Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

C8 ma te stopkę paskudna. Nie widzę w sieci foty gdzie on wisi ale chyba jak wisi na ścianie to jej nie ma co?
Ja już zbieram kasę na TV do nowej chaty - myślę że C8 za rok zjeździe do ok 8k co? :)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na żywo ta stopka nie wygląda źle. Jak widziałem wcześniej tylko na zdjęciach, to też mi się wydawała fatalna.

Stopka na pewno jest osobno, więc jak chcesz wieszać tv, to bez niej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeden wuj czy weźmiesz oled czy led.

 

Jak grasz i tak na to nie zwracasz uwagę bo się wkręcasz w gierazo, a nie ma co przepłacać

 

TV Samsung i Lg nigdy bym nie wziął, prawdopodobieństwo, że wylądują na gwarancji w pierwszym roku to ok 80 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.10.2018 o 20:09, beardo0 napisał:

Moim zdaniem jeden wuj czy weźmiesz oled czy led.

 

Jak grasz i tak na to nie zwracasz uwagę bo się wkręcasz w gierazo, a nie ma co przepłacać

 

TV Samsung i Lg nigdy bym nie wziął, prawdopodobieństwo, że wylądują na gwarancji w pierwszym roku to ok 80 %

No z tym kwestionowaniem różnicy między OLED a LED, to już troszkę poleciałeś ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że każdy kto się interesuje kupnem tv widział różnice między OLED i LED w markecie. Osobiście gdy zobaczyłem różnice to wiedziałem że koniecznie trzeba dopłacić do oleda. 

 

Jeśli tv ma służyć przede wszystkim do grania to bym brał jakiegoś LCD z możliwie najniższym lagiem, matryca 120hz i przyzwoitym HDR. Jeśli miałbym Xboxa x to wybór padłby pewnie na Samsung nu8000 z uwagi na free sync i bardzo dobry stosunek jakości do ceny

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, hacker25 napisał:

No z tym kwestionowaniem różnicy między OLED a LED, to już troszkę poleciałeś ;) 

No co Ty, na bank użytkował obydwie technologie i wie co pisze :smart:

 

@bany® Jak już porównać Samsunga do Oleda, to tylko Q9FN brałbym pod uwagę, ale niestety Samsung wykastrował swoje tegoroczne modele m.in. z obsługi DTS, co dla mnie skreśla zakup tv od nich.

Chociaż moje dwa ostatnie tv  były właśnie od nich ( w zasadzie nadal je mam i działają dobrze wbrew temu, co tu jeden znawca pisał ;) )

 

Poza tym jak się raz dłużej posiedzi przy oledzie, to tego się już nie da odzobaczyć.

Nadal poluję na jakąś dobrą cenę, ale decyzja już podjęta - mój następny tv to będzie c8 od Lg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman gdyby tegoroczny q9 65 cali był w cenie 8k na premiere to bralbym go pod uwagę ale moim zdaniem popłynęli grubo z ceną bo to wciąż LCD z wodotryskami. Nie wiem jak teraz kształtują się ceny ale oleda C7 B7 można bylo wychaczyc poniżej 8k gdzie q9 kosztował grubo ponad 10k i tu raczej nie było się nad czym zastanawiqc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

Nadeszła ta wiekopomna chwila kiedy robię remont poddasza i zamiaruję umieścić na suficie rzutnik. No i tutaj zagwozdka - iść w 4k czy wybrać jakiś sprawdzony full hd? Póki co konsola to zwykłe ps4, a i amplituner Pioneera sprzed 10 lat więc na bank jakichś tam najnowszych formatów nie obsługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak wymienie TV na 4K (z 1080) , to również muszę/powinienem wymienić kable HDMI do konsoli i innych sprzętów czy najtańszy,najprostszy HDMI powinien działać spokojnie? 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej będziesz musiał wymieniać żeby bezproblemowo działał hdr itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko przestrzał tego widzę od 10 zł do ponad 100 :dafuq:. Na coś konkretnego zwracać uwagę, jakiś konkretny opis? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup kabel HDMI 2.1 High Speed, te maja przepustowosc niezbedna do 4K i HDR.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad zmiana mojego 7 letniego tv.  Wpadł mi w sklepie ten model Sony Bravia KD-49XE8077 będzie to dobry wybór, a może coś innego w tych cenach? Dodam że większy jak 50 cali nie wchodzi w grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.11.2018 o 16:37, czacha79 napisał:

Kup kabel HDMI 2.1 High Speed, te maja przepustowosc niezbedna do 4K i HDR.

2.0 wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bany® napisał:

2.0 wystarczy

Tobie wystarczy, mi nie :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, czacha79 napisał:

Tobie wystarczy, mi nie :30vm3cw:

Kabel HDMI 2.0 wystarczy każdemu do 4k z HDR w 60fps. Jeśli chcesz więcej klatek (HFR) i dynamiczne HDR i dodatkowo masz odbiornik wyposażony w port HDMI 2.1 (w co wątpie :) ) i sprzęt który ci puści sygnał w powiedzmi 120 klatkach przy 4K to wtedy kabel HDMI 2.1 ma sens. Cheers :jaro:

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bany® napisał:

Kabel HDMI 2.0 wystarczy każdemu do 4k z HDR w 60fps. Jeśli chcesz więcej klatek (HFR) i dynamiczne HDR i dodatkowo masz odbiornik wyposażony w port HDMI 2.1 (w co wątpie :) ) i sprzęt który ci puści sygnał w powiedzmi 120 klatkach przy 4K to wtedy kabel HDMI 2.1 ma sens. Cheers :jaro:

Twoje rozkminianie zagadnien z wikipedii nie ma najmniejszego sensu, bo nie bierze pod uwage MOICH potrzeb :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, czacha79 napisał:

Twoje rozkminianie zagadnien z wikipedii nie ma najmniejszego sensu, bo nie bierze pod uwage MOICH potrzeb :30vm3cw:

a to przepraszam i polecam HDMI 2.2 w takim razie :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bany® napisał:

a to przepraszam i polecam HDMI 2.2 w takim razie :banderas:

Bez 4..7 nie podchodz :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tobie wystarczy, mi nie :30vm3cw:
Bany zawsze celował najniżej i tzw. "równał do dołu" więc nie dziw się ;)

Z przymrużeniem oka patrz na te rady...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak posiadam sonego xf9005 to powinienem wymienić kabel hdmi 2.0 który był w zestawie z konsola na hdmi 2.1? Będzie jesscze lepszy obraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.11.2018 o 14:37, Eloszki napisał:

Czy jak wymienie TV na 4K (z 1080) , to również muszę/powinienem wymienić kable HDMI do konsoli i innych sprzętów czy najtańszy,najprostszy HDMI powinien działać spokojnie? 

 

5 godzin temu, mpluto napisał:

Czyli jak posiadam sonego xf9005 to powinienem wymienić kabel hdmi 2.0 który był w zestawie z konsola na hdmi 2.1? Będzie jesscze lepszy obraz?

Łapcie do poczytania tekst od fachowca:

https://hdtvpolska.com/wplyw-kabla-hdmi-na-jakosc-obrazu-jednoznaczne-wyjasnienie/

Edytowane przez Sithman
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×