Skocz do zawartości
czacha79

Metal Gear Survive

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
3 godziny temu, princ18 napisał:

Na necie mozna wyczytac, ze platny drugi slot to najmniejszy problem gra prawdopodobnie w chamski sposob wymusza kupno pkt za ktore mozna kupowac tlen w grze... 

 

 

Prawdopobonie .. Prawdodpobonie w Leningradzie rozdaja samochody - to prawda, ale nie w Leningradzie tylko w Moskwie, nie samochody tylko rowery i nie rozdaja tylko kradna. #jajebie 

 

Najlepiej to nie czytac glupot albo samemu sie zorientowac w temacie -  i moze nie glupot tylko nie dopowiadac sobie nie znajac tematu........ TAK, tlen mozesz kupowac za walute ktora zdobywasz w grze. NIE, tej waluty NIE DA SIE KUPIC za pieniadze, a ty w sumie tlenu kupowac nie musisz, mozesz wracac do bazy gdy sie konczy. Zeby cie zszokowac jeszce bardziej - w tej grze musisz tez ciagle jesc i pic bo inaczej postac umrze :smart: NIE jedzenia nie da sie kupic za prawdziwa kase.

 

Patrze ze ludzie chyba celowo staraja sie pograzyc ta gre - nic mi do tego, ja jej nie napisalem, ale az zal patrzec na lemingi ktore chodza potem i to powtarzaja.

Edytowane przez czacha79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, czacha79 napisał:

 

 

Prawdopobonie .. Prawdodpobonie w Leningradzie rozdaja samochody - to prawda, ale nie w Leningradzie tylko w Moskwie, nie samochody tylko rowery i nie rozdaja tylko kradna. #jajebie 

 

Najlepiej to nie czytac glupot albo samemu sie zorientowac w temacie -  i moze nie glupot tylko nie dopowiadac sobie nie znajac tematu........ TAK, tlen mozesz kupowac za walute ktora zdobywasz w grze. NIE, tej waluty NIE DA SIE KUPIC za pieniadze, a ty w sumie tlenu kupowac nie musisz, mozesz wracac do bazy gdy sie konczy. Zeby cie zszokowac jeszce bardziej - w tej grze musisz tez ciagle jesc i pic bo inaczej postac umrze :smart: NIE jedzenia nie da sie kupic za prawdziwa kase.

 

Patrze ze ludzie chyba celowo staraja sie pograzyc ta gre - nic mi do tego, ja jej nie napisalem, ale az zal patrzec na lemingi ktore chodza potem i to powtarzaja.

Gra, w której trzeba jeść, pić i kupować tlen żeby przetrwać, pogrąża się sama :xzibit: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, danken000 napisał:

Gra, w której trzeba jeść, pić i kupować tlen żeby przetrwać, pogrąża się sama :xzibit: 

 

Ogolnie gra w ktora trzeba grać jest bez sensu, lepiej grać na jutubie :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, czacha79 napisał:

 

Ogolnie gra w ktora trzeba grać jest bez sensu, lepiej grać na jutubie :kwach:

Chodzi mi raczej o to, że wygląda to jak najgorszy tryb survivalowego gówna, w którym co chwila musisz "opiekować się" postacią zamiast grać. Jeśli dołożysz do tego crafting i żmudne zbieranie zasobów to masz crapa jakich wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja ograłem bete na pc i jak w pierwszej chwili mnie odrzuciła (względem złożoności a samouczki tylko w formie instrukcji) tak po kilku godzinach podszedłem drugi raz i grałem do końca bety. Postać wbiłem na 24lvl. I naprawdę super się grało. Nie kupiłem tylko dlatego,że mam za dużo gier do dokończenia. Fakt faktem, że z tym sejvem to pojechali bo tak można robić w grach free to play a nie w tytule za 150zł. Druga sprawa, że od bardzo dawna nie było gry na pc droższej od konsolowej. Może się kiedyś kupi  bo grało mi się bardzo dobrze.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, danken000 napisał:

Chodzi mi raczej o to, że wygląda to jak najgorszy tryb survivalowego gówna, w którym co chwila musisz "opiekować się" postacią zamiast grać. Jeśli dołożysz do tego crafting i żmudne zbieranie zasobów to masz crapa jakich wiele.

Zagraj i ocen sam, a nie opinie wyrabiasz grjac w jutuba ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, danken000 napisał:

Chodzi mi raczej o to, że wygląda to jak najgorszy tryb survivalowego gówna, w którym co chwila musisz "opiekować się" postacią zamiast grać. Jeśli dołożysz do tego crafting i żmudne zbieranie zasobów to masz crapa jakich wiele.

 

Zachęcony recenzjami chciałem zobaczyć z czym się ten gatunek gier i kupiłem Flame In the Flood. Wytrzymałem jakieś 30 minut. Całe szczęście że kupiłem w promocji za kilka złotych. Nic tylko ciągłe bieganie i kombinowanie co by znaleźć by zjeść/wypić/ubrać/zrobić/naprawić. Najgorsze że gra jest kompletnie randomowa i więcej zależy od szczęścia niż umiejętności gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, czacha79 napisał:

Zagraj i ocen sam, a nie opinie wyrabiasz grjac w jutuba ;) 

Pewnie. Wszystko wskazuje na to, że gra mi się nie spodoba, zaczynając od samego konceptu, ale co tam, kupię i sprawdzę, bo przecież jestem milionerem i mam mnóstwo czasu na sprawdzanie każdej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, danken000 napisał:

Pewnie. Wszystko wskazuje na to, że gra mi się nie spodoba, zaczynając od samego konceptu, ale co tam, kupię i sprawdzę, bo przecież jestem milionerem i mam mnóstwo czasu na sprawdzanie każdej gry.

Beta była za free. Wtedy był czas na sprawdzenie tytułu. Jak się nie sprawdziło to fakt, teraz za późno by ryzykować ale gra naprawdę jest ok. Chyba największym jej błędem jest Metal Gear w tytule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wlasnie o to ten caly negatywny feedback bo zatrzymali nazwe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra, piszcie co chcecie, ale po pierwszej minucie tego filmiku widzę, że to jest F2P w cenie gry AAA. Albo niech będzie, że AA, bo chyba kosztuje mniej niż 2 stówy. 

Bez znaczenia, czy gra jest dobra. Jak jest, to chociaż tyle. Ale to jest kuźwa skandal. Serio, takie praktyki to są w chińskich mmorpgach na komórki są odstawiane. Tylko że je się ściąga z netu i gra, a nie idzie po nie do sklepu i płaci kasę na dzień dobry.

A akcja z wiadomością pierwsza klasa :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie mniej emocji. 

 

@czacha79 - jesli '79 to rocznik to masz juz swoje lata i jako rownolatek radze tobie skupic sie na graniu jesli gra sie tobie podoba a nie na dosc jalowej dyskusji. Ci co juz ta gre spisali na straty - np widzac ze uzycie assetow z MGS V + survival w coopie nie jest dla nich zdania raczej nie zmienia. 

 

Gra zbiera baty, ale to nie znaczy ze nie moze sie podobac. 

 

Ja odpuszczam bo nie moj klimat. 

 

Przyklad offtopowy - wpadla mi kiedys na PS3 za grosze w rece gierka WET, recki takie se, ludzie nawet tu na forum mowili eee odpusc to sa lepsze gry. Odpalilem i siadla pieknie, klimacik grind house rewelacyjny, rozgrywka ok, muzyka bardzo dobra, mechanicznie moze i miala pare problemow, graficznie nie powalala ale fun mialem przedni.

Innymi slowy opinia jest jak pupa kazdy ma swoja.

:)

milego popoludnia

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz myslalem ze piszesz o Wet The Sexiest Empire... pewnie kojarzysz z racji rocznika, opisywali to daaaawno temu w SS ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, czacha79 napisał:

Juz myslalem ze piszesz o Wet The Sexiest Empire... pewnie kojarzysz z racji rocznika, opisywali to daaaawno temu w SS ;) 

 

tia Wet the sexy empire gralem pamietam te problemy rezyzera kiedy trzeba bylo interweniowac bo Ronda Honda broke her tooth during bj ;)

a na mysli mialem ten WET:

Wet_game.jpg

Szkoda ze to nie wyszlo na PC :38_worried:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pomyślałem o wet the sexy empire xD nie wiem, czy to dobrze czy źle xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że ja to samo :24_stuck_out_tongue:

 

Pewnie przez wiek :) Każdy staruch w to grał, więc słysząc "coś o Wet" skojarzenie może być tylko jedno ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×