Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

No wiem o co chodzi, mialem to samo 2 lata temu przy kupnie TV, też nie wytrzymałem i kupiłem w "czarny piątek".

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM zaszalało już dziś. Przedwczoraj 7499zł, wczoraj i dziś w ciągu dnia 7129zł, teraz 6899zł

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-lg-oled55c8pla

To już pewnie ostateczna cena na jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra. Tylko teraz pytanie czy stanieje jeszcze bardziej pod koniec roku, ale chyba bym brał już teraz.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Eloszki napisał:

Taniej nie bylo. 55b8 za 4999

https://www.neonet.pl/telewizory/lg-oled55b8-uhd.html

Jakoś tylko mam średnie zaufanie do tego sklepu.

@


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Kupowałem u nich prosiaka na premierę, bo mieli najlepsza cene. 

Sklep jest chyba oficjalnym dystrybutorem różnych firm np. Samsunga 

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem. Mam tylko nadzieje ze przyjdzie fabrycznie nowy a nie jakiś powystawowy - da się to jakoś sprawdzić ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Eloszki napisał:

Zamówiłem. Mam tylko nadzieje ze przyjdzie fabrycznie nowy a nie jakiś powystawowy - da się to jakoś sprawdzić ?
 

Na pewno jest jakies menu serwisowe w ktorym da sie sprawdzic 'przebieg' godzinowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Eloszki napisał:

Zamówiłem. Mam tylko nadzieje ze przyjdzie fabrycznie nowy a nie jakiś powystawowy - da się to jakoś sprawdzić ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Folia na matrycy to podstawa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie, folia najważniejsza. Raczej nie da się idealnie nakleić z powrotem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lg 55 c8 w neonet za 6299zł. Chyba taniej już nie wyrwę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko informacyjnie. NEONET anulował mi własnie zamówienie.... Uroczo 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Eloszki napisał:

Tak tylko informacyjnie. NEONET anulował mi własnie zamówienie.... Uroczo 

No to kuźwa niezła skucha, a podali jakiś powód? :/

Mam nadzieję, że mojego nie anulują. Dostałem niby sms, że towar gotowy do wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Eloszki napisał:

Tak tylko informacyjnie. NEONET anulował mi własnie zamówienie.... Uroczo 

Mi Neonet kojarzy się tylko z niespecjalnie miłymi gosciami za ladą i tym, że zamawiając preorder czegoś (nie pamiętam...może Darek souls? Dawno w każdym razie) i po tym jak odebrałem go w innym sklepie dzień wcześniej chciałem zrezygnować u nich z zamówienia. Nie dało się kliknięciem w mailu że rezygnuje (nie było opcji), no to jako że miałem po drodze to wjechałem do salonu (bo głupi człowiek chciał być uczciwy). Mówię gościowi, że chciałbym zrezygnować a gość na mnie się patrzy, jakbym mu ojca i matkę zabił, po czym z wielką łaską coś tam poklikał i nawet powiedział "dziękuję" tonem jasno sugerującym, że mam sobie już iść :p

wiecej tam nie byłem :p goraco polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniła sympatyczna Pani z dziwnym akcentem ze wschodu, ze za dużo sprzedali w stosunku do ilości magazynowych. Zadzwoniła 2 raz mówiąc ze może jednak się uda zrealizować ale nie wie kiedy ;). Wiec w sumie już teraz niewiem jaki status ma moje zamówienie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Full profeska :FailFish:Ja mam takie doświadczenia u siebie z Mediaexpert. Zobaczymy jak będzie z Neonetem.

Mimo wszystko ja bym ich cisnął, bo możesz powiedzieć, że przez nich ominęły Cię promocje u konkurencji ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś przyjdzie :) to mnie rozwaliło - do tego stopnia ze powiedziałem ok poczekam...

Oczywiście jak trafie coś w podobnej cenie lub większego czy coś to kupuje bez zastanowienia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Eloszki napisał:

Może kiedyś przyjdzie :)

 

Podoba mi się ta ostra walka o klienta! Nie ma co, te polskie sklepy rtv tkwią jeszcze we wczesnym średniowieczu. Jak wejdziesz do środka, to od razu 'dzień dobry', namierza Cię typ i oczywiście 'czy można coś pomóc?', a tak naprawdę to tylko bacznie obserwuje czy czegoś nie chcesz zajebać :kaz:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Podoba mi się ta ostra walka o klienta! Nie ma co, te polskie sklepy rtv tkwią jeszcze we wczesnym średniowieczu. Jak wejdziesz do środka, to od razu 'dzień dobry', namierza Cię typ i oczywiście 'czy można coś pomóc?', a tak naprawdę to tylko bacznie obserwuje czy czegoś nie chcesz zajebać :kaz:  
Chce pomóc bo chce Ci coś wcisnąć. Pewnie mają kasę od ilości sprzedanych rzeczy ludziom dlatego są tacy mili.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale mam wrażenie, że każdy z nas jest w stanie spokojnie ocenić czy ktoś mu doradza bo jest na to plan w danym sklepie czy sam ma do tego przekonanie. Na 100% mają plan na te ubezpieczenia w tych marketach bo jak to oferują dodatkowo to aż słabo się tego słucha. Swoją drogą ciekawe czy to ubezpieczeni działa - jak np w ostatnim roku zrzucę (lub mój wyimaginowany kot) TV z półki - bo jeśli działa to sprzedawcy powinni zupełnie inaczej o tym opowiadać - z przekonaniem, a ja trafiam tylko na takich, którzy mówią, że jest to super hiper extra i działa  jednocześnie zaznaczając nawet wprost, że ma a to swój cel..  - skutek odwrotny niż oczekiwany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Bartek_Red napisał:

 

Jak wejdziesz do środka, to od razu 'dzień dobry', namierza Cię typ i oczywiście 'czy można coś pomóc?', a tak naprawdę to tylko bacznie obserwuje czy czegoś nie chcesz zajebać :kaz:  

Nie ma to jak konkretna teoria spiskowa przed południem :vxoAZzf: 

@DigitalMan_PL też bacznie obserwujesz? Macie płacone od złapanego złodzieja czy jak? :zygmunt:

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lg 55 C8 dziś odebrany i właśnie z niego piszę, a właściwie dyktuję :2_grimacing: 

Obraz opad szczeny, na planszach testowych wszystko ok, szary 20% Idealny, tylko na 5% lekkie zaciemnienie w prawym górnym rogu.

Szybkość działania fenomenalna, komendy głosowe rewelacja.

Chyba się odzwyczaje klikać pilota i będę do niego mówił :4_joy:

Taki przykład: oglądałem tv i postanowiłem zajrzeć tutaj, więc powiedziałem "znajdź PS3 Forum w Google"... pyk i jestem tutaj.

Szybciej kuźwa niż na moim starym lapku.

 

Z gier narazie sprawdzony Assassin Origins i Ori... po przesiadce z lcd full hd brak mi słów by opisać to co zobaczyłem.

Generalnie dyktuję to wszystko na szybko pod wpływem emocji i pierwszego wrażenia.

Może w weekend naskrobię coś więcej na spokojnie.

Telewizor oczywiście polecam każdemu.

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Sithman napisał:

Obraz opad szczeny, na planszach testowych wszystko ok, szary 20% Idealny, tylko na 5% lekkie zaciemnienie w prawym górnym rogu.

Właśnie zapomniałem napisać abyś tego nie robił jak obraz jest dobry i nie przeszkadza w normalnym oglądaniu, ale skoro i to przeszło u Ciebie to zazdroszczę i jednocześnie gratuluję zakupu. 

 

Rozumiem, że TV z NEONET przyszedł czy w końcu z innego sklepu zamówiłeś?

Jak z  neonet to masz polską dystrybucję TV?

 

Mój chyba gdzieś zaginął bo na stronie dalej info, że oczekuje na potwierdzenie dostawy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Neonet, polska dystrybucja, data produkcji 10.2018, folie idealnie przylegające. 

Folii miałem nie ściągać na razie, ale chyba dziś to zrobię.

 

Też sobie mówiłem, że nie będę sprawdzał plansz, ale oczywiście nie wytrzymałem.

Inna sprawa, że ja mam taką trochę dziwną kablówkę (nie pytajcie, sam ich nie ogarniam, nie ważne) i z obrazem różnie bywa.

Dlatego dziś chcę jeszcze kupić Interstellar 4K i na nim sprawdzić co ten tv wyprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflixa odpal na miesiąc - aby sprawdzić, taniej wyjdzie.

 

Gdzieś trafiłem na całą listę testową dedykowaną do OLEDA - jak chcesz to podeśle :)

 

Ja cały czas liczę, że zamówienie jednak się zrealizuje - skoro wszystko ok z zamówieniem z NEONET to jestem spokojny - mogę czekać za ten dodatkowy 1000 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman tak piszesz o tych planszach itp. Wiesz może co może być podstawą do wymiany gwarancyjnej jeśli chodzi o panel w LG OLED? Pytam czysto teoretycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×