Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jaki TV 4k polecacie do maksymalnie 2500 pod PS4? Do tej pory ze względu na potrzebniejsze wydatki i brak środków gram na starym samsungu 32' 720p więc czasami jak podłączałem konsolę pod 1080p różnica była straszna. Pasuje w końcu się w coś porządniejszego zaopatrzyć. Coś co starczy do końca generacji i na PS5 również wstydu nie będzie, z góry dziekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ulik10 napisał:

Panowie, jaki TV 4k polecacie do maksymalnie 2500 pod PS4?

 

Teraz, ulik10 napisał:

 Pasuje w końcu się w coś porządniejszego zaopatrzyć. Coś co starczy do końca generacji i na PS5 również wstydu nie będzie, z góry dziekuję.

 

Porządny TV 4K do 2500? Do tego jeszcze przyszłościowy?

 

Krótko, nie ma na to najmniejszych szans. Musisz sporo dołożyć.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to drugie tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, jaki TV 4k polecacie do maksymalnie 2500 pod PS4? Do tej pory ze względu na potrzebniejsze wydatki i brak środków gram na starym samsungu 32' 720p więc czasami jak podłączałem konsolę pod 1080p różnica była straszna. Pasuje w końcu się w coś porządniejszego zaopatrzyć. Coś co starczy do końca generacji i na PS5 również wstydu nie będzie, z góry dziekuję.

Dokładnie, słuchaj co mówią@okoni i@TeraJacek bo mają racje. Ja sam celuje w OLEDA mając budżet ok. 6 tys. a patrze jeszcze aby skombinować dodatkowe 3 aby kupić ekstra OLEDA od Panasonica. Dobry sprzęt kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś trochę połaziłem po mediaexpert, akurat moja pani robiła szybkie zakupy butów w venecji, więc miałem jakieś dwie godziny dla siebie :pazura:

 

Poszedłem obadać nowe tv od Sony, były XE 85 i 9. Od razu dorwał mnie gość, ale stwierdziłem, że nie będę udawał imbecyla, powiedziałem że trochę sprzęty ogarniam, więc niech mi tu nie robi reklamowej papki, tylko mówi jak jest. No i gościu powiedział szczerze, że na razie to nie widzi żadnej różnicy odnośnie obrazu, porównując do zeszłorocznych odpowiedników. Stwierdził, że może przy jakiejś głębszej kalibracji da radę wycisnąć coś lepszego, ale wygląda na to że to taki sam tv w nowym opakowaniu. 

Natomiast opowiedział mi, że mieli ostatnio reklamację oleda od LG wersja C7, na matrycy zostały powidoki po żółtym pasku tvn24. Których nawet nie dało się zlikwidować jakąś opcją resetowania czy odświeżania (nie pamiętam jakiego słowa użył) matrycy. Ogólnie wszyscy byli mocno zdziwieni, bo zazwyczaj takie defekty dało radę zlikwidować nie wożąc telewizora do serwisu.

Kolo stwierdzil, że albo to musi być problem wadliwej matrycy, albo w jakiś specyficzny sposób działa żółty kolor na pixele i jeśli to będzie ten problem i będzie zdarzał się częściej, to może być to gruba rysa na tak idealnym odbiorniku. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni popełniłeś aż 2 taktyczne błędy:

1.poszedłeś do sklepu, w którym "ekspert" jest tylko w nazwie (ja wiem kto się zaraz oburzy, ale może nasz Digi to wyjątek potwierdzający regułę ;) )

2.tvn niszczy psychikę, to i paski w OLEDach ma prawo, ch.. ich tam wie :zygmunt:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Poszedłem z babą na szybkie zakupy, to jeszcze bardziej niszczy psychikę niż tvny i inne kurwizje :pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, krótka piła. Na palcu boju dwa TV do PROsiaka.
1) Philips POS9002 55 cali OLED
2) Sony XE9005 65 cali LED
To dwa zeszłoroczne flagowce zdaje się.
W tej chwili mam Szajsunga 55 cali (F6500) LED, więc większy gabartyt Sony bardzo kusi. Ale z drugiej strony OLED...
Jutro rano idę do sklepu i muszę coś wybrać. Więc co?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z philipsem jest nie tak? Rozwiniesz swoją myśl? O ile wiem, ma matrycę LG. Do tego ambilight. Do XD93 dopłacać nie będę. Te dwa mam akurat w dobrej cenie i to Max, co mogę teraz wyłożyć.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Philips to TP Vision i to powoduje poniekąd jakiś dyskomfort psychiczny, ale Chińczycy idą z technologią do przodu i to już nie takie padło jak kiedyś. Poza tym, w TV chodzi głównie o obraz, a ten w tym filipie jest jak brzytwa pewnie. W końcu panel od LG więc nie wiem co miałoby tam być nie tak.
Co do softu, to nie wiem. Może faktycznie to lipa ale możesz coś więcej napisać? Bo czytam opinie na różnych stronach i ogólnie lud jest zadowolony a z tego co zdawkowo piszecie, wychodzi, że telewizor za niemal 8 patoli to jakiś gniot składany w Indochinach z obrazem jak Mancie...

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Klaxxon jest tak jak pisze @Grecky Philips sie sprzedal zostawil sobie w EU tylko lifestyle (tzn i tak produkcja w chinach ale choc jakies centra rozwoju, inteligente zarowki i inne takie).

Sam mam philipsa nie pamietam ostani z tych ktore jeszcze mialy cos wspolego z europa (model z 2012 - 6877, montowany na Węgrzech) chyba rok pozniej sie philips odsprzedal chinczykom.

I teraz jestem zadowolony z ambilight (fajnie sie z tym gra) oraz z wyswietlacza.

Ale reszta to jest juz padaczka - menu laguje jak holender do sie zjaral tak ze sie zbetonowal, smartTV to napisze tyle ze 3 lata wczesniej wydany samsung jakis tam u sasiadow smigal a moj nawet z yt mial problem.

Jako wyswietlacz do gier sprawdza sie, jako TV tez. Ale to byl jeszcze philips przed era migracji do chin a juz inne rzeczy niedomagaly.

 

Wez pod uwage ze TPV placi philipsowi licencje za uzywanie nazwy co oznacza moze byc spora czescia ceny.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Klaxxon napisał:

Wiem, że Philips to TP Vision i to powoduje poniekąd jakiś dyskomfort psychiczny, ale Chińczycy idą z technologią do przodu i to już nie takie padło jak kiedyś. Poza tym, w TV chodzi głównie o obraz, a ten w tym filipie jest jak brzytwa pewnie. W końcu panel od LG więc nie wiem co miałoby tam być nie tak.
Co do softu, to nie wiem. Może faktycznie to lipa ale możesz coś więcej napisać? Bo czytam opinie na różnych stronach i ogólnie lud jest zadowolony a z tego co zdawkowo piszecie, wychodzi, że telewizor za niemal 8 patoli to jakiś gniot składany w Indochinach z obrazem jak Mancie...

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

 

Jezeli chcesz przeznaczyc kilka tysiecy zl na telewizor to proponuje zaglebic sie w temat. Android TV to padaka sama w sobie a dodatkowo na TV Philipsa jest to skopane wybornie. Wystarczy poczytac wpisy kolegi z forum, Tomiego. Od zachwytow po rozpacz na forum hdtvpolska (proponuje sie tam udac i poczytac o problemach z softem i podejsciem serwisu do problemow klientow). 

 

Sam mialem jakiegos budzetowca Philipsa w sypialni i nie wspominam go milo. 

 

Nie wiem jak kolorowe lampki na scianie moga byc jakimkolwiek argumentem za przy tylu problemach w codziennym uzytkowaniu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden Tomi wiosny nie czyni. Z resztą jego doświadczenia z serwisem nie sprawiają, że uważam firmę za dziadoską tylko klienta za mało zaradnego, który nie potrafi przekonać serwisu do swoich racji. Ogólne opinie są dobre, choć ja wolę czytać te negatywne, żeby dowiedzieć się czegoś złego. Na razie zbytnio tutaj nie dostaje informacji merytorycznych tylko jakieś ogólniki. Oczywiście forum hdtv przeglądałem zanim tu zadałem pytanie. Tam niejaki Kiki, uchodzący za fachurę, goraco poleca POSa9002. Ba - zdecydowanie stawia go ponad xe9005. Ja po obejrzeniu porównania bezpośredniego, skłaniam się ku modelowi Sony ale to jeszcze może się przez noc odwidzieć.

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ps. I nie porównujmy budżetowca z flagowcem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przestan meczyc dupe i bierz Philipsa. I naucz sie czytac bo ja nie pisalem o forum kikiego hdtv tylko hdtvpolska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś, nie jesteś u siebie w stodole, więc nie pyskuj. Rzucasz hasłami jak gówniarz pod klatką na blokowisku a gdy pytam o konkrety to nic nie potrafisz powiedzieć tylko wyjeżdżasz z jakimś grzbietem, który ma problem z serwisem philipsa i to ma być wyznacznik słabej jakości tej firmy. Jeśli nie ma się nic do powiedzenia to lepiej się nie odzywać.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś @Grecky? Nie pyskuj gowniarzu! :024bl99:

 

Ps. 

Bierz filipsa :30vm3cw:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Klaxxon napisał:

Koleś, nie jesteś u siebie w stodole, więc nie pyskuj. Rzucasz hasłami jak gówniarz pod klatką na blokowisku a gdy pytam o konkrety to nic nie potrafisz powiedzieć tylko wyjeżdżasz z jakimś grzbietem, który ma problem z serwisem philipsa i to ma być wyznacznik słabej jakości tej firmy. Jeśli nie ma się nic do powiedzenia to lepiej się nie odzywać.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

popieram to co napisales, ale w kwestii philipsa ta firma nie istnieje w testach i porownaniach ... cudow nie ma .. bierz sony .. albo philipsa... skoro wszyscy polecaja sony a Ty dalej ze moze jednak philips ....... tylko nie mow ze sprzedawca namawial|? :rofl:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 osoby odradzają Philipsa, dwa razy pisałem by typ zajrzal na hdtvpolska, gdzie niezadowolonych osob jest wiecej a przesympatyczny kawaler z logika godna PiSu ciagle wyjeżdza z jedna niezadowolona osoba na swiecie - Tomim. To moze dla przypomnienia jego post

 

"Zabierzcie to g*wno ode mnie...Za ten soft Phillips powinien skończyć w sądzie i od jutra do tego dążę. Pierwsze 3 miechy po wyłączeniu tv i 10-15min znikało zasilanie w portach USB. Myślałem, że "ech, badziewie". Po ostatnim sofcie nagle miałem zasilanie w USB 24/h. Dzisiaj nagle znowu brak...mija 10-15min po wyłączeniu tv i znika zasilanie USB. No [beeep] żarty! Już mi super jakość obrazu NIE rekompensuje wszystkiego. Jutro ostatni telefon na infolinię - jak nie będzie po mojemu - UOKiK i jak trzeba do Sądu. 

Po zakupie zonk, bo bluetooth nie widzi np. słuchawek. Kupiłem na kablu, znowu zonk, bo 90% egzemplarzy ma wadę szumów w wyjściu jack. Kupiłem kolejne na wejście optyczne, zasilanie bazy do ich ładowania przez USB, to dzisiaj znowu zonk. Miarka się przebrała."

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół tego forum, pół forum polygamii, pół giereczkowego Twittera ma i chwali xe90 ale jak ktoś wg zasady na złość mamie odmroże sobie uszy woli Philipsa to wolny wybór 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#bierzfilipsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzech kolegów wyżej powinno sobie stworzyć oddzielny klub wzajemnej adoracji, a nie próbować filozofować na forum w tym temacie, jeśli nie mają zamiaru pomóc.
Do tego wrzucanie PiSu do dyskusji... to na prawdę czyni cie wiarygodnym.
I o jakie robienie na złość ci chodzi kolego? Myślisz, że komuś zrobię na złość wybierając jakiś telewizor? Wklejasz cytat owego Tomiego, który interesuje mnie jak zeszłoroczny śnieg, bo ewidentnie kupił trefną sztukę i nie potrafi sobie z tym poradzić, i tym próbujesz mnie przekonać, że Philips pos9002 to łajno.
Oczywiście to możliwie, ale myślałem, że w tym temacie poważniej podchodzi się do sprawy a nie "nie bo nie " czy "Tak bo tak".
Forum hdtvpolska sobie przejrze. Wcześniej je widziałem ale sądząc po niewysokiej frekwencji tam , uznałem, że to jakaś kopia forum hdtv, gdzie od dawna zaglądam (W razie potrzeby) i nie zawracałem sobie nim głowy.
Na hdtv jest profesjonalny test obrazu i wypada bardzo dobrze. Podejrzewam, że większość tych niezadowolonych, nie wiedziałaby, co tam jest testowane i jak należy odczytywać wyniki. Ja sam nie wiem, ale dlatego nie udaję alfy i omegi i nie rzucam nonszalancko hashtagami, że philpschuj czy sonylepsze.
Zaraz spijam latte i jadę po TV. Muszę tylko zmierzyć czy mi do bagażnika wejdzie.
I możecie odetchnąć. To nie będzie Philips.
Udanego weekendu wszystkim.


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×