Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Tu chyba wszyscy grają na TV

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich stoję przed kupnem monitora do ps4 pro i mam do was pytanie jaki monitor polecacie głównie do fps

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, azrael88 napisał:

Halo, naprawdę nikt nie ma konsoli podpiętej pod projektor?

Ja gralem na projektorze, a jak brzmi pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkich stoję przed kupnem monitora do ps4 pro i mam do was pytanie jaki monitor polecacie głównie do fps

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka


Poczytaj wstecz. już było o tym. Ja polecam monitory LG wcześniej miałem 27ud69 teraz 32ud99

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#Rambo8
Ten pierwszy lg 27ud jest w zasięgu mojej kwoty ten drugi już nie A co powiesz i tym Samsung U32J590UQUX czarny 4K

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#Rambo8
Ten pierwszy lg 27ud jest w zasięgu mojej kwoty ten drugi już nie A co powiesz i tym Samsung U32J590UQUX czarny 4K

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka


Nie widziałem na żywo ale nie bralbym matrycy VA.
Ten 27ud69 zajebisty kolory bajka (dodatkowo ma FreeSynca który przydaje się w Xie). Ładnie się prezentuje małe ramki
Z czystym sumieniem mogę polecić
Zmieniłem tylko dlatego że chciałem większy i namiastkę HDR :)

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie va kiepska matryca? Ja hdr nie chce bo podobno zamula grafikę i jest większy lag w fps

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już się zastanawiasz nad 27ud69 to lepiej uderzyć w 27uk650.

HDR nic nie zamula jest mega super przynajniej z XOX na PS4Pro gram mniej ale nie zauważyłem żadnych zamuleń.

Nie czytaj tych nawiedzonych opinii ludzi co z lupą grają i szukają dziury w całym.

Dla mnie "namiastka" HDR w tym monitorze to rewelacja.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Fakers napisał:

Jak już się zastanawiasz nad 27ud69 to lepiej uderzyć w 27uk650.

HDR nic nie zamula jest mega super przynajniej z XOX na PS4Pro gram mniej ale nie zauważyłem żadnych zamuleń.

Nie czytaj tych nawiedzonych opinii ludzi co z lupą grają i szukają dziury w całym.

Dla mnie "namiastka" HDR w tym monitorze to rewelacja.

 

 

faktycznie Fakers ma rację - to jest jeszcze lepsza wersja bo z HDR

dokładnie nic nie zamula a pomimo że ilość nitów nie powala to ten HDR robi robotę - jak tylko się przesiadłem to już nie chcę wrócić bez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.11.2018 o 16:52, czacha79 napisał:

Ja gralem na projektorze, a jak brzmi pytanie?

Miałeś możliwość pograć na projektorze 4K?

Noszę się z zamiarem zakupu Benq TK800 lub W1700 ale wszystko co mam to testy z jutuba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś może dropy w jakości na Netflix na tv ale tylko przy niektórych produkcjach? Przykładowo oglądając narcos Mexico pierwszy odcinek jakość wzrasta i maleje przezwaznie między 720p a 2160p i prędkość strumieniowania potrafi czasem spaść do 3Mbps. Gdy włączam powiedzmy Medal of Honor to chwile się rozkręca i leci w stabilnych prędkościach rzędu 15Mbps w jakosci 2160p. Gdy po chwili wracam do narcos to znowu zaczyna dropić. Obie produkcję  są w jakości 4K dolby vision, a internet mam stabilny. Jak myślicie co może być przyczyną? Serwery Netflix nie wyrabiają przy bardziej obleganych produkcjach podobnie jak np PSN przy pobieraniu niektórych gierek? Nagralem filmik gdzie przełączam się pomiędzy produkcjami i problem jest uwidoczniony. 

 

 

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, azrael88 napisał:

Miałeś możliwość pograć na projektorze 4K?

Noszę się z zamiarem zakupu Benq TK800 lub W1700 ale wszystko co mam to testy z jutuba.

Niestety nie, mialem BenQ W1070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, bany® napisał:

Zauważył ktoś może dropy w jakości na Netflix na tv ale tylko przy niektórych produkcjach?

 

 

 

Wejdź poprzez stronę w "Ustawienia", następnie "Ustawienia odtwarzania" - "Użycie danych na każdy ekran" - i zmień "automatyczne" na  "wysokie".

Powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.11.2018 o 00:49, bany® napisał:

Zauważył ktoś może dropy w jakości na Netflix na tv ale tylko przy niektórych produkcjach? Przykładowo oglądając narcos Mexico pierwszy odcinek jakość wzrasta i maleje przezwaznie między 720p a 2160p i prędkość strumieniowania potrafi czasem spaść do 3Mbps. Gdy włączam powiedzmy Medal of Honor to chwile się rozkręca i leci w stabilnych prędkościach rzędu 15Mbps w jakosci 2160p. Gdy po chwili wracam do narcos to znowu zaczyna dropić. Obie produkcję  są w jakości 4K dolby vision, a internet mam stabilny. Jak myślicie co może być przyczyną? Serwery Netflix nie wyrabiają przy bardziej obleganych produkcjach podobnie jak np PSN przy pobieraniu niektórych gierek? Nagralem filmik gdzie przełączam się pomiędzy produkcjami i problem jest uwidoczniony. 

 

 

"4K" z Netflixa to koło 2160p nie stało xd .

 

To jak szachownica z PS4 pro :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie wnikam w aspekty wizualne netflixowego 4k, chodzi mi tylko o info jakie podaje tv odnośnie podawanej rozdzielczości. @HarDy użycie danych miałem na wysokie.

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ! :)
Mam problem z wyborem TV, rozmyślam nad wyborem między Sony KD-55XF9005 a LG OLED55B8PLA.
Początkowo byłem zdecydowany na LG a po przeczytaniu o problemach w nim występujących np. vertical banding czy nierówna czerń na matrycy mam dylemat.

 

Edytowane przez Lightbringer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Lightbringer napisał:

Witam serdecznie ! :)
Mam problem z wyborem TV, rozmyślam nad wyborem między Sony KD-55XF9005 a LG OLED55B8PLA.
Początkowo byłem zdecydowany na LG a po przeczytaniu o problemach w nim występujących np. vertical banding czy nierówna czerń na matrycy mam dylemat.

 

Bierz oleda i nie fisiuj. Problemy większe lub mniejsze mają wszystkie rodzaje tv, zależy na jaki egzemplarz trafisz.

Takie czasy. Natomiast oled, to oled, kropka.

Ja czekam do piątku i celuję w C8, Tobie też polecam.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę testów i różnica prawie niezauważalna między c8 a b8. Procesor lepszy na papierze i lekko do sztucznego hdr, który tv chyba może sam wygenerować ( tu się mogę mydlić bo nie pamietam). Różnica w stopce oczywiście zauważalna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, też sporo czytam o tych telewizorach. W sumie na dzień dzisiejszy są to małe różnice, ale ja jednak tak mam, że jak kupuję sprzęt za niemałe pieniądze, to chcę mieć możliwie najnowszy, najlepszy z danego segmentu.

Małe różnice i bardziej designerskie są między wersjami C, E i wzwyż.
B8 zaś posiada ubiegłoroczny procesor, zaś C8 i reszta tegoroczny.

Te różnice mogą się w końcu objawić po kilku aktualizacjach i może być tak, że alpha 7 czegoś nie uciągnie.

To oczywiście wróżenie z fusów, ale ja wolę trochę dołożyć dla własnego samopoczucia ;) i dlatego celuję w C8.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% rozumiem. Ja do momentu aż czegoś nie uciągnie ten procesor to już pewnie zmienię go 2 razy. Pochwał się jak kupisz, tez kupuje w najbliższy piątek to co akurat będzie wiec nie wykluczam c8 :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest inaczej, obecny tv mam jakieś 6 lat. Nie zmieniam sprzętu za często, dlatego celuję w najwyższy segment.

Zobaczymy czy kupię w piątek. W sumie nasze polskie black friday to często kpina.

Obserwuję ceny tego tv od jakiegoś miesiąca, więc jestem ciekaw jak będzie.

Na tą chwilę jestem trochę załamany, bo zniknął z oferty morele.net a mieli najtaniej, bo 55 cali jeszcze wczoraj można było kupić za 6289zł.

 

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez właśnie obserwowałem ceny w różnych sklepach - w sumie stoi w miejscu od jakiegoś czasu . Zapewne kupię w regularnej cenie a czekam tylko do piątku z cicha nadzieja ze może jednak. Zreszta jak spadnie to zapewne jakies delikatne obniżki bo towar dość dobrze schodzi.
Powodzenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to mam mały dylemat

 

65 LCD SONY XF9005

55 OLED LG B8

 

65 OLED zbyt drogi... 

 

Zastosowanie tylko ps4 i netflix? Ktoś miał podobny dylemat? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.11.2018 o 09:12, czacha79 napisał:

Niestety nie, mialem BenQ W1070.

OK, a jak oceniasz tego którego używałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×