Skocz do zawartości
Strife

Bayonetta 1,2,3!

Rekomendowane odpowiedzi

Dostaje takie wpierdol że głowa mała:kanalie:  zwykły normal, a potrafi człowieka ustawić do pionu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Strife napisał:

Dostaje takie wpierdol że głowa mała:kanalie:  zwykły normal, a potrafi człowieka ustawić do pionu.

 

Ja pograłem trochę i kciuki nie bola  ; D kurde fajnie się gra na nintendo ale boje się ze ogram perełki i konsola będzie leżeć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ograsz? Pełno perełek jeszcze powychodzi, a tych co są nawet nie liznąłeś.

 

Udało się , ale wyłączyłem, bo nie będę sobie dalej szarpał nerwa :Coolface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oddam:14bqqmb: ma swoją konsole :awesome:

Tyle że masz sporo racji, bo mały mnie wyprzedził i łoi mi dupe w nie jednym tytule, podły 10-latek.

 

Gra ma genialny klimacik,  pierwszy raz ogrywam ogólnie ten tytuł, ale DMC zostawia daleko w tyle, jak dla mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mnie pocieszyliscie.....

jak tylko B1 wyszla na PC i widac ze na wielu sprzetach dziala plynnie ustawilem powiadomienia o promocjach.

Jest jakis poziom dla trudnosci dla lamerow?

;)

jak troche ogarne kupke wstydu wezme za ta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zmiana poziomów, najwyższy na początku jest normal i mi osobiście daje w kość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MagEllan napisał:

no to mnie pocieszyliscie.....

jak tylko B1 wyszla na PC i widac ze na wielu sprzetach dziala plynnie ustawilem powiadomienia o promocjach.

Jest jakis poziom dla trudnosci dla lamerow?

;)

jak troche ogarne kupke wstydu wezme za ta gre.

Kupuj switcha bądź gamer pełna gęba 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię w to grać dłużej niż jeden rozdział, jakbym był zmuszony grac na joyconach to bym wymiękł chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no korci Fanatical deal PC z kodem znizkowym tylko 6,11eur.... a tu w morde jeza 50 innych gier do ogrania....

co robic jak zyc....

 

O ja piorkuje co to jest za chaos, co to jest za pokrecony swiat. Tyle pierwszych wrazen.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale jak gram na tv to dostaje takie wpierdolisko że aż miło od niektórych bossów, ale jak podchodzę do tych samych skubańców w handheldmode to padają za pierwszym razem:14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife - hmm niewidzalna pomocna reka? gra wykrywa ze grasz na handheld i staje sie latwiejsza :24_stuck_out_tongue:

 

Pogralem z godzinke i powiem cos wiecej niz wczoraj:

- juz teraz nie zaluje ani grosza wydanego bo Sega jak i PlatinumGames zasluguja na docenienie.

- Bravo niewiele gier takich bedziemy ogladac (w dobie z dupy wzietej politycznej poprawnosci), gdzie mamy celowo przedstawiona wiedzme prawie jako obiekt seksualny (od intra gdzie ciuchy zostaja pociete, po cios z wlosow),

- Jakosc portu/remastera jest dobra cut scenki odstaja od reszty (z ich lockiem na 30fps), reszta stale jak w morde strzelil 60fps.

- Swiat wykreowany jest pokrecony a to co dzieje sie na ekranie to czysty chaos

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się skończyć w męczarniach 1 :Coolface: chyba nie te lata już na takie gry,  bo paluchy to mi prawie odpadły, takiej dawki japońskiego kiczu dawno sobie nie zaaplikowałem w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

 

Gra ma prawie 10 lat na karku, ale efekt wow rozpierdala szare komórki które zamieniają się w tęczowe gluty przy tym tytule.

 

Żadne 4k i inne pierdoły nie są potrzebne żeby człowiek siedział z wybałuszonymi gałami i obserwował to co się dzieje na ekranie, wystarczy świetny tytuł.

 

Ten screen opisuję w jednym zdaniu całą Bayonette.

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem 2, paluchy po 1 odpoczęły i o ja pierdziele co tam się odpierdala jedyneczka była zakręcona, ale dwójka robi z chujka precla :banderas:

 

 

 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie grałem w Bayo 1 ok 2009 roku i była zacna.

 

Nie wiem czy formuła się trochę nie zestarzała od tego czasu, ale być może w przyszłości dam 2 części szansę :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@beardo0

grajac na PC w 1ke powiem nie postarzala sie. Choc mocno dawkuje sobie rozgrywke po jednym rozdziale.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przesiadka z jedynki na dwójkę to skok generacyjny, liczę że 3 podniesie jeszcze wyżej poprzeczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Strife napisał:

Dla mnie przesiadka z jedynki na dwójkę to skok generacyjny, liczę że 3 podniesie jeszcze wyżej poprzeczkę.

 

ale piszesz o gameplay czy grafice? 

Bo jedynka na PC mimo iz graficznie troche nie rowna (cut scenki 30fps i low res, gra 60fps i podbite chyba wszystko) to wyglada dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

ale piszesz o gameplay czy grafice? 

O grafice piszę, dla mnie to spore zaskoczenie że to wygląda aż tak dobrze, gameplay jest świetny, ale taki był też w 1, no i wszystko jak w jedynce też śmiga w 60fps'ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Strife napisał:

O grafice piszę, dla mnie to spore zaskoczenie że to wygląda aż tak dobrze, gameplay jest świetny, ale taki był też w 1, no i wszystko jak w jedynce też śmiga w 60fps'ach.

no rozumiem. 

ja nie mam porownania do B1 na past-gen, ale jak pisalem wersja na PC daja rade, widoczki ladne szczegolowosc dobra, tekstury dobre wszystko sie ladnie sklada (poza cut scenkami).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayonette 2 na wiiu skończyłem 4 razy, wczoraj ukończyłem po raz pierwszy na switchu i nadal podtrzymuje że jest to najlepszy slasher na rynku i te 9 n 10 w reckach są jak najbardziej zasłużone. 

 

 

Czekam na 3ke!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszki.
...dwójka wydaje się o wiele łatwiejsza.
Wii mnie ominęło więc w dwójkę gram pierwszy raz. Jedynkę skończyłem na PS3 a na Xbox One wbiłem calaka.e39055989414cf69b74ecd85f6d31ac8.jpg2081ee59296494f5f5a9ef01df50fd17.jpg

Cholera zamiast halo lecą rupeje i dźwięk skrzynek też jest z Zeldziochy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jedynkę da się grać w trybie przenośnym, czy skończy się to wizytą u ortopedy z powykręcanymi i połamanymi paluchami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej to drugie, ta gra w trybie handheld powoduje raka i choroby serca:14bqqmb:, co nie zmienia faktu że to świetny tytuł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×