi

A gdyby tak okazało po odpaleniu Uncharted 4 że Drake ma rysy na czole bo gra używana?
O Panie aż zbladłem że strachu... Czekaj idę sprawdzić pampersa aż...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola FABRYCZNIE nowa nie powinna mieć takich odbarwień na plastiku - sprawdź dysk ile ma godzin pracy pod pc, zadzwoń na infolinię sony aby sprawdzili po numerze seryjnym kiedy i czy w ogóle konsola była logowana do sieci psn. Tyle w temacie dochodzenia dlaczego jest jak jest.

No i pozostaje jeszcze kwestia numeru seryjnego - jeśli zaczyna się od 08-xxxxx to jest to konsola z puli tzw Refurbished czyli nie fabrycznie nowa a fabrycznie odnawiana (w teorii powinno być wszystko z nią ok ale mamy trochę odmienne doświadczenia z wieloma sztukami ;) )  

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

O Panie aż zbladłem że strachu... Czekaj idę sprawdzić pampersa aż...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Już raz cię zgasili w tym temacie a Ty nadal się udzielasz, smieszkujesz i próbujesz być fajny? 

Edytowane przez Ronnie80
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Zdaję sobie sprawę, że może przesadzam, ale no... Taki mam już charakter :) nie widzę nic złego w tym, że lubię czerpać przyjemność z estetyki i kupując coś nowego chciałbym żeby to rownież wyglądało jak nowe. Prawdopodobnie oddam ją. Kolejne pytanie, jak ustawić konsolę do ustawień początkowych? Tzn. tak, żeby przy uruchomieniu prosiło mnie o podłączenie pada kablem usb. Chodzi o to, że raz ją uruchomiłem mimo wszystko, a nie chciałbym mieć teraz  problemów przy zwrocie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad pod usb, trzymasz dlugo wyciśnięty Power aż usłyszysz dwa pikniecia. Odpali się Recovery. Tam jest opcja ustawień fabrycznych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu konsoli - ustawienia  - zainicjuj konsolę - opcja szybka i po sprawie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×