Skocz do zawartości
Strife

Gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym wargroove to mnie denerwujesz :p

korci mnie strasznie ta gra, ale boli mnie, że nie ma w niej warstwy strategicznej za bardzo. Tylko się tłucze kolejne misje.

mówiąc inaczej, za bardzo szukam xcoma tam gdzie go nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://kolekcjonerki.com/przedmiot/gra/deadly-premonition-origins-collectors-edition/

Cena tylko rypnięta, bo powinno być 44 funty nie złote.

 

@xavris @zdunnapiszcie że FF VIII jest zjebane jako port czy coś w ten deseń, bo dla samej muzyczki zaraz polecę to kupić, jakoś mam większy sentyment do tego niż do osławionej 7.

 

No i dla lubiących chińskie bajki to Tales of Vesperia teraz na eshopie za 125zł, Xavr obczaj ten tytuł, podejdzie Ci, bo Zdun i tak ma wszystko co tylko się pojawia:ohstop:

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem w stanie ocenić jakości portu, bo jeszcze nie kupiłem. Za dużo wszystkiego wychodzi, nie kupuje kilku tytułów na raz bo to się źle konczy.

Ale ta grę to mogliby mi dać w tej samej jakości co 20 lat temu na PC i też bym się doskonale bawił :p

talesy kiedyś na pewno sprawdzę, bo zachwalasz strasznie. Ale póki co kolejka premier jest taka, że chyba w październiku 2021 to ogram :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanko. Jako ze będę grał przeważnie mobilnie i raczej chce uniknac wkładania do doku, to można bezpośrednio po kablu ładować konsole bez wkładania do tego cholernego doku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, byle oryginalną ładowarką - tą z zestawu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mplutojeśli można wiedzieć, dlaczego głównie handheld ? Nawet sobie nie wyobrażasz jak xeno 2 , zelda czy odeysja wyglada na tv 60 cali:obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam soniacza xf90 65’ Wiec pewnie sprawdzę jak to będzie wyglądać :D 

 

ale mam busa i pracuje od poniedziałku do piątku w Niemczech i właśnie grając na switchu chce sobie umilić czas do powrotu do domu, stad mobilnie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek widział na polskich sklepach baldury i planescape na switcha ? Cena nie gra roli może być nawet jakaś skurwiala nikomu nie potrzebna limitka :D no i chuba po raz pierwszy w życiu zadam to pytanie ... będzie wersja polska?!!!! Kurwa nje było, nie ma i pewnie nie będzie (poza longest journey :p) takiego tłumaczenia gier jak oldschoolowe black isle !!! Ps jebac neverwintera ptfu!! 

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, zdun napisał:

Ktokolwiek widział na polskich sklepach baldury i planescape na switcha ? Cena nie gra roli może być nawet jakaś skurwiala nikomu nie potrzebna limitka :D no i chuba po raz pierwszy w życiu zadam to pytanie ... będzie wersja polska?!!!! Kurwa nje było, nie ma i pewnie nie będzie (poza longest journey :p) takiego tłumaczenia gier jak oldschoolowe black isle !!! Ps jebac neverwintera ptfu!! 

Chyba na ultimie maja preordera za 180zł, z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz od neverwintera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze byl durnym h&s a twórcy mówili o baldurach „nowych czasów „ :(  a baldury to dla mnie gry przełomowe i kamienie milowe gejmingu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chybaś nie loł dzisiaj. Nvn był zajebisty. Jedyna gra w jaką grałem, dla której w wakacje sobie nastawiałem budzik, żeby ciorać dalej. Dzisiaj znacznie chętniej bym wrócił do nvn niż do baldurow. A same baldury pod każdym względem i tak torment bije na głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torment to jest król RPG jak lew jest król dżungli a lamusy dupa cicho. 

 

Chyba sobie Baldurka odpalę na jesienno-zimowy wieczór. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torment i pierwsze dwa Fallouty to jest święta trójca RPG, której, śmiało mogę stwierdzić, przebicia nie dożyję. Niestety :/

Pewnie go sobie kupię prędzej czy później, ale jestem wręcz zniesmaczony, że jest w jednym pudełku z dziadowym icewind Dale. To jest dopiero nędzny h&s :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eshop

Cuphead 64zł

Hollow Knight 32,39zł

Crash Trilogy 100zł

Bastion 10.79zł

Wargrowe 43.19zł

World of Final Fantasy Maxima 84.50zł ogólnie na finale są zniżki od 30% do 50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebani z tym ff ... ale już wszystkie mam :D  ale dzięki za cynk: bastiona się weźmie : resztę mam ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczaję co to ten Bastion. Nie kojarzę gierki. 


Jeszcze dodam:
Celeste 48 pln!

Golf Story 39,6

Transistor za niecałe 15

Overcooked nawet 50%

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bastion to pierwsza znana gra twórców transistora, grałem na ps4 bardzo dobry h&s z genialna ścieżka dźwiękowa. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bastion jest bardzo klimatyczną grą z fabułą opowiadaną w bardzo przyjemny sposób. Za takie pieniądze zdecydowanie polecam, bo na taborecie bawiłem się świetnie.

Pytanie- kupiłem Ori, wcześniej ogrywając demo. To normalne, że ściąga się osobna gra? Nie wiem dlaczego, ale myślałem, że po prostu z dema zejdzie blokada i sobie coś dociagnie. Rozumiem, że save przechodzi?

15 minut temu, zdun napisał:

Bastion to pierwsza znana gra twórców transistora, grałem na ps4 bardzo dobry h&s z genialna ścieżka dźwiękowa. 

Ja bym powiedział, że transistor to kolejna gra twórców bastiona :p bastion jak dla mnie dużo lepszy.

 

Co do  promocji to w sumie spoko okazje. Chyba przytule w końcu hollow knight, bo za długo się mijamy a wszyscy chwalą :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też osobno się pobrało i się zdziwiłem. Premiera 27.09 a jeszcze grać nie mogę :( Specjalnie Switcha do roboty zabrałem.
Obczaiłem trochę gameplay tego Bastiona i tak średnio, ale za takie grosze to co mi szkodzi. Chyba Transistora też łyknę, bo nie dokończyłem na PS4 - jakoś mi tam indyki nie siadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, zdun napisał:

Baldury dostępne przedpremierowo w euro RTV :fsg:

Premiery przypadkiem nie przełożyli o miesiąc?

 

Tutaj cena o 5 dych niższa, sklep z doopy czy jakiś normalny? ktoś coś wie?

https://www.shop4pl.com/nintendo-switch-games/baldurs-gate-enhanced-edition-nintendo-switch-game?gclid=cj0kcqjw8svsbrdqarisahkvyqgynkr0sqmoiczonzvi7pftjes5uuu7pqelzswqwanjgqq8kyyo124aakiqealw_wcb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×