Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

A do czego są ulepszacze? Do słabego sygnału. Oglądasz seriale w tvp1?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A do czego są ulepszacze? Do słabego sygnału. Oglądasz seriale w tvp1?
Ale TVP to mi tutaj szanuj....

To dzięki TVP właśnie dostaliśmy brawurową kreacje Piotra Swenda, postać która gra tak epicko, jest już kultowa ( perełka Maciek z Klanu).


Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam pytania na forach o to jak ktos ma ustawiony telewizor - oczu nie masz ze nie umiesz ustawic tak zeby ci sie podobalo? :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, ze zabroniono pytać z ciekawości o to, jak ktoś inny ma ustawiona jasność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zabroniono, tak jak nie zabrania się kręcić beki z takich pytań. Remis :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 15 jest jasno, jak dam więcej to się źle ogląda, oczywiście mówię o sdr, w hdr jasność i kontrast na 100, no ale tak jak pisałem, mamy inne modele TV.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mpluto napisał:

Nie wiedziałem, ze zabroniono pytać z ciekawości o to, jak ktoś inny ma ustawiona jasność. 

O glosnosc dzwieku tez mozesz zapytac, tak jak i to czy na sniadanie wole placki czy oswianke, a samochod prowadze sluchajac Zenka czy Krawczyka. Rzecz w tym ze pytasz o tak subiektywne rzeczy ze nie warto o nich gadac moim zdaniem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz mi mówił jak mam żyć i o co mam pytać ;) 

 

twoje porównanie o dźwięk tez jest najgłupsze jakie mogło być, ponieważ co chwile się je reguluje, a jasność obrazu grając ustalasz praktycznie jedna i się niej trzymasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mający Sony XF9005,wam sie zaktualizował system? bo mi żadnej aktualizacji nie wykrywa jak chcę to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kliknę przycisk Home to mam ikonkę „wprowadzenie do android 8.0 oreo. Ale jeszcze nie aktualizowalem, bo gdzieś wyczytałem ze mnóstwo problemów i lepiej poczekać jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jak kliknę przycisk Home to mam ikonkę „wprowadzenie do android 8.0 oreo. Ale jeszcze nie aktualizowalem, bo gdzieś wyczytałem ze mnóstwo problemów i lepiej poczekać jeszcze. 
Jak masz takie info wprowadzenie, to znaczy że masz 8.0 na pokładzie a to samouczek do niego.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jeśli tak to przepraszam,to nawet nie zauważyłem różnicy między Oreo a poprzednią wersją systemu  :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, różnice widać od razu, w działaniu jak i wyglądzie, też miałem ikonkę zapoznania się z systemem oreo przed aktualizacją, a automatyczna aktualizacja Ci nie działa, bo Sony ją wyłączyło z powodu jakiś problemów Oreo z systemami audio, ale możesz ją zainstalować ręcznie pobierając nowy system ze strony Sony i wgrywając go przez pendrive.

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Jak masz takie info wprowadzenie, to znaczy że masz 8.0 na pokładzie a to samouczek do niego.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Nie. Klikam instaluj i wyskakuje informacja jak to zrobić. Menu mam takie  jakie miałem od samego początku gdy kupiłem w lipcu tv 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to jeśli tak to przepraszam,to nawet nie zauważyłem różnicy między Oreo a poprzednią wersją systemu  :1_grinning:
Masz na 100% wersje 7

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Jak masz takie info wprowadzenie, to znaczy że masz 8.0 na pokładzie a to samouczek do niego.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

No nie, wcale tak nie jest. Mam samouczek a wersja systemu 7.0. Sony wstrzymalo update do 8.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto to instalować na siłę, czy jednak poczekać jak będzie poprawione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto to instalować na siłę, czy jednak poczekać jak będzie poprawione?
Jeżeli samo Sony wycofuje update, a ty chcesz na siłę instalować, to ręki opadajo...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycofują? chyba jest na głównej stronie do pobrania, chyba że już usunęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na stronie do pobrania.
Ja zaktualizowałem jak jeszcze było dostępne w automatycznej aktualizacji i nie żałuję, tak jak pisałem wyżej, że oreo podobno ma problem z systemami audio, ja nie mam więc nie mam problemu.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

https://www.sony.pl/electronics/support/articles/00206881

 

UWAGA:Jeśli do reprodukcji dźwięku z telewizora używany jest zestaw kina domowego (głośnik w formie listwy, amplituner wielokanałowy itp.), firma Sony zdecydowanie zaleca, by nie instalować tej aktualizacji. W przypadku użycia obecnego pakietu z określonymi zestawami kina domowego zdarza się, że zestaw kina domowego przestaje reprodukować dźwięk, gdy telewizor zbyt długo pozostaje w trybie czuwania. Mimo istnienia doraźnych rozwiązań zalecamy, by zaczekać na następną aktualizację, która wyeliminuje ten problem.

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://www.sony.pl/electronics/support/articles/00206881
 

UWAGA:Jeśli do reprodukcji dźwięku z telewizora używany jest zestaw kina domowego (głośnik w formie listwy, amplituner wielokanałowy itp.), firma Sony zdecydowanie zaleca, by nie instalować tej aktualizacji. W przypadku użycia obecnego pakietu z określonymi zestawami kina domowego zdarza się, że zestaw kina domowego przestaje reprodukować dźwięk, gdy telewizor zbyt długo pozostaje w trybie czuwania. Mimo istnienia doraźnych rozwiązań zalecamy, by zaczekać na następną aktualizację, która wyeliminuje ten problem.

Dokładnie tak

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zakupiłem sobie Samsunga NU8002 i tak się zastanawiam jak lepiej podpiąć konsolę i peryferia? Teraz są wpięte do ampli Onklyo który robi passthrough obrazu do tv jako że nie obsługuje 4K, pytanie czy nie lepiej podpiąć konsolę bezpośrednio do tv a dźwięk by leciał zwrotnie przez ARC? 

Btw. ktoś jeszcze kupował może ten model? Jak u was z cloudingiem, itp zjawiskami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×