Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

a 65 prawie dyche ;/ duzo sobie yebancy licza za 10" wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, haobao_PRO napisał:

W grudniu dałem 5900zł za C8, więc za bardzo pyty nie urywa :30vm3cw:

Ja dałem w listopadzie trochę wiecej, ale od tamtej pory już nie było takich cen. I nie nastawiałbym się, że będą lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki polecacie monitor 27cali 4k? cena max 1500zł?
Musi mieć min. 2hdmi i np 1 displayport
Poszukaj czegoś z firmy IIYAMA.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki polecacie monitor 27cali 4k? cena max 1500zł?
Musi mieć min. 2hdmi i np 1 displayport
Ziom bierz lg 27ud69 a jak mozesz doplaciv to uk650 z namiastka hdr.
Ten 1szy mialem obraz bajka

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG OLED65B8 za niecałe 7k dzisiaj w MM. Nie zastanawiałbym się na waszym miejscu :30vm3cw:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, który tv bedzie lepszy do 4 pro? lg 50uk6470 czy samsung ue49nu7102. Mam budżet do 2k. Z góry dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Congreskush napisał:

Witam, który tv bedzie lepszy do 4 pro? lg 50uk6470 czy samsung ue49nu7102. Mam budżet do 2k. Z góry dzięki! :)

 

Jeśli już musisz zatrzymać się w tym przedziale cenowym, to moim zdaniem tylko LG. Jest on co prawda tylko odrobinę, ale zawsze chociaż trochę większy. Posiada wyświetlacz VA (w Samsungu jest IPS, więc LG wygrywa), których daje lepszy kontrast. W dodatku LG ma dużo niższy Input Lag ok 10ms (w Samsungu ok. 18 co też jest dobrym wynikiem, ale jednak LG ma dużo niższy), więc będzie lepszy do gier. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nóżka napisał:

 

Jeśli już musisz zatrzymać się w tym przedziale cenowym, to moim zdaniem tylko LG. Jest on co prawda tylko odrobinę, ale zawsze chociaż trochę większy. Posiada wyświetlacz VA (w Samsungu jest IPS, więc LG wygrywa), których daje lepszy kontrast. W dodatku LG ma dużo niższy Input Lag ok 10ms (w Samsungu ok. 18 co też jest dobrym wynikiem, ale jednak LG ma dużo niższy), więc będzie lepszy do gier. 

A jak z odświeżaniem? Nie bedzie tych ala smug jak sie dzieje jakas szybka akcja? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Congreskush napisał:

A jak z odświeżaniem? Nie bedzie tych ala smug jak sie dzieje jakas szybka akcja? 

 

No właśnie w obu telewizorach odświeżanie to 60hz, więc na cuda nie licz. Z tego co wiem, to w twoim przedziale cenowym nie dostaniesz nic z lepszym odświeżaniem, także albo musisz dołożyć więcej i kupić konkretniejszy tv, albo zadowolić się tym co jest za podaną cenę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Nóżka napisał:

 

Jeśli już musisz zatrzymać się w tym przedziale cenowym, to moim zdaniem tylko LG. Jest on co prawda tylko odrobinę, ale zawsze chociaż trochę większy. Posiada wyświetlacz VA (w Samsungu jest IPS, więc LG wygrywa), których daje lepszy kontrast. W dodatku LG ma dużo niższy Input Lag ok 10ms (w Samsungu ok. 18 co też jest dobrym wynikiem, ale jednak LG ma dużo niższy), więc będzie lepszy do gier. 

A jak z odświeżaniem? Nie bedzie tych ala smug jak sie dzieje jakas szybka akcja? 

A cos takiego: https://m.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-50pus7303-12.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjw4qvlBRDiARIsAHme6otpNeuXTf557Hvo1SdRg8xp5JeJrvI1fZzo0HJj-Z21rZRpdPM3mlQaAm0uEALw_wcB juz te parę stowek moge doplacic. Chyba, ze masz cos lepszego do polecenia? I gdzie sprawdzić ioe tv ma hz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W twojej granicy cenowej wszystko na rynku to praktycznie te magiczne 60 Hz odświeżania, aby skoczyć ponad ta magiczną barierę niestety musisz mieć już zupełnie inny budżet...

Więc pokazywanie co post TV 200 czy 300 zł droższego mija się z celem :(

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

da się coś z tym zrobić? Zwróćcie uwagę na płot jak skaczą te tekstury i migoczą. Można grać oczywiście, ale trochę to przeszkadza jednak. 

Tv xf90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tryb Gry ustawiony bez zbednych bajerow w menu tv? Jesli tak to nie przeskoczysz tego zwlaszcza ze pewnie masz HDR odpalony. Taki urok ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tak jak mówisz :/

Teraz pytanie czy i innych którzy maja hdr itp tez to występuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem i w sumie nie mam pojęcia czy to wina tv czy hmdi, konsoli etc. Prawie zawsze po odpaleniu konsoli ( po około 30 minutach grania) obraz na telewizorze się gubi na około 2 sekundy po czym wraca do normy i już jest ok nieważne ile bym grał po tym zdarzeniu. Testowałem na 2 kablach hdmi, na 2 portach hdmi w tv i zawsze efekt ten sam.

Z nowym tv kupiłem nowe kable hdmi wiec ciężko mi stwierdzić co jest zwalone.


Niby nic a strasznie denerwujące. Jakieś pomysły na to macie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Eloszki napisał:

Mam mały problem i w sumie nie mam pojęcia czy to wina tv czy hmdi, konsoli etc. Prawie zawsze po odpaleniu konsoli ( po około 30 minutach grania) obraz na telewizorze się gubi na około 2 sekundy po czym wraca do normy i już jest ok nieważne ile bym grał po tym zdarzeniu. Testowałem na 2 kablach hdmi, na 2 portach hdmi w tv i zawsze efekt ten sam.

Z nowym tv kupiłem nowe kable hdmi wiec ciężko mi stwierdzić co jest zwalone.


Niby nic a strasznie denerwujące. Jakieś pomysły na to macie ?
 

 

Jaki to TV ? Obstawiam szajsunga... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Samsung, tv to lg oled b8

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam mały problem i w sumie nie mam pojęcia czy to wina tv czy hmdi, konsoli etc. Prawie zawsze po odpaleniu konsoli ( po około 30 minutach grania) obraz na telewizorze się gubi na około 2 sekundy po czym wraca do normy i już jest ok nieważne ile bym grał po tym zdarzeniu. Testowałem na 2 kablach hdmi, na 2 portach hdmi w tv i zawsze efekt ten sam.

Z nowym tv kupiłem nowe kable hdmi wiec ciężko mi stwierdzić co jest zwalone.


Niby nic a strasznie denerwujące. Jakieś pomysły na to macie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam to samo na Sony XE93, dzieje mi się już to od dawna, spróbuj wyłączyć HDCP 2.2

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki a w czym to wyłączyć / jak ? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Eloszki napisał:

Nie Samsung, tv to lg oled b8

 

 

A to dziwne... Ja mam C8 i nic takiego się nie dzieje. Wcześniej miałem szajsunga i tam to była norma z zanikami...

Może to wina kabla ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale 2 kable ? Mam jeszcze w domu 3 sztukę jakaś stara jeszcze ja spróbuje. Ewentualnie kupię jakiś jeden droższy kabel aby mieć pewność.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie awaryjnym w konsoli.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie raz na pare godzin a czasem wcale na Soniaczu pojawia sie pasek z info o wybranym zrodle, jakby cos tam zatrybil ze sie zmienilo czy cos w tym stylu, ale obraz nie znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×