Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

XE startowal w duzych sieciach od 6999 zl. XF to powtorka z rozrywki wiec nic dziwnego ze jest tanszy.

 

Ale ze smiechami czekajcie na ceny tegorocznych QLEDow od Samsunga :21ozlae:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, okoni napisał:

Miały być atrakcyjne ceny ;)

 

Niby bez szału, ale zawsze pare stówek taniej ;)

 

modele 2017 w momencie premiery

55XE9005 - 6 895 zł  

65XE9005 - 10 850 zł  

75XE9005 - 19 999 zł 

 

modele 2018 w momencie premiery

55XF9005 - 6 499 zł (396zł taniej ok 5%)

65XF9005 - 9 999 zł (851zł taniej ok 8%)

75XF9005 - 19 999 zł ( :whyyy:)

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie użytkownika Tomi915? Był gotowy zabić za swojego Philipsa. Ba, wygrzebał mój post sprzed wielu miesięcy, gdzie skrytykowałem oprogramowanie chińczyków z TP Vision udających Philipsa. Kąsał, gryzł, groził. Jego Philips był doskonały. DO CZASU. Oto wpis Tomiego z forum poświęconego zagadnieniom audio-wideo. 

 

Cytuj

Zabierzcie to g*wno ode mnie...Za ten soft Phillips powinien skończyć w sądzie i od jutra do tego dążę. Pierwsze 3 miechy po wyłączeniu tv i 10-15min znikało zasilanie w portach USB. Myślałem, że "ech, badziewie". Po ostatnim sofcie nagle miałem zasilanie w USB 24/h. Dzisiaj nagle znowu brak...mija 10-15min po wyłączeniu tv i znika zasilanie USB. No [beeep] żarty! Już mi super jakość obrazu NIE rekompensuje wszystkiego. Jutro ostatni telefon na infolinię - jak nie będzie po mojemu - UOKiK i jak trzeba do Sądu. 

Po zakupie zonk, bo bluetooth nie widzi np. słuchawek. Kupiłem na kablu, znowu zonk, bo 90% egzemplarzy ma wadę szumów w wyjściu jack. Kupiłem kolejne na wejście optyczne, zasilanie bazy do ich ładowania przez USB, to dzisiaj znowu zonk. Miarka się przebrała.

 

 

:21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae:

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Grecky napisał:

Pamiętacie użytkownika Tomi915? Był gotowy zabić za swojego Philipsa. Ba, wygrzebał mój post sprzed wielu miesięcy, gdzie skrytykowałem oprogramowanie chińczyków z TP Vision udających Philipsa. Kąsał, gryzł, groził. Jego Philips był doskonały. DO CZASU. Oto wpis Tomiego z forum poświęconego zagadnieniom audio-wideo. 

 

 

 

:21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae::21ozlae:

 

Super TV! A mógł kupić rubina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z ta promocja na stronie Sony „gwarancja najniższych cen”? Polega ona na tym, ze jak znajdę np. telewizor na morele 1000 taniej, to w Sony Center mi go puszcza 1001zl tańszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś ten wyższy abonament na netflixie? widać róznicę 4k do hd ? (tv 4k) , i czy wszystkie treści są w 4k czy tylko wybrane jakieś ? dzięki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.11.2017 o 13:16, Tomi915 napisał:

Jak ktoś nie chce czytać forumowych głupków, trolli, którzy nie mają danego modelu tv, a mają najwięcej o nim do powiedzenia, gdzieś coś przeczytali i na tym opierają swoją "wiedzę" albo wiedzieli "w sklepie" i oceniają - a szuka Oleda i zastanawia się między Philipsem 9002 a LG B7 - zapraszam na priv lub inne forum, tematyczne. Mamy z sąsiadem oba, oba po kalibracji, od ponad 10 dni testujemy, tv obok siebie, to samo pomieszczenie, te same kable i źródła sygnału. Jak ktoś z lubuskiego to w przyszły weekend można się zgrać i obczaić na żywo (wstęp - 4pak Żywca) :We_want_you: Jest PS4  i wersja pro, będzie nowy x klocek,  tunery od cp i nc+, odtwarzacze br, sporo gier i filmów. Do porównania 3-4 modele plasm, lcd Samsuga i Sony, od gratów za 2k po 6k .  Jak ktoś chce, niech zabiera swój obecny tv do porównania.

 

W dniu 19.10.2017 o 11:48, Tomi915 napisał:

Jak ktoś planuje zakup tv OLED to polecam Phillipsa 55pos9002  Zjada wszystko na rynku do 12-13 tyś. Wysyłka, kalibracja (i jeśli ktoś chce) wieszak + montaż niecałe 9000. Ja bez wieszaka i montażu dałem 8500. Mam go 3 dzień, nadal zbieram szczękę z podłogi. Kupiłem go sprzedając swojego Sony KD-65XE9005. Zjadł tego Sonacza, o Samsungu UE65MU9005 nie wspomnę. Sąsiad przyniósł tego Samsunga i porównanie ich obok siebie. :listek:

Polecam lekturę o tym Phillipsie na hdtv.com.pl


Tylko Filips :jaro::vxoAZzf::kaz:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś ten wyższy abonament na netflixie? widać róznicę 4k do hd ? (tv 4k) , i czy wszystkie treści są w 4k czy tylko wybrane jakieś ? dzięki za odpowiedz

 

Różnicę oczywiście widać, ale w 4K jest stosunkowo mało treści. Głównie produkcję Netflixa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mataman napisał:

 

Różnicę oczywiście widać, ale w 4K jest stosunkowo mało treści. Głównie produkcję Netflixa.

 

dzięki , faktycznie narazie niewiele tego jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru Sony XE 90 i LG OLED B7 i zastanawiam się co wybrać. Jeżeli chodzi o LG to trochę martwi mnie jego przystosowanie do konsoli i gier. Czytałem, że tryb "gry" to kupa i obraz wygląda tragicznie, natomiast w normalnym trybie obraz jest piękny ale input lag jest tragiczny. Kusi ta czerń i kolory ale nie wiem czy warto dopłacać do oleda by później narzekać grając na konsoli. Może ktoś się wypowiedzieć z tych co korzystają na konsoli z B7? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Poszukuje monitora do  pogrywania na PS4 Pro i Xboxa One X, oraz do pracy z macbookiem pro.

 

Wymagania 4K i HDR niski lag dobre kolory czyli wszystko co potrzebne do grania w jak najlepszej jakości.

USB TYP-C z możliwością wyświetlania obrazu z maca.

 

Wielkość najlepiej okolice 32 cali nie jestem pewien czy już coś jest dostępne w Polsce czy trzeba trochę jeszcze poczekać nie śledzę tematu, a wydaje mi się, że są tu osoby, które mogły by mi pomóc.

 

Myślałem może o BENQ EW3270U z tym, że jeszcze nie dostępny w Polsce z tego co widzę.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez snkrswalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś samsunga mu7002 i ps4pro? Naczytałem się, że zanika ekran i w ogóle są jakieś problemy z sygnałem hdr. Interesuje mnie ten tv ale po przeczytaniu o tych problemach mam wątpliwości. Rozważam też sony xe80 lub panasonic ex700(tutaj z jednej strony zachwyty a z drugiej, że smużenie i jakieś smugi na czerni) i który lepiej sprawdza się do konsoli ps4pro? Zaznaczam, że tv tylko do konsoli więc żadne wyższe modele mnie nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj jest aktualizacja do pobrania jak coś: https://www.sony.pl/electronics/support/lcd-tvs-android-xe93xx_x93xxe_xe94xx_x94xxe-series/kd-75xe9405/downloads/00015010

 

 

2 godziny temu, szurubur napisał:

Mam do wyboru Sony XE 90 i LG OLED B7 i zastanawiam się co wybrać. Jeżeli chodzi o LG to trochę martwi mnie jego przystosowanie do konsoli i gier. Czytałem, że tryb "gry" to kupa i obraz wygląda tragicznie, natomiast w normalnym trybie obraz jest piękny ale input lag jest tragiczny. Kusi ta czerń i kolory ale nie wiem czy warto dopłacać do oleda by później narzekać grając na konsoli. Może ktoś się wypowiedzieć z tych co korzystają na konsoli z B7? 

 

XE90 lub XE93 ma tutaj prawie każdy i pewnie ten kto ma te modele to Ci je poleci, @Grecky miał XE90 i teraz ma B7 z tego co kojarzę to może Ci on coś doradzi, ale podejrzewam, że na tą chwilę lepszy wybór to B7, ja OLEDa kupię dopiero za jakieś 5 lat, XE93 raczej mi wystarczy na długo.

Edytowane przez Kamillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś samsunga mu7002 i ps4pro? Naczytałem się, że zanika ekran i w ogóle są jakieś problemy z sygnałem hdr. Interesuje mnie ten tv ale po przeczytaniu o tych problemach mam wątpliwości. Rozważam też sony xe80 lub panasonic ex700(tutaj z jednej strony zachwyty a z drugiej, że smużenie i jakieś smugi na czerni) i który lepiej sprawdza się do konsoli ps4pro? Zaznaczam, że tv tylko do konsoli więc żadne wyższe modele mnie nie interesują.

Ja mam od 2 tyg. Nic nie zanika śmiga jak bajka a assassin's z hdr miodzio. Polecam w tej cenie kosa.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Siudak83 napisał:

Ja mam od 2 tyg. Nic nie zanika śmiga jak bajka a assassin's z hdr miodzio. Polecam w tej cenie kosa.

 

Ten temat mnie przeraża najbardziej bo parę osób o tym pisze http://community.eu.playstation.com/t5/Wsparcie-PS4/TV-Samsung-UE55MU7002T-PS4pro-zanik-obrazu/m-p/25394654

 

Na hdtv też.

 

Jaki masz dokładnie model? Twoja opinia znowu budzi nadzieje w moim sercu:)

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem te forum przez wiele dni zanim kupiłem mam model 7042 z czarną ramką. 

 

Ale dodam że ja mam przez amplituner wszystko podłączone przez arc onkyo tx-nr656

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki to ma wpływ na współgranie tych dwóch sprzętów. A miałbyś czas przynajmniej przez dwie godzinki potestować bez amplituner tylko przez samo hdmi tych sprzętów? Oczywiście przy okazji jak będziesz grał :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będę w domu odpale assassin's i zobaczymy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jak najbardziej wystarczy :1_grinning: Będzie dla potomnych. Te posty z forum hdtv i playstation community są z grudnia to może jakaś aktualka wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BułkazSzynką napisał:

Ma ktoś samsunga mu7002 i ps4pro? Nazytałem się, że zanika ekran i w ogóle są jakieś problemy z sygnałem hdr. Interesuje mnie ten tv ale po przeczytaniu o tych problemach mam wątpliwości. Rozważam też sony xe80 lub panasonic ex700(tutaj z jednej strony zachwyty a z drugiej, że smużenie i jakieś smugi na czerni) i który lepiej sprawdza się do konsoli ps4pro? Zaznaczam, że tv tylko do konsoli więc żadne wyższe modele mnie nie interesują.

 

Też będę brał ten TV. Ale chyba jeszcze poczekam aż wejdą nowe modele Samsunga na 2018 i może cena jeszcze trochę spadnie.
Czytałem o tych problemach z PS4 Pro, ale wydaje mi się, że to jakieś sporadyczne posty tych samych osób, więc specjalnie nie przywiązuję do tego wagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, garob napisał:

 

Też będę brał ten TV. Ale chyba jeszcze poczekam aż wejdą nowe modele Samsunga na 2018 i może cena jeszcze trochę spadnie.
Czytałem o tych problemach z PS4 Pro, ale wydaje mi się, że to jakieś sporadyczne posty tych samych osób, więc specjalnie nie przywiązuję do tego wagi.

Jaka cena Cię interesuje? Teraz w media markt jest za 3299(49 cali)do końca marca a to już świetna cena za ten tv. Ja jednak mam trochę obawy.

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja potrzebuję uniwersalnego telewizora, nie tylko do PS4, więc będę brał 65 cali.
Chyba wezmę w takim razie konsolę ze sobą do sklepu przed zakupem żeby potestować.

P.S. Wiesz o tym, że w wersjach 49 calowych jest matryca 60Hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, garob napisał:

Akurat ja potrzebuję uniwersalnego telewizora, nie tylko do PS4, więc będę brał 65 cali.
Chyba wezmę w takim razie konsolę ze sobą do sklepu przed zakupem żeby potestować.

P.S. Wiesz o tym, że w wersjach 49 calowych jest matryca 60Hz?

Według moich info 120 hz https://hdtvpolska.com/samsung-mu7000-test-telewizora-ultra-hd-2017-120hz/ Słyszałem o wałku samsunga rok temu, że poniżej 55 dali 60 hz. W sumie warto się upewnić.

 

Jak będziesz kupował w jakimś większym markecie to zazwyczaj jakieś konsole mają w sklepie ale nie zaszkodzi wziąć własnej. Pewnie zależy ile będziesz chciał testować bo też nie wiem jak często te błędy się pojawiają. Ja czekam na wrażenia Kolegi Siudak83:) Chyba skoczę dzisiaj do mediamarktu w moim mieście i zagadam do ziomka co sprzedaje samsungi(kiedyś bardzo mi pomógł) i pogadamy, może i też konsole stestuje jak mi udostępnią tam na miejscu:)

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×