Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś się zastanawia tak jak ja nad kupnem monitora, na którym oprócz pracy będzie mógł także pograć to polecam zastanowić się nad wersją z HDR. Wiem, że zaraz odezwie się kilka osób "że to nie prawdziwe HDR, prawdziwe tylko od 1000nit" itd

Zanim kupiłem też naczytałem się w sieci i naoglądałem na YT ;) Ale w końcu zdecydowałem się na LG 32ud99 i wczoraj odpaliłem i jest naprawdę dobrze. Poprzedni monitor też nie był zły (lg 27ud69) - 4K IPS i kolory super ale mam teraz porównanie na biurku i jest duuuużaa róznica ;)

Są też tańsze wersje 27 calowe z HDR - więc jak ktoś rozkminia to podpowiadam, że warto

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zmieniłem z 27ud69 na co prawda 27uk650 i jest mega.W sumie zamówiłem tego uk650 z myślą porównam i oddam w ciagu 14 dni bo... ale jak tylko odpaliłem Forze 7  na XOX i God of War na PS4Pro to poprzednik z automatu poszedł na licytacje. Jak to mówią "dobra zmiana" może nie koniecznie finansowa ale...Przestałem zmieniac słuchawki to teraz czas na monitory ;-)

 

Edytowane przez Fakers
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Fakers napisał:

Też zmieniłem z 27ud69 na co prawda 27uk650 i jest mega.W sumie zamówiłem tego uk650 z myślą porównam i oddam w ciagu 14 dni bo... ale jak tylko odpaliłem Forze 7  na XOX i God of War na PS4Pro to poprzednik z automatu poszedł na licytacje. Jak to mówią "dobra zmiana" może nie koniecznie finansowa ale...Przestałem zmieniac słuchawki to teraz czas na monitory ;-)

 

haha

ja podobnie :)

za ile Ci poszedl 69?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1100...tak se... ale nie chciałem już na niego patrzeć to jakoś mniej boli ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1100...tak se... ale nie chciałem już na niego patrzeć to jakoś mniej boli ;-)
Nie jest źle :)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce podłączyć PS4 pro do projektora EPSON EB-S04. Niestety wyskakuje Mi komunikat „ŹRÓDŁO: HDMI Nieobsługiwane”. Podłączone jest kablem oryginałem dolacZonym do ps4. Może ktoś wie w czyn może być problem?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wyłącz HDCP w ustawieniach konsoli.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomogło :( ktoś ma jeszcE jakis pomysł? Czy może być tak ze projektor nie obsługuje PS4 lub coś w tym stylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś sonego xf90?

 

zakupilem ten model i nie jestem pewien, czy z nim jest wszystko okej, czy nie trafiłem na jakiś model z wadą. Mianowicie, kiedy np patrze w czyste niebo np w spidermanie i delikatnie przesuwam analogiem w bok, to widzę taka szara „poświatę” i jak zatrzymam się w danym miejscu to ona znika. Ciężko to opisać, ale tak jakby szare plamki się pojawiały w momencie obracania kamera. 

 

Jakies rady, itp? 

 

Dodam tylko, ze wykupiłem dodatkowe ubezpieczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz tak tylko w jednej grze czy we wszystkim co leci na telewizorze (film, mecz, seriale itp)? 

Spróbuj pobawić się ustawieniami telewizora typu Gra. Bardzo często słyszy się, że ich wyłączenie powoduje polepszenie się jakości obrazu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlacz tryb GRA tak jak fabrycznie jest wszytsko w nim ustawione. Pewnie powlaczales wszystkie wspomagacze lacznie z tym ultra plynnym ruchem i dlatego tak masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, okoni napisał:

Ale masz tak tylko w jednej grze czy we wszystkim co leci na telewizorze (film, mecz, seriale itp)? 

Spróbuj pobawić się ustawieniami telewizora typu Gra. Bardzo często słyszy się, że ich wyłączenie powoduje polepszenie się jakości obrazu. 

Testowane na gowie i spidermanie.  Oglądając serial z netfliksa również zauważyłem tego typu zjawisko. Grałem na standardowym trybie obrazu ponieważ jest owiele ładniejszy obraz niż w trybie gra. 

 

Przyznam szczerze, ze odrobine jestem tym zmartwiony, bo telewizor za 8,5k a strasznie mnie to irytuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mpluto Mam włączony tryb gry ale sam sobie go ustawiałem bo wyglądało to bardzo słabo, mam sony fullhd ale musisz sobie sam pod siebie ustawić obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, manoszek napisał:

@mpluto Mam włączony tryb gry ale sam sobie go ustawiałem bo wyglądało to bardzo słabo, mam sony fullhd ale musisz sobie sam pod siebie ustawić obraz.

Ale jak myślisz, może to być wada egzemplarza? Bo jak obraz mam statyczny i patrzę w niebo, to owych plam nie widać, tylko w momencie ruchu kamera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj TV do ustawień fabrycznych i w trybie gra odpal spidermana i zobacz czy będzie problem występował, jeśli tak to reklamuj.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Kamillo napisał:

@mpluto   i jak tam, problem się rozwiązał ?

Niestety nie ma mnie w domu i będę dopiero w weekend. Sprawdzę i dam znac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phillips 55 cali z androidem.
Da się kupić w dobrej cenie ( do 800 euro) TV który nadaje się do filmow i grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir i @Grecky skrobnęlibyście parę słów o swoich oledach po kilku miechach użytkowania.

Nadal jaram się na oleda i wybór już padł - Lg C8. Tylko cholernie ciężko go dorwać w mojej dziurze w dodatku na raty ;)

Niemniej jednak poczytałbym jeszcze coś od Was - jak sprawuje się w grach, jak użytkujecie i co z mitycznymi zafarbami i wypaleniami?

Testowaliście plansze, czy po prostu cieszycie się sprzętem bez niepotrzebnego stresu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu ogarnąłem salon 

 

i5Vro4e.jpg

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mały ten TV tak mi się wydaje, lepiej by projektor pasował.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×