Skocz do zawartości
czacha79

Metal Gear Survive

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie widze tematu .. nikt nie gra? ;) Bo ja po becie skusiłem się na pęłną wersję i ta gra jest na prawdę spoko. Co prawda dopiero 18 level, ale nie rozumiem tego hejtu ktory rozlewa sie w sieci ... ale w sekrecie zdradze Wam, że nie gralem w MGS'a wiec moze tu lezy "problem" :rofl:

 

Sama gra to taki survival w ktorym zbieramy materialy na rozbudowanie bazy, ktora od czasu do czasu bedzie trzeba bronic. Gra ma sporo ze skradanki i spierdalanki w jednym - czyli jak cie zobaczy grupa 10 wrogow lepiej wiac niz z nimi walczyc :4_joy: Co-op dziala podobnie z tym ze to wylacznie obrona przed 3 falami wrogow na niewielkim fragmencie mapy. Jest na prawde trudno, bo nie wiedziec czemu moby ktora atakuja w co-op'ie maja 20lvl, wiec jestesmy dla nich na strzala, a oni dla nas na 20 :24_stuck_out_tongue: No chyba ze ktos odkryl ze backstab zalatwia ich na hita gora dwa ....... ale po co .. lepiej byc glupim randomem i napierdzielac z dzidy ktora nie zadaje prawie w ogole obrazen. Dopiero okolo 17 lvl moby zaczynaja odczuwac ze cos im robimy ;) 

 

Ciezko mi stwierdzic czy fabula gry jest fajna, bo przewijam cutscenki :tongue: Ale to nie przeszkadza w tym aby cieszyc sie grą samą w sobie, poczuc ten dreszczyk emocji gdy zostało ci 5% najedzenia, w plecaku pusto poza brudna woda, ale w sumie to nie robi roznicy czy ja wypijesz i bedziesz mial wiecej staminy na bieganie czy nie, bo i tak jestes chory, obraz jest rozmazany, nie dasz rady przebiec wiecej niz 10 metrow, a  postac wymiotuje co kilkanascie sekund - no nic tak nie robi dnia jak zginac we wlasnych wymiocinach bo zapomniales upiec mieso ze skazonych zwierzat i ogolnie to myslales ze zdazysz zanim padniesz z glodu lub pragnienia, ale w tym cholernym pyle nie widac bylo ze tedy nie ma przejscia ...... także ten ... POLECAM!  :whyyy:

 

 

 

Nie wystawiam jeszcze oceny, bo w pierwszym odczuciu moze byc to nawet 8/10, ale moze po 20h rozgrywki stwierdza sie ze to kupa ;) Musze spedzic z nia wiecej czasu zeby moc ocenic ;) Na obecna chwile jest klimat i fun z gry.

 

PS. Gdyby ktos nie przepadal za randomami w co-op'ach to zapraszam - czacha79.

PS2. Ta gra to troche taki Fortnite (wersja z obrona baz), tylko w bardziej doroslej obsadzie i klimacie post-apo ;)

 

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać, że Konami życzy sobie, aby każdy gracz, któremu przyjdzie do głowy pomysł stworzenia drugiej postaci na innym save, zapłacił za to dodatkowo i nie da się tego wyfarmić. Za takie praktyki, ta gra jak i całe Konami, jest dla mnie śmierdzącym gównem.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pytać, czy już wykupiłeś slota na save.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Bartek_Red napisał:

Zapomniałeś dodać, że Konami życzy sobie, aby każdy gracz, któremu przyjdzie do głowy pomysł stworzenia drugiej postaci na innym save, zapłacił za to dodatkowo i nie da się tego wyfarmić. Za takie praktyki, ta gra jak i całe Konami, jest dla mnie śmierdzącym gównem.

 

niejaki dosc kontrowersyjny gosc Jim Sterling rzecze Fuck Konami. 

 

Platny 10$ save slot za premium currency, czybysmy osiagneli nowe dno? a moze juz je przebilismy i pukamy od w nie od spodu. 

 

Mielismy juz zakonczenia w DLC, poziom trudnosci jako DLC, teraz platny save...

 

a tutaj wrazenia Jima (sam nie oceniam gry bo nie gralem w zadna bete)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
52 minuty temu, CePeeN napisał:

Właśnie miałem pytać, czy już wykupiłeś slota na save.

 

Slot na postac / save masz w grze normalnie, za darmo czy tam w cenie gry. To dodatkowa postac jest platna. Nie kumam tego hejtu, wiele gier tak robi. Pomijam juz sens posiadania 2 roznych postaci... jak ci sie twoja znudzi to ja skasuj i graj od nowa.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny polski growy jutuber, którego opinia ma dla mnie znaczenie.  Też jest umiarkowanie optymistycznie raczej nastawiony :24_stuck_out_tongue:

 

W kwestii slotów na postacie to zdecydowanie nieelegancka zagrywka. Druga sprawa, że to od gry zależy, czy więcej postaci jest potrzebne. W wowie miałem chyba 7 postaci, ale każda robiła co innego - jedna zbierała zioła i robiła potiony, druga kamienie i robiła gemy itp. Wynikało to z ograniczeń 2 profesji na postać. Jeżeli tutaj nie ma jakiś takich cudów, to w sumie nie widzę potrzeby posiadania więcej niż jednej postaci. Chyba jedynie wtedy po to, żeby dwie osoby mogły sobie grać swoimi ludkami.

Co nie zmienia faktu, że miktopłatności coraz mocniej wlewają się do świata gier i widać wyraźnie, że to nie jest coś, co chcielibyśmy mieć w piwnicy. Zaczęło się od głupiej zbroi dla konia, niedługo możliwość obracania się w lewo będzie płatna :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, czacha79 napisał:

 

Slot na postac / save masz w grze normalnie, za darmo czy tam w cenie gry. To dodatkowa postac jest platna. Nie kumam tego hejtu, wiele gier tak robi. Pomijam juz sens posiadania 2 roznych postaci... jak ci sie twoja znudzi to ja skasuj i graj od nowa.

Już sam fakt, że taki pomysł padł i został wprowadzony w życie jest żenujący. Co do postaci to w takim Destiny miałem trzy, być może w tej konkretnej grze nie ma to sensu. Nie wiem i nie zamierzam sprawdzać, tak samo jak odpuściłem battlefronta 2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, xavris napisał:

Jedyny polski growy jutuber, którego opinia ma dla mnie znaczenie.  Też jest umiarkowanie optymistycznie raczej nastawiony :24_stuck_out_tongue:

 

W kwestii slotów na postacie to zdecydowanie nieelegancka zagrywka. Druga sprawa, że to od gry zależy, czy więcej postaci jest potrzebne. W wowie miałem chyba 7 postaci, ale każda robiła co innego - jedna zbierała zioła i robiła potiony, druga kamienie i robiła gemy itp. Wynikało to z ograniczeń 2 profesji na postać. Jeżeli tutaj nie ma jakiś takich cudów, to w sumie nie widzę potrzeby posiadania więcej niż jednej postaci. Chyba jedynie wtedy po to, żeby dwie osoby mogły sobie grać swoimi ludkami.

Co nie zmienia faktu, że miktopłatności coraz mocniej wlewają się do świata gier i widać wyraźnie, że to nie jest coś, co chcielibyśmy mieć w piwnicy. Zaczęło się od głupiej zbroi dla konia, niedługo możliwość obracania się w lewo będzie płatna :24_stuck_out_tongue:

W kwestii filmu pojawia sie slowo klucz - BETA. Co do postaci to nie ma podzialu na klasy itd. Koksasz, kupujesz skille, do widzenia :24_stuck_out_tongue:

5 minut temu, CePeeN napisał:

Już sam fakt, że taki pomysł padł i został wprowadzony w życie jest żenujący. Co do postaci to w takim Destiny miałem trzy, być może w tej konkretnej grze nie ma to sensu. Nie wiem i nie zamierzam sprawdzać, tak samo jak odpuściłem battlefronta 2.

Miales trzy zeby farmic, tutaj to nie ma sensu. Warto sie dowiedziec zanim zacznie sie hejtować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, czacha79 napisał:

W kwestii filmu pojawia sie slowo klucz - BETA. Co do postaci to nie ma podzialu na klasy itd. Koksasz, kupujesz skille, do widzenia :24_stuck_out_tongue:

Miales trzy zeby farmic, tutaj to nie ma sensu. Warto sie dowiedziec zanim zacznie sie hejtować.

Beta nie beta, idea jest ta sama. Beta Monster Huntera też się w kwestii mechaniki nie różniła od produktu końcowego. Po takiej becie bez problemu jesteś w stanie ocenić, czy gra Ci podpasuje czy nie.

Ok, czyli posiadanie więcej postaci nie ma sensu. Co nie zmienia faktu, że takie praktyki trzeba tępić i nie wiem jak możesz się oburzać, że ktoś to hejtuje. 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xavris napisał:

Beta nie beta, idea jest ta sama. Beta Monster Huntera też się w kwestii mechaniki nie różniła od produktu końcowego.

Ok, czyli posiadanie więcej postaci nie ma sensu. Co nie zmienia faktu, że takie praktyki trzeba tępić i nie wiem jak możesz się oburzać, że ktoś to hejtuje. 

Beta Monster Huntera - spedzilem z nia godzine i stwierdzilem ze to nie jest gra dla mnie, beznadziejnie nudna. Kupilem gre .. bo znajomi .. bo nie ma w co grac ... no i przepykalem 140h momentalnie. Zajebista gra.

 

Beta Metal Gear Survive - spedzilem z nia 20h i stwierdzilem ze super mi sie gra. Kupilem sam, znajomi jej nie wzieli ... i wyglada na to ze przepykam w nia 100h albo lepiej. Wydaje sie byc rownie zajebista gra.

 

Kumam niechec do platnosci itd. ale ostatnio hejty sa z dupy. Hejtowanie dla sztuki. Ale jesli gra jest fajna a platnosci nie przeszkadzaja to mam zamiar w nia pykac i miec z tego frajde :) Raz jeszcze - dlaczego nikt nie czepia sie Fify gdzie jest Pay2Win od tylu lat, albo innych gier gdzie sloty inventory czy na postacie tez sa platne. Nie rozumiem wybiorczego hejtowania, albo nienawidzimy wszystkich albo nikogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Płatność w fifie z tego co wiem to jest w fucie, który w swoich założeniach jest karcianką. Koncepcja kupowania boosterów jest normalna i stosowana od lat. Taki RL lootbox w sumie. Z drugiej strony, do karcianki nie problem kupić karty na sztuki, nie wiem jak to jest w fucie, więc się nie wypowiadam.

A co do rozbudowy inventory czy dodatkowych płatnych slotów to zgadzam się, bywa tak. Nie kojarzę tytułów w tej chwili tak z pamięci, ale na bank się z tym spotykałem, tyle że to chyba nie były tytuły od grubych wydawców, tylko jakieś mniej lub bardziej F2P. Ale chyba nigdzie PIERWSZY dodatkowy slot nie był płatny.. tu jest podstawowy problem. Nic z tym nie zrobimy, możemy sobie pluć na koncepcję dla samego plucia. Ale może kiedyś, jak już nic innego nie będzie na świecie oprócz śliny, to ktoś się zreflektuje, że coś w którymś momencie poszło nie tak.

Ok, dodatkowy slot nie jest może czymś, co, z tego co mówisz, daje jakąkolwiek przewagę. Ale jednak jest mega, megachamski. Tak jakbyś kupował kuchenkę i działał Ci jeden palnik, resztę se dokup :24_stuck_out_tongue: Przecież na jednym też ugotujesz :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Slot na postac / save masz w grze normalnie, za darmo czy tam w cenie gry. To dodatkowa postac jest platna. Nie kumam tego hejtu, wiele gier tak robi. Pomijam juz sens posiadania 2 roznych postaci... jak ci sie twoja znudzi to ja skasuj i graj od nowa.


Ok, podaj tytuły tych gier, które tak robią. Pamiętaj tylko, żeby przywołać gry AAA, nie żadne F2P.

I nie ma znaczenia, czy akurat w tej grze druga postać ma sens, czy nie. Chodzi o sam bezczelny zabieg zdzierania za to dodatkowej kasy, gdzie gracz płaci za pudełko z grą na samym początku. Jak jakiś gracz stwierdzi, że chętnie zacząłby grę od nowa, ale równocześnie nie chce tracić aktualnych postępów, to musi wybulić. I to jest chore. Konami zrobi potem nową część MGS i aż strach pomyśleć, na jakie pomyśły wtedy wpadną. Gdyby ten tytuł był F2P, to spoko, ale tak nie jest.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, czacha79 napisał:

Kumam niechec do platnosci itd. ale ostatnio hejty sa z dupy. Hejtowanie dla sztuki. Ale jesli gra jest fajna a platnosci nie przeszkadzaja to mam zamiar w nia pykac i miec z tego frajde :) Raz jeszcze - dlaczego nikt nie czepia sie Fify gdzie jest Pay2Win od tylu lat, albo innych gier gdzie sloty inventory czy na postacie tez sa platne. Nie rozumiem wybiorczego hejtowania, albo nienawidzimy wszystkich albo nikogo.

 

Bez obrazy, ale nie kumasz. 

 

Hejt - wylewanie jadu bo tak. Pokaz mi kto tutaj hejtuje gre? 

 

Stwierdzenie paru z nas: "10$ za save slot to zenada" nie jest hejtem jest opinia. Hejtem bylo by stwierdzenie "gra to gowno i jeszcze kaza placic sobie za save sloty (patrz Jim Sterling)" - choc on podparl ten fragmentem gameplayu.

 

Mylisz sie takze ze nikt nie czepia sie FIFY masa graczy czepia sie tego tytulu bo Ultimate Team i jego mechaniki dodawane sa do wiekszosci gier EA nie tylko sportowych, gdzie gra nie daje powodu do radosnego grindu tylko zmudnego, nudnego mozolnego ktory ma naklonic do wydania dodatkowej kasy. To sportowki i Andrew Willson zapoczatkowali ten trend i Andrew chce go umacniac. 

Nienawidzimy to zbyt mocne slowo. Nam sie po prostu to czy owo nie podoba i o tym piszemy. A jesli to silne odczucie to niepodoba nam sie serdecznie. 

 

I ostanie, to ze ja, @CePeeN, @xavris nie jestesmy do tej gry przekonani. Ze niepodoba nam sie serdecznie dodatkowy platny slot, ze nie zamierzamy tej gry kupowac - nie powinno miec dla Ciebie znaczenia. A to z prostego powodu - kupiles bawisz sie swietnie - Good for you. Graj ciesz sie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spoko, rozumiem wasze podejscie. Mi to nie przeszkadza ze dodatkowy slot na postac jest platny - mam zamiar cieszyc sie z tej gry bo jest zajebista :kwach:Zreszta nie wiedzialem o tym przed zakupem, a po zakupie nie zrobilo to na mnie zadnego wrazenia. Pomyslalem "dziwne" i tyle.


Hejtowac powinnismy dzialania ktore wplywaja na rozgrywke. Platny slot na druga postac ma takie samo znaczenie jak inny kolor ubrania albo fryzura tez za dodatkowa kase.. przynajmniej dla mnie .. i przynajmniej w TEJ grze.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie hejtuje tej gry. Nie podoba mi się postępowanie Konami i wytykam właśnie to. Nie kupię na pewno tego, jakkolwiek by to zajebiste nie było, z prostej przyczyny. Mam cichą nadzieję, że wpływy będą tak małe, że szybko serwery zamkną. 

Przytaczany już wcześniej Battlefront, w jedynke sporo pograłem, beta dwójki mi się podobała, ale jak widzę co EA wymyśliło to trudno nie dam im na tym zarobić. Takie mam po prostu założenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, w tym konkretnym przypadku to nie ma znaczenia dla gry, zgadzam się. A miałoby, gdybyś jedną postacią mógł tylko zbierać, a drugą budować barykady, czy cokolwiek się tam buduje :24_stuck_out_tongue: ? Już tak, a skąd wiesz, że skoro takie mało znaczące płatne sloty przeszły raz, ktoś kiedyś nie wpadnie na pomysł, żeby zastosować drugą koncepcję?

Nikt nie jedzie po grze. Gra jak gra, jednemu się podoba innemu nie. Ale chamstwo devów to chamstwo devów i nie można sobie wmawiać, że kupa pachnie jak tulipan. A już na pewno w wazonie się nie prezentuje tak samo dobrze.

Zawsze mówiłem, że nie przeszkadzają mi płatne pierdoły typu skórki, fryzury czy inne, nie przymierzając, gunwienka. Ale dodatkowy slot na postać, potrzebny czy nie, to raczej nie jest gunwienko a może być z tego kiedyś solidna sraczka.

A nad takim tematem nie ma co się rozwodzić :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunt ze doszlismy do poruzmienia, to rzadkie na forach :kanalie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, czacha79 napisał:

Grunt ze doszlismy do poruzmienia, to rzadkie na forach :kanalie:

Zaraz przyjdzie jakiś troll typu Bany i będzie dupa z porozumienia :24_stuck_out_tongue: Cieszmy się, póki jest :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, xavris napisał:

Zaraz przyjdzie jakiś troll typu Bany i będzie dupa z porozumienia :24_stuck_out_tongue: Cieszmy się, póki jest :24_stuck_out_tongue:

Ostatnio była akcja czyszczenia okolic z trolli, bany i paru innych już z nami nie ma.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, CePeeN napisał:

Ostatnio była akcja czyszczenia okolic z trolli, bany i paru innych już z nami nie ma.

E, ciulosz mnie... Serio? No to w porządeczku. Ominęły mnie takie wiekopomne wydarzenia. Dziękuję moderacji w imieniu swoim i moim :24_stuck_out_tongue:

Panowie nasza względnie merytoryczna dyskusja rozpaliła temat na pomarańczowo XD Wręczmy sami sobie laurki :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, xavris napisał:

Zawsze mówiłem, że nie przeszkadzają mi płatne pierdoły typu skórki, fryzury czy inne, nie przymierzając, gunwienka. Ale dodatkowy slot na postać, potrzebny czy nie, to raczej nie jest gunwienko a może być z tego kiedyś solidna sraczka.

A nad takim tematem nie ma co się rozwodzić :24_stuck_out_tongue:

 

ostry offtop bedzie...

Widzisz ja zawsze mowilem ze te pierdoly mi przeszkaja, dlaczego? 

Dlatego ze jesli to sie sprzedaje to naturalna konsekwekcja jest "mobilizacja" gier w pelnej cenie. Wprowadzanie mechanik znanych z mobile zeby wyjac jeszcze wiecej kasy, testowanie granic. 

I mielismy tego przyklady jak chocby SW BF2, po czesci nowy NFS (choc tam cos patchami pozmieniali). 

Ja rozumiem ze cooldown dla ciosu specjalnego w aRPG ma sens, ale juz np brak mozliwosci zakupienia czegos w grze bo zawartosc sklepow zmienia sie co 30 czy tam 10 minut, i ma to przekonac gracza do wydania realnej kasy na losowa zawartosc to juz kijnia. Co bedzie w kolejnym NFS? Mechaniki z mobilnego w stylu chcesz sobie pogrindowac dany event mozesz ale tylko 3 razy, jak obejrzysz 5 reklam dostaniesz kolejne 3 a jak chcesz wiecej to plac. 

Granice zostaly osiagniete i to pokazala gownoburza w kolo SW BF2. (EA moze na to lac bo po spadkach ich akcje stoja teraz bardzo wysoko raport kwartalny wypadl dobrze). 

Wiec teraz wszystko co nie dociska gracza do sciany jawi sie jako OK. czytajac IGN czy inne portale, widze newsy w stylu Gra A nie bedzie miala platnosci, bedzie tylko kosmetyka do kupienia - chwalmy pana alleluja. I gracze komentuja w podobnym tonie. 

Ze juz nie wspomne ze kiedys kupowalo sie gre i bylo to doswiadczenie kompletne. A teraz DLC, DLC, DLC w duzej mierze przecietne(*). A wczesniej na premiere masz bieda edycje, silver, gold, platinum - i tylko bieda edycja kosztuje 60$. 

 

 

(*) - sa wyjatki czesc gier miala przyzwoite stand alone DLC, a takze cos co kiedys zwyklo sie nazywac expansion packiem a wiec sporo przemyslanej i conajmniej dobrej zawartosci.

 

Wystarczy....

Granie to fun, wyzwanie, hobby, rozrywka dla kazdego cos innego - jedyne co sie liczy pod koniec dnia to fakt czy trafimy w cos co nam siadze... dla jednego bedzie to MG:Survive, dla innego Yakuza0, a dla kogos jeszcze Forza. I najwazniejsze zeby grac i dobrze sie bawic. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale pamiętam czasu, kiedy słowo dodatek coś znaczyło, a nie było tylko jakimś tam niewiele znaczącym czymś. Ale to już nie wróci w takiej formie, tylko sporadycznie trafiają się dodatki, które na prawdę robią jakąś konkretną robotę (jak chociażby wiesiek, bloodborne czy xcom).

A z tego co kojarzę, w battlefroncie to można było wykupić jakieś postacie czy bronie czy coś. No to to już jest nieładne, ale to czy ktoś biega vaderem ubranym na czarno, czy dał pieniądze za różowe wdzianko (pewnie takich nie było, ale to tylko przykład) no to już nikogo nie powinno obchodzić w sumie, bo co to komu przeszkadza.

Kupowanie nawet minimalnej przewagi czy ułatwiaczy = absolutnie nie.

Grasz w overwatcha? Tam masz absolutnie kompletną grę, do której ciągle za darmola dokładają nowe mapy, nowe postacie, eventy i inne cuda. W skrzynkach masz ubranka i emotki... Dla mnie coś takiego jest jak najbardziej spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xavris napisał:

Grasz w overwatcha? Tam masz absolutnie kompletną grę, do której ciągle za darmola dokładają nowe mapy, nowe postacie, eventy i inne cuda. W skrzynkach masz ubranka i emotki... Dla mnie coś takiego jest jak najbardziej spoko.

Nie gram. 

I rozumiem ze dla jednego cos jest spoko a dla innego nie. 

Dlaczego jestem przeciwny pisalem powyzej - prosta zasada dac palec, wezma cala reke.

 

Mysle ze modele biznesowe albo sie zmienia (to co proboje robic MS z gry jako subskrybcja + playanywhere), albo wydawcy moga dostac czkawki. Bo czesc osob bedzie ogrywac co maja i czekac na obnizke ceny lub edycje kompletna. 

 

Co do dodatkow jeszcze pare by sie znalazlo tych wartych uwagi, ale to i tak promil w zalewie marnej jakosci sezon passow i dodatkow marnej jakosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na necie mozna wyczytac, ze platny drugi slot to najmniejszy problem gra prawdopodobnie w chamski sposob wymusza kupno pkt za ktore mozna kupowac tlen w grze... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×