Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

A co ma być? Kuhwa z mojej winy, więc trzeba nowy kupić. Kiedyś.
Zgłaszasz na reklamację i prosisz o kosztorys naprawy.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mikelsgrom1 napisał:

A co ma być? Kuhwa z mojej winy, więc trzeba nowy kupić. Kiedyś.

Właśnie dlatego jak kupowałem swojego to brałem z ubezpieczeniem. Niby 1500 ubezpieczenie ale przy telewizorze za 9k warto było jednak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Zgłaszasz na reklamację i prosisz o kosztorys naprawy.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Już wolę nówkę kupić. Bo oddawanie do naprawy i granie na nim z myślą, że był rozwalony i potem naprawiany mnie odrzuca. Już ta świadomość, że coś było z nim nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już wolę nówkę kupić. Bo oddawanie do naprawy i granie na nim z myślą, że był rozwalony i potem naprawiany mnie odrzuca. Już ta świadomość, że coś było z nim nie tak.
Masz jednak coś z głową Bez obrazy...

W OLEDzie cała matrycę "wyjmują" i wkładają w obudowę nawet w domu u klienta, to jak zmiana baterii w padzie od Xa...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2019 o 21:10, mikelsgrom1 napisał:

Już wolę nówkę kupić. Bo oddawanie do naprawy i granie na nim z myślą, że był rozwalony i potem naprawiany mnie odrzuca. Już ta świadomość, że coś było z nim nie tak.

Serdecznie Ci współczuję, ale co konkretnie się stało? Coś pękło, włączałeś i nie działa, pogięła się matryca?

Rozumiem nerwy, ale napisałbys ciut więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2019 o 21:29, DigitalMan_PL napisał:

Masz jednak coś z głową emoji14.png Bez obrazy...


Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Nie graj szefa.

13 godzin temu, Sithman napisał:

Serdecznie Ci współczuję, ale co konkretnie się stało? Coś pękło, włączałeś i nie działa, pogięła się matryca?

Rozumiem nerwy, ale napisałbys ciut więcej.

Spadł mi ze schodów przy wnoszeniu i się cały roztrzaskał. W sensie matryca, obudowa itp. Rozmawiałem ze sklepem i powiedzieli, że takie rzeczy nie są objęte gwarancją.

Spoko już zamówiłem nowy gdzie indzie.

 

Oki przyszedł TV. Ostatni mój TV miał 49 i ten wydaje się ogromny. Panowie więc jak to jest. Normalnie Koks przełączył się na 4k. Czy jak uruchamiam jakąś grę, to ona automatycznie ma włączony HDR? Bo przykładowo w AC Odyssey pisze ustawienia hdr, ale kliknąć w to nie mogę. Oczywiście jak go posiada? No i mam pytanie, bo koło trybu gry jest efekt HDR i jak gram na nim to zajebiście płynnie gra chodzi. No i jeszcze zauważyłem opcję Super rozdzielczość. Jak ją ustawić? No i czerń, wysoka? Rozumiem, że praktycznie każde ustawienia robi się pod siebie? PS. Obraz żyleta, dobrze, że nie czekałem na kolejną generację konsol, tylko już wziąłem :D

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mikelsgrom1 napisał:

 

Oki przyszedł TV. Ostatni mój TV miał 49 i ten wydaje się ogromny. Panowie więc jak to jest. Normalnie Koks przełączył się na 4k. Czy jak uruchamiam jakąś grę, to ona automatycznie ma włączony HDR? Bo przykładowo w AC Odyssey pisze ustawienia hdr, ale kliknąć w to nie mogę. Oczywiście jak go posiada? No i mam pytanie, bo koło trybu gry jest efekt HDR i jak gram na nim to zajebiście płynnie gra chodzi. No i jeszcze zauważyłem opcję Super rozdzielczość. Jak ją ustawić? No i czerń, wysoka? Rozumiem, że praktycznie każde ustawienia robi się pod siebie? PS. Obraz żyleta, dobrze, że nie czekałem na kolejną generację konsol, tylko już wziąłem :D

W moim Panasie jest tak, że jak jest 4k z HDR to od razu sam włącza te ustawienia. Jeśli jest sam HDR to włącza full hd z HDR. 

 

tak btw. co Ty za lambadę odwaliłeś na tych schodach? przekoziołkował karton czy jak? :xzibit:

Pamiętam jak ja wiozłem swojego Panasa, to razem z żoną go wnosiłem, chuchałem, dmuchałem na niego 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w kartonie mi się za wielki wydawał, żeby po schodach go nieść, więc najpierw rozpakowałem, a potem wnosiłem. Wyślizgnął się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra obsługuje hdr, to w LG w prawym górnym rogu wyskoczy Ci info o załączonym hdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mikelsgrom1 napisał:

No w kartonie mi się za wielki wydawał, żeby po schodach go nieść, więc najpierw rozpakowałem, a potem wnosiłem. Wyślizgnął się. 

 

Jak ja swojego Soniacza 55 cali kupowałem niecałe 2 lata temu, to całą drogę od wyjścia ze sklepu do samego domu na 3 piętrze bloku, ciągnąłem go po prostu po ziemi w kartonie. :P Nie licząc ofc podróży autem z pod sklepu do domu. Jak karton ma dziury na uchwyt to bardzo łatwo tak nawet spory tv samemu "przenieść", a po schodach na górę sunie aż miło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.06.2019 o 17:19, KOMARZYSKO napisał:

Jak gra obsługuje hdr, to w LG w prawym górnym rogu wyskoczy Ci info o załączonym hdr.

Tylko taki AC Odyssey obsługuje, a jak włączam grę, to nic mi nie pokazuje. W grze w ustawienia HDR też nie mogę wejść. W konsoli wszystko włączone. Nie trzeba czegoś włączyć w TV dodatkowo? Czy po prostu grać na trybie Efekt HDR? Wczoraj kupiłem F1 2019 i też nie mogę wejść w grze w te opcje. Czy może, jeśli gra obsługuje HDR to TV automatycznie to załącza? 

 

Edit: Dobra już ogarnąłem. Już mi wyświetla, że się załącza hdr i opcje w grze są dostępne.

Edytowane przez mikelsgrom1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, bo już chciałem pisać, żebyś drugi telewizor spierdolil ze schodów i do trzech razy sztuka - z następnym byłoby wszystko już dobrze. 

  • Like 7
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mpluto napisał:

To dobrze, bo już chciałem pisać, żebyś drugi telewizor spierdolil ze schodów i do trzech razy sztuka - z następnym byłoby wszystko już dobrze. 

Po leszczach twojego pokroju nie spodziewalbym sie innej odpowiedzi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, co było 5 lat temu?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mikelsgrom1 napisał:

To sa internety to sobie mogles pisac 5 lat temu. Pytam normalnie to odpisuj normalnie i nie kozacz i z kultura troche.

Chłopie nie będziesz mi mówił jak mam żyć. Nie ty o tym decydujesz. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 4 rano wyjeżdżam w delegację, nie mogę zarwać trzeciej nocy zastanawiając się, co było 5 lat temu :(

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.06.2019 o 01:23, xavris napisał:

Z ciekawości, co było 5 lat temu?

Sergio Ramos w finale ligi mistrzów strzelił gola ze łba w 93 min na wagę remisu, w dogrywce Real zdemolował Atletico :)

Edytowane przez piachu00
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, piachu00 napisał:

Sergio Ramos w finale ligi mistrzów strzelił gola ze łba w 93 min na wagę remisu, w dogrywce Real zdemolował Atletico :)

No i Piachu do tej pory budzi się mokry :Gmoch:

Ps. Zaznaczam, to są Internety :30vm3cw:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zastanawiam się na kupnem takiego tv Samsung QLED QE65Q67RAT głównie do XOX i PS Pro oraz do oglądania Netflixa/HboGo.

Budżet nie może przekoczyć 6 tys i wielkość 65"-może znacie jakieś modele alternatywne???Bo temat TV to nie jest mój konik.:thumbsup:

Edytowane przez MrArt-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie zastanawiam się na kupnem takiego tv Samsung QLED QE65Q67RAT głównie do XOX i PS Pro oraz do oglądania Netflixa/HboGo.

Budżet nie może przekoczyć 6 tys i wielkość 65"-może znacie jakieś modele alternatywne???Bo temat TV to nie jest mój konik.

QLED.... :facepalm:

 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×