Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że dwa źródła obrazu, komp do neta i PS4.

 

Więc kup monitor z dwoma wejściami HDMI i to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem trochę neta i mam kilka typow 

Monitor AOC 24V2Q

Monitor Samsung LC24F390FHUXEN

Monitor iiyama G-Master Black Hawk G2530HSU-B1

ktory z tych monitorow wart jest uwagi ewentualnie jaki byscie polecili w cenie 500-600 bo jest tego tyle ze bania mi juz peka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już kiedyś wrzucał to czego szukam, ale że nie mogę tego znaleźć, to liczę że ktoś pamięta i poratuje.

Szukam huba HDMI, który przekazuje dalej sygnał urządzenia, które jest odpalone. Oczywiście znaleźć takie urządzenie na necie to nie problem, ale może po prostu ktoś takie ma i może polecić jakiś konkretny model.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.12.2018 o 19:40, waski88 napisał:

Przeglądałem trochę neta i mam kilka typow 

Monitor AOC 24V2Q

Monitor Samsung LC24F390FHUXEN

Monitor iiyama G-Master Black Hawk G2530HSU-B1

ktory z tych monitorow wart jest uwagi ewentualnie jaki byscie polecili w cenie 500-600 bo jest tego tyle ze bania mi juz peka :)

Pewnie w tych cenach to wszystko jedno. Ale do neta i konsoli, która i tak nie ma super fps-ów, to dołożyłbym cenę gry AAA i całował w jakiś telewizor w okolicy 32 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, xavris napisał:

Ktoś już kiedyś wrzucał to czego szukam, ale że nie mogę tego znaleźć, to liczę że ktoś pamięta i poratuje.

Szukam huba HDMI, który przekazuje dalej sygnał urządzenia, które jest odpalone. Oczywiście znaleźć takie urządzenie na necie to nie problem, ale może po prostu ktoś takie ma i może polecić jakiś konkretny model.

Mam na zbyciu spliter HDMI. 

 

PS. Nie, nie dorzuce do niego kopii Fallouta :p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Splitter zdaje się rozdziela sygnał jednego urządzenia na kilka odbiorników. Ja chcę podłączyć kilka nadajników do jednego odbiornika, może niezbyt precyzyjnie to napisałem.

Podpinam 3 konsole pod jedno małe pudełko i ono dalej puszcza sygnał do tv w zależności które urządzenie daje sygnał. Ewentualnie oczywiście z jakimś pilotem, przełącznikiem czy dźwignią do zmiany źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko jak wyszukałem, to większość obsługuje max 1080p, wystarczy Ci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Prawdopodobnie każdy będzie dobry, ale jak pisałem miałem nadzieję że ktoś poleci jakiś konkretny, który ma i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej. Prawdopodobnie każdy będzie dobry, ale jak pisałem miałem nadzieję że ktoś poleci jakiś konkretny, który ma i działa

Swego czasu ja tego szukałem. Polecono mi jakieś pudełeczko za prawie dwie stówki ale uznałem, że za dużo więc poszperałem na alledrogo i kupiłem taki trójkącik jak na zdjęciu ale szczerze to gówno jakich mało bo się często zawieszało i trzeba było z tego kabel wypiąć a potem znowu podłączyć aby zaskoczyło i od miesiąca korzystam z tego drugiego pudełeczka z pilotem i jestem bardzo zadowolony. Działa świetnie i jednak ten pilot robi sporą różnicę. Więc polecam jeśli chodzi o takie budżetowe pudełeczko.cd2ac6e052666b9e471c6e86b10ef10e.jpg3edc2b4128f8c90558d3ba73907f193f.jpg 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to tańsze jest lepsze? Dobra opcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli to tańsze jest lepsze? Dobra opcja
Dużo lepsze. Przynajmniej u mnie tak to wygląda.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, xavris napisał:

Splitter zdaje się rozdziela sygnał jednego urządzenia na kilka odbiorników. Ja chcę podłączyć kilka nadajników do jednego odbiornika, może niezbyt precyzyjnie to napisałem.

Podpinam 3 konsole pod jedno małe pudełko i ono dalej puszcza sygnał do tv w zależności które urządzenie daje sygnał. Ewentualnie oczywiście z jakimś pilotem, przełącznikiem czy dźwignią do zmiany źródła.

To faktycznie nie spliter tylko jakis koncetrator :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update mojego zakupu w neonet:

 

Przypomnę, "kupiłem" a raczej zamówiłem TV oled 55 b8  w black friday i do tej pory go nie otrzymałem. 

Od momentu zakupy tylko jeden telefon że kiedyś przyjdzie (potem określona data że niby 14.12), oczywiście TV nie dotarł :). Na emaile oczywiście brak odpowiedzi na żadne dodatkowe pytania oprócz jednej informacji że producent im tego telewizora nie wysłał. 

 

Wczoraj kolejny telefon że producent nie wysłał do nich tv że są braki magazynowe itd - jak zapytałem dlaczego są w innych marketach - brak odpowiedzi... 

Zaproponowano mi kupon rabatowy, zamiennie oled philipsa lub soundbar do tego tv. 

 

W sumie jestem prawie pewien że to się już nie zrealizuje, natomiast czekam nie mam ciśnienia - zobaczę jak się później będą tłumaczyć... 

 

Ogólnie nie polecam zakupu w NEONET jak ktoś coś potrzebuje od razu. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 2 odkurzacze roboty w mediaexpert , jeden dotarł, drugi nie dotarł bo braki magazynowe. Zgodziłem się na zwrot kosztów i mam kasę zamrozoną od ponad tygodnia. Takie są niestety realia zakupów w polskich sklepach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zwrot hajsu z RTV EURO AGD za sluchawki czekalem 1.5 miesiaca .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to ja też mam pytanie o switcha, chcę pod port hdmi2.0 w projektorze podpiąć i ps4pro i drugie urządzenie, np. bluray czy laptopa - drugi kabel ma być wolny i służyć w razie potrzeby. Możecie polecić switcha, który na bank obsługuje 4K60Hz, czyli tak jak to wyświetla prosiak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie :

telewizor 55 cali do 2500tys z obecnej oferty media,neonet itp głównie pod ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mroovek napisał:

Szybkie pytanie :

telewizor 55 cali do 2500tys z obecnej oferty media,neonet itp głównie pod ps4

Nie chce mi się przeglądać ofert jakie maja, ja kupowałem jakieś 3 miesiące temu w media markt za 2300.

- samsung ue55mu6102 

Jestem zadowolony , głównie gram multi wiec szukałem czegoś z niskim input lag, wg. testów na nim wychodziło jakieś 16ms.  Polecam.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Mroovek napisał:

Szybkie pytanie :

telewizor 55 cali do 2500tys z obecnej oferty media,neonet itp głównie pod ps4

Juz biegniemy analizowac oferte sklepow, bo tobie sie nie chcialo :qk2LI17:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szybkie pytanie :
telewizor 55 cali do 2500tys z obecnej oferty media,neonet itp głównie pod ps4
Za tą kasę i tak cudów nie ma co się spodziewać.
Weź jakiegoś Samsunga z niskim input lagiem.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś byłby chętny kupić w nocy TV w RTV EURO z odbiorem osobistym w warszawie. Przy zakupie 2 sztuk np 65 OLED B8 Cena za jedną sztukę wynosi 7500 z oferowanych w nocy 8500 ? 

 

Ktoś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki tv 65" byście polecili, niestety budżet to maks 4500 pln ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny ten telewizor i w super cenie. Nie napisałem do czego głownie miałby być używany. Oczywiście telewizja(kablówka), giercowanie na ps4 i Netflix oraz HBO Go.
Może jeszcze jakieś propozycje. Najchętniej od osób,które zakupiły TV w podobnym budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×