Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, bany® napisał:

@Sithman tak piszesz o tych planszach itp. Wiesz może co może być podstawą do wymiany gwarancyjnej jeśli chodzi o panel w LG OLED? Pytam czysto teoretycznie.

Wiem tyle, co z internetu ale póki co czytałem same pozytywne opinie o serwisie Lg w Polsce. M.in. też dlatego wziąłem oleda od nich. Ponoć bez problemu wymieniają matryce, w których są problemy z zafarbami czy bandingiem. Czytałem nawet o przypadku wymiany z powodu jednego piksela.

 

 

Edyta: @Eloszki może daj sobie spokój z czekaniem i weź c8? 

Właśnie weszła kolejna promka w Neonet - po dodaniu do koszyka na dole zaznaczasz rabat 15% i robi się cena 6059zł, do tego raty 50x0%

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sie nagrzalem na 65 bo 55 to chyba malo bedzie.

 

W media expert c8 55 tez za 6000 10_wink.png

 

Moze potanieja tez 65 troche na dniach tomske zdecyduje 10_wink.png

 

 

Jest jeden jedyny problem, nie chce c8 bo nie widzę najmniejszego sensu dopłacania do moich zastosowań, jak i podstawka pod tv jest dla mnie tez bez rewelacji, wole mniejsza.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im większy tym lepiej, nie ma się co zastanawiać. Mam 55" i wiem że następny musi mieć min 65", na początku wydawał się wielki teraz już nie robi żadnego wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65 to bydlę ale dopiero przy 75 się człowiek zastanawia czy nie przesadził 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepach wszystkie sie wydaja takie malutkie. Nie pali się, liczę ze do końca roku zakupie, no chyba ze wcześniej neonet zrealizuje zamowienie ;P


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo wszystko się cieszę, że wziąłem 55 cali. Do tej pory miałem 49" więc przesiadka robi wrażenie.

Jak to moja Żonka powiedziała: "jak teraz kupisz 65", to na co go wymienimy za kilka lat? :D

Owszem, 75 też bym jeszcze zmieścił, ale dawkuję sobie powoli zmiany.

 

Sam tv miazga, dziś odbieram z paczkomatu Interstellar, zobaczymy ile z niego wyciśnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supermarket a ścianą w salonie to inna bajka. Jak mój 1,5 roczny syn podszadl do 75 u teścia to jak przysłowiowy Dawid z Goliatem :LUL: wtedy stwierdziłem że wezmę jednak 65 bo mnie to przerosło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, haobao_PRO napisał:

 

Kupiłem. W poniedziałek odbiór. Boję się... :siara:

Bój się, bój. Opad szczęki bywa bolesny :P

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez 65’’ nie ma co podchodzic jesli tv stoi w salonie... nieduzym salonie ;) Jesli odleglosc od tv jest wieksza niz 3m to 65’’ bedzie male do komfortowego grania :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czacha79 napisał:

Bez 65’’ nie ma co podchodzic jesli tv stoi w salonie... nieduzym salonie ;) Jesli odleglosc od tv jest wieksza niz 3m to 65’’ bedzie male do komfortowego grania :30vm3cw:

Ot żeś Amerykę odkrył :P ja siedzę 2m od tv, więc na dziś 55" jest spoko, za parę lat będzie 65", a przed śmiercią 75" :rydzy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55’’ jest spoko .. ale tylko wtedy, gdy 65’’ byl zbyt drogi zeby go kupic :rydzy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, czacha79 napisał:

55’’ jest spoko .. ale tylko wtedy, gdy 65’’ byl zbyt drogi zeby go kupic :rydzy:

Dokładnie, to też jest powód :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu użytkowania mogę powiedzieć jedno - oled eldżi, jedyny słuszny tiwi :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sithman napisał:

Po tygodniu użytkowania mogę powiedzieć jedno - oled eldżi, jedyny słuszny tiwi :messi:

Ja po 2 dniach już wiem, że to był genialny zakup :) Czerń + kontrast robią robotę ;) Nie wiem czy kiedykolwiek wrócę do LCD, wątpię ;)

@Sith jakie masz ustawienia do SDR i HDR ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecę na fabrycznych, kino i kino domowe póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedlem przed chwilą z mediamarktu. Jaki dramat się rozegrał na moich oczach, to ja nie wiem... Nie usnę dziś spokojnie na pewno.

Wsiadam do samochodu. Obok mnie, dokładnie obok (wyobraźcie sobie że to mówi Wołoszański :p), Janusz z Grażyną w sumarycznym wieku 130-140 lat, wsuwają do samochodu świeżo nabyty oled LG. 55 calowy japoński potwór do wypalania mózgów czarna czernią.

Oled wchodzi gładko, Janusz z Grażyną już zastanawiają się, jak go postawic, żeby sąsiedzi przez okno widzieli. Niestety, nie wzięli pod uwagę że ich kia t-34 sportage (albo jakiś podobny ćwierć SUV) jest za wąski i nie mogą zamkną drzwi z obu stron. Nie pomaga też klasyczne rozwiązanie, czyli otwarcie zamkniętych drzwi, przesunięcie telewizora i zamknięcie drugich drzwi. Niestety, japoński potwór nie dał się nabrać i się nie skurczył.

Dramat proszę państwa... Chciało mi się płakać i im pomóc...

 

A tak na prawdę to nie, bo pakowałem do torby chińskie gierki dla dzieci i śmiałem się jak debil XD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już koniec? :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, bany® napisał:

To już koniec? :siara:

Jesteś zwykłym, nieczułym polniemcem :(

wyjechalem z domu bez śniadania. Nie wiedziałem ile to potrwa więc pojechałem :p

moze już się zorientowali, że wzdłuż samochodu mają więcej miejsca niż wszerz... Może dalej tam stoją, a zbiera się na deszcz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno telewizory powinno się pionowo przewozić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam monitora do ps4 oraz do przegladania internetow

Posiadam monitor 22 cale ale chce sie przesiasc na 24

Chce to miec wszystko na 1 monitorze oczywiscie co bede jeszcze musial dokupic aby mogl sobie przegladac neta oraz jak najdzie mnie ochota zeby pograc na ps4

 

cena do 500-600 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×