Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Kamillo napisał:

Za mały ten TV tak mi się wydaje, lepiej by projektor pasował.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
 

W salonie postawiłem na jakość obrazu stąd oled 65 (narożnik stoi blisko i TV nie jest mały). W piwnicy mam spore pomieszczenie idealne pod projektor/stół bilardowy/barek etc. Kwestia czasu i hajcu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Rambo8 napisał:

kolumny masz bezprzewodowe?

 

nie, kable idą w listwie przypodłogowej i wychodzą za kolumnami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.10.2018 o 18:24, bany® napisał:

w końcu ogarnąłem salon

Bardzo ładna "stylówa" schludna i minimalistyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.10.2018 o 18:24, bany® napisał:

w końcu ogarnąłem salon 

 

i5Vro4e.jpg

 

Nice :thumbsup:

Tylko ampek to Ci się zagotuje w tej półce :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sLk napisał:

 

Nice :thumbsup:

Tylko ampek to Ci się zagotuje w tej półce :siara:

Półeczka jest po modyfikacjach i w półkach i blacie z tyłu mam spore wyloty powietrza (30x5cm) ukryte za panelem i to zdaje egzamin narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bany® napisał:

Półeczka jest po modyfikacjach i w półkach i blacie z tyłu mam spore wyloty powietrza (30x5cm) ukryte za panelem i to zdaje egzamin narazie

 

No to ok, mnie  kiedyś odkleił się fornir we wnętrzu półki....  Amplitunerem to można pokój ogrzewać :30vm3cw:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, sLk napisał:

 

No to ok, mnie  kiedyś odkleił się fornir we wnętrzu półki....  Amplitunerem to można pokój ogrzewać :30vm3cw:

 

Amplituner + PS4 Pro i nie trzeba wlaczac grzejnika zimą :qk2LI17:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić projektor z dość niskim input lagiem 4K HDR do 10 tyś zł? Jest w ogóle szansa? Optoma z tego co patrzyłem w większości input lag 56+ ms, projektory Sony to znowu inna liga cenowa :) Czy jednak kupować tv 75-85" (ale to już 11k-17k).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zweryfikować to jedno, ale od czegoś trzeba wyjść, jak to się mówi "nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak .. ale who cares .. gra wyglada klimatyczniej z oszukanym HDR niz bez. Jesli sie nie podoba to przeciez mozna ta opcje wylaczyc :notbad:

 

Wszystko to rozwazania technicznych onanistow, ktorzy nie zwracaja uwagi na to jaki efekt chcial uzyskac producent.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam inne pytanie... to jak ten rdr ma w końcu wyglądać? Jak film? kupiliśmy film a nie grę? czy ma być cukierkowy? O co biega, bo ja już kompletnie nie rozumiem. 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trudno zauwazyc, ze gry staraja sie byc filmowe. Czerpia garsciami pomysly nie tylko na watki fabularne, ale i technicznie staraja sie imitowac filmowosc, epickosc, plynnosc rozgrywki itd. Imersja jak w filmie.. jak w zyciu ;)  Te plynne przejscia pomiedzt przerywnikami a rozgrywka, te braki wczytywania w God of War, ta praca kamera w GTA, to prowadzenie historii w Heavy Rain lub Detroit ... masa tego tez w innych grach. Wracajac wiec do twojego pytania - nie wazne jak ma wygladac,

przyjmuj to takim jakim dostajesz, tak jak do tej pory robiles. A jak sie nie podoba to zawsze mozna napisac o tym na forum albo nie grac ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja mam inne pytanie... to jak ten rdr ma w końcu wyglądać? Jak film? kupiliśmy film a nie grę? czy ma być cukierkowy? O co biega, bo ja już kompletnie nie rozumiem. 
Błagam nie pie... takich rzeczy... Bez obrazy.

W pewnym portalu fajnie wyliczył koszt rozrywki na h, kupujesz film masz 1.5h, kupujesz grę masz 60-80 a może i 200h (w przypadku platyny) zabawy, więc relatywnie cena/koszt a czas zabawy jaki dostajemy = świetna opcja.

A co do "filmowości" gry, to trend od końca lat 90tych, wraz z postępem i większą mocą, twórcy chcą za wszelką cenę aby ICH GRA, wyglądała jak najbardziej realnie/filmowo, zresztą oprawą wizualną grę się sprzedaje lepiej/więcej/szybciej/łatwiej...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Błagam nie pie... takich rzeczy... Bez obrazy.

W pewnym portalu fajnie wyliczył koszt rozrywki na h, kupujesz film masz 1.5h, kupujesz grę masz 60-80 a może i 200h (w przypadku platyny) zabawy, więc relatywnie cena/koszt a czas zabawy jaki dostajemy = świetna opcja.

A co do "filmowości" gry, to trend od końca lat 90tych, wraz z postępem i większą mocą, twórcy chcą za wszelką cenę aby ICH GRA, wyglądała jak najbardziej realnie/filmowo, zresztą oprawą wizualną grę się sprzedaje lepiej/więcej/szybciej/łatwiej...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka


Uspokój się! Ja tylko pytam o co ten cały hałas skoro gra wygląda zajebiście?! Tylko tyle. Mnie nie musicie tego tłumaczyć
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne :yao: . Dobrze że w sdr te kolorki nie są tak wyblakłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy wyborze LG OLED miedzy wersjami B lub C różnicą jest jest tylko stopka czy coś mi umyka? 

 

Drugie pytanie dotyczące czy warto się pchać w wersję 8 zamiast zeszłorocznej 7 - czy są jakieś istotne zmiany aby warto było dopłacić? 

 

Dzięki 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

A ty jak tam @bany® ogrywasz na swoim PCMR Red Dead2... A nie czekaj, chyba co najwyżej na YT...

Już rdr nie ma, bo mu konto usunęli które kupił na allegro za 5zł  :xzibit:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Eloszki napisał:

Czy przy wyborze LG OLED miedzy wersjami B lub C różnicą jest jest tylko stopka czy coś mi umyka? 

 

Drugie pytanie dotyczące czy warto się pchać w wersję 8 zamiast zeszłorocznej 7 - czy są jakieś istotne zmiany aby warto było dopłacić? 

 

Dzięki 

C8 ma lepszy procesor od b8.

Tegoroczne modele ponoć są jeszcze lepiej zabezpieczone przed wypalaniem.

Sam poluję na oleda i czekam na jakąś okazję. Wybór padł na c8.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria 8 ma lepsze HDR w grach dzięki dynamic tone mapping.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×