Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na aktualną cenę B7 w 55 calach bardzo mnie korci żeby dołożyć do niego.Założyłem sobie budżet do 5000zł za tv a Xe9005 spokojnie kupię  do tej kwoty.Ale ta czerń na oledzie kusi...

Jeśli Cie stać i go rozważasz, to bierz OLEDa, nawet się nie zastanawiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy podłączając ps4 PRO do monitora 27" (2560 x 1440 (Quad HD), IPS) obraz będzie sie dobrze skalowal do full hd ? nie mam innego sprzętu  w domu tv się popsuł a do kupna telewizora 4k jeszcze trochę brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie jestem od dzisiaj posiadaczem Samsunga 55NU8072 włączyłem FIFA 18 na zwykłym PS4 i jak włączam HDR to obraz jest ciemny i blady tak samo jest jak włączam na xbox one S Forze Horizon 3 dodam że brat ma też samsunga tylko że 55JS9000 i u niego obraz przy HDR jest jasny , ostry . Czy trzeba coś ustawić żeby HDR dobrze działał proszę o pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy zmień na Sony i będzie śmigać

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanie jestem od dzisiaj posiadaczem Samsunga 55NU8072 włączyłem FIFA 18 na zwykłym PS4 i jak włączam HDR to obraz jest ciemny i blady tak samo jest jak włączam na xbox one S Forze Horizon 3 dodam że brat ma też samsunga tylko że 55JS9000 i u niego obraz przy HDR jest jasny , ostry . Czy trzeba coś ustawić żeby HDR dobrze działał proszę o pomoc. 
Jaki masz kabel HDMI?.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość to sprawdź na innym kablu, najlepiej żeby był to kabel HDMI 2.0, lub 2.1. Nie wiem jaki dodają do zwykłej PS4.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o tym tv?
https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-philips-55pos9002-12
No chyba ze macie inne propozycje w podobnej cenie? 12_slight_smile.png

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka


Wiele lat używałem Philipsa, przed kupnem nowego przetestowałem wiele modeli właśnie od P i powiem, jak chcesz, ale ja bym brał Sony XE/XF...

Zassaj/odpal sobie



Jest to materiał Philipsa, taki testowy do TV, dawali to ze 3 lata temu dla Retailu aby pokazać jak Philips smigajo...

I wiesz co? Na ich materiale nowe TV nie dają rady! (piksele, na sprzychach itp.)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanie jestem od dzisiaj posiadaczem Samsunga 55NU8072 włączyłem FIFA 18 na zwykłym PS4 i jak włączam HDR to obraz jest ciemny i blady tak samo jest jak włączam na xbox one S Forze Horizon 3 dodam że brat ma też samsunga tylko że 55JS9000 i u niego obraz przy HDR jest jasny , ostry . Czy trzeba coś ustawić żeby HDR dobrze działał proszę o pomoc. 

Najprawdopodobniej nie masz włączonej opcji uhd hdmi color.  

 

 

 

 

 

 

 

Co sądzicie o tym tv?https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-philips-55pos9002-12

No chyba ze macie inne propozycje w podobnej cenie? 12_slight_smile.png

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

LG 55B7 jest tańszy o tysiąc złotych.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.05.2018 o 16:49, czacha79 napisał:

 

Sory za to wyzej, ale z niewiadomych przyczyn nie mogę tego usunąć xD 

 

Mam pytanie. W przyszłym tygodniu kupuje telewizor i mam dylemat. 

 

Sony xe90, czy lg oled b7v?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy na tv z 4K włączać opcje w plejce supersampling?
Ta opcja działa tylko z wyświetlaczem full hd

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyl jak podłączę tv 4K to takiej opcji nie będzie, dobrze rozumiem? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojebalo mnie chyba, ale dzisiaj wjezdza do mojego salonu oledzik b7 65’ <3

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ma ktoś może z Was Samsunga KS7000? Przy podłączeniu PS4 najpierw miałem problem z "śnieżeniem" obrazu. Problemem okazało się włączone HDCP. Po wyłączeniu, w menu konsoli przerywa mi dźwięk. Ktoś spotkał się z tym problemem i wie jak go rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś moim guru, jesteś lepszy niż pewnie gość co wysyła kalibracje na maila...

Skąd ty wiesz ile fpsow WOW! masz oko, a jesteś pewny że tyle bo może 24.8?

Ja nigdy nie wiem i nie umiem rozpoznać ile mam, ale są tu jednak fachowcy.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


Dzięki za merytoryczny post. Jeśli jednak nie jesteś w stanie odróżnić 24 klatek od 50, to zalecam wizytę u okulisty.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 
Staram sie wierzyc, ze swiat w ktorym zyje dziala na ogolnie pojetych zasadach logiki. Dlatego kiedy wstawiam do prania bawelne to nie ustawiam programu jedwab. A gdy chce jechac samochodem do przodu to nie wrzucam wstecznego. Z telewizorem jest podobnie, wychodze z zalozenia ze producent wie co robi i stworzyl profile w telewizorach na zasadach jakiejs tam logiki, a nie zeby zrobic komus na zlosc. Dlatego do filmow uzywam trybu filmowego, a do grania trybu gry, a do sportu trybu sport. Pewnie powiesz ze jestem lemingiem i nie mam wlasnego zdania - no coz, najwidoczniej tak jest. Widze natomiast roznice pomiedzy tymi trybami i np. tryb filmowy jest stonowany z mala iloscia kontrastow, sport ma powlaczane sztuczne uplynniacze i material przerabia na 60fps, za to tryb gra jest kontrastowy, ma podbite kolory i wyglada najlepiej w czasie grania jednoczesnie nie wlaczajac zbednych rzeczy ktore dodaja sporego input laga. Jesli chcesz grac z wymuszonym trybem 60fps to graj, ale zastanow sie skad nagle wziela sie podwojna liczba klatek na ekranie? Podpowiem, sa dublowane przez co masz 2x wiekszego laga. No ale jesli ktos jest sprytniejszy od producenta to niech gra tak jak mu wygodnie  
 
Oczywiscie zachecam do ustawienia telewizora tak zeby wam sie podobalo, bo to podstawa, ale nic nie stoi na przeszkdze aby robic to rowniez z zasadami jakiejs tam chociaz szczatkowej logiki  
Ustawienie programu bawełny w pralce do prania właśnie bawełny a wrzucanie wstecznego żeby cofać, to porównanie kiełbasy do śrubek . Ja akurat bezwarunkowo nie wierzę we wszystkie "programy" czy to w telewizorze, mikrofalówce czy nawet w samochodzie odnośnie jazdy. Predefiniowane ustawienia da się modyfikować i podobno w TV kalibracja dopiero wyciska z niego najlepsze soki. O klatkach piszę "na oko" bo chyba każdy potrafi rozróżnić 30 od 50 fpsów i głównie chodzi mi o to, że gry, które miały mieć 60fps, na pewno ich nie mają, i chciałem dowiedzieć się co jest tego przyczyną - czy kabel, czy ustawienia konsoli albo ustawienia TV. Nie jestem alfa i omega i jeśli czegoś nie wiem, to proszę sarkazmy sobie darować.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wam.

Kuzyn kupis sobie LG 55B7 i ma pewien problem. Jak wlacza TV to automatycznie wlacza mu sie tez PS4. Wiecie moze co z tym zrobic? Playa ma podlaczonego hdmi do tv i optyk z playa do amplitunera. Z ampli idzie hdmi do tv arc. Albo jak wchodzi na PS Store to ampli mu sie automatycznie przelacza na dzwiek z TV. Wchodzi na www w playu i to samo.  Ampli to Pioneer VSX -323.

Z gory dziekuje za pomoc:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam.
Kuzyn kupis sobie LG 55B7 i ma pewien problem. Jak wlacza TV to automatycznie wlacza mu sie tez PS4. Wiecie moze co z tym zrobic? Playa ma podlaczonego hdmi do tv i optyk z playa do amplitunera. Z ampli idzie hdmi do tv arc. Albo jak wchodzi na PS Store to ampli mu sie automatycznie przelacza na dzwiek z TV. Wchodzi na www w playu i to samo.  Ampli to Pioneer VSX -323.
Z gory dziekuje za pomoc:D

Nie za dużo tych kabli podłączonych? Albo optyk albo hdmi do amplitunera. Nie może być dwóch połączeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za duzo? Z play idzis hdmi do tv dla obrazu a optyk do ampli dla dzwieku. Z tv hdmi do ampli zeby byl dzwiek kanalow telewizyjnych. Wydaje mi sie ze jest dobrze. Ale moze mi sie tylko wydaje. Glowny problem to ze wlacza sie play automatycznie po wlaczeniu tv:/

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy odznaczyć opcje w ustawieniach glownych systemu PS4 odnośnie sterowania urządzeniem przez HDMI 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×