Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Panowie, napaliłem się na nowy TV (aktualny to 40 cali z 2010 roku, wiec powód mam :)), otrzymałem również partyjną zgodę na zakup, wiec ruszyłem na poszukiwania. Decyzja padła na LG OLED55C9PLA, gdzie niestety ceny w popularnych sklepach ze sprzętem są odstraszające. Ale w sklepach internetowych już nie tak bardzo (na przykładzie wyszukiwarki Ceneo, gdzie ceny oscylują w okolicach 5800 zł.) 

Przykładowe ogłoszenie dostawcy z eMag które mnie kusi 

https://allegro.pl/oferta/telewizor-55-lg-oled55c9-4k-uhd-smart-tv-gdansk-8421769854

I tu moje pytanie:

Czy jak poczekam do nowego roku, to mogę się spodziewać ceny poniżej 5000 zł, czy jednak w tej cenie mogę brać śmiało i w przyszłym tygodniu cieszyć się nowym oknem na świat? :)

Edytowane przez Salimelimelion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Salimelimelion Sprawdz dokladnie od kogo kupujesz zeby sie nie okazalo ze pozniej problem z gwarancja.
A co do ceny to wrozki pytaj ;) Na pewno cos spadnie ale jak masz kase to czy warto dla kilku stowek czekac pol roku? ;)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Salimelimelion napisał:

Witam,

 

Panowie, napaliłem się na nowy TV (aktualny to 40 cali z 2010 roku, wiec powód mam :)), otrzymałem również partyjną zgodę na zakup, wiec ruszyłem na poszukiwania. Decyzja padła na LG OLED55C9PLA, gdzie niestety ceny w popularnych sklepach ze sprzętem są odstraszające. Ale w sklepach internetowych już nie tak bardzo (na przykładzie wyszukiwarki Ceneo, gdzie ceny oscylują w okolicach 5800 zł.) 

Przykładowe ogłoszenie dostawcy z eMag które mnie kusi 

https://allegro.pl/oferta/telewizor-55-lg-oled55c9-4k-uhd-smart-tv-gdansk-8421769854

I tu moje pytanie:

Czy jak poczekam do nowego roku, to mogę się spodziewać ceny poniżej 5000 zł, czy jednak w tej cenie mogę brać śmiało i w przyszłym tygodniu cieszyć się nowym oknem na świat? :)

 

IMO nie spadnie poniżej 5k. W Euro obecnie C8 55 jest za 5200.  

Ja bym nie kupił tv za ponad 5k na allegro. Zwłaszcza oleda. Przejrzyj wątek, sporo ludzi tu reklamowało swoje sztuki, a  Janusza handlarza może za tydzień już nie być....

Także z gwarancją może być problem. 

Najbliższe promki będą  na black friday, ale w polsce i tak black friday to jakiś żąrt.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Salimelimelion napisał:

http://tec4you.pl/o-firmie.html - strona tej hurtowni co sprzedaje na allegro. Na rynku trochę czasu już są. 

Nie wierzę... Sprzedają C9 65 za 8700..... Jeżeli to faktycznie taka okazja to dziwie się, że sprzedali tylko jedną sztukę... Bo cena jest ponad 3000 niższa niż w popularnych sklepach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według ceneo większość ma w okolicach 6 tys, nawet "Komputronik", tylko trzech największych graczy w okolicach 8 tys. (Media Markt, Euro RTV AGD,  Media Expert) 

 

55 cali:

https://www.ceneo.pl/80906083 

https://www.komputronik.pl/product/649534/lg-oled55c9.html

 

65 cali: też jest trochę ofert w cenie do 9000 zł

https://www.ceneo.pl/80906082

Edytowane przez Salimelimelion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej dołóż te 200zł i kup w Komputroniku. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, nie wiem czy to już kryzys wieku średniego czy coś innego, ale postanowiłem że kupię projektor 4k.

Na projektorach w ogólę się nie znam, stąd liczę na waszą pomoc w wyborze. Cena nie jest rzeczą najważniejszą, liczy się ten efekt wow. 

Jak ktoś może mi polecić taki sprzęt to będę wdzięczny. Dodam jeszcze, że pokój w którym projektor się znajdzie jest bardzo jasny, z 3 oknami, więc i to trzeba brać pod uwagę. Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś poluje na LG 65 C9 to w Neonecie jest promo i można za 9500 wytargać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euro agd jest też Sony AG8 65" za 10 559 zł.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ceny leca. Oficjalnie Allegro juz sprzedaje C9 65 za 8999zl wiec ruszylo

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Rambo8 napisał:

chyba tv nie z dystrybucji pl wiec nie wiem jak z gwarancja

Skoro końcówka "PLA", to znaczy że polska dystrybucja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba by mnie musiało popieścić żeby zmieniać TV specjalnie pod nowe konsole, a tv mam z 2017r.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z 2012r.  więc już warto powoli myśleć o zmianie  :30vm3cw: 

A gdy już dojrzeję do tej decyzji,  to raczej nie będę szukał wśród 3 letnich modeli tylko zaopatrzę się w coś z rocznika bieżącego :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że c8 posłuży mi spokojnie całą następną generację, nie sądzę bym na np. takim c9 dostrzegł powalającą różnicę.

Obstawiam też, że 8k to raczej w komfortowo grywalnej wersji dopiero jeszcze następna generacja konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung nu8000 75 siadł teściowi po niecałym roku. Przyjechali serwisanci i powiedzieli, że albo matryca albo płyta główna no i że te matryce 75 cali są często awaryjne. Naprawa/wymiana do 10dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie upolowales przez peppera , jak bym miał teraz kupować, to bym go brał, dobra cena, gratuluję zakupu.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×