Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Kamillo napisał:

Pewnie upolowales przez peppera emoji6.png, jak bym miał teraz kupować, to bym go brał, dobra cena, gratuluję zakupu.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 

dokladnie ;) polowalem juz dluzej ale cierpliwie (no nie do konca;) wytrwalem do teraz - juz chyba duzo wiecej nie spadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny ładnie idą w dół. Ja za tydzień max 2 też biorę 65C9

Zaczekam do black friday

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii projektora do konsol to polecam Epsona z 3LCD 4K PRO UHD z HDR10  https://www.epson.pl/products/projectors/home-cinema/eh-tw9400
Porównanie do OLED LG 65 wychodzi bardzo pozytywnie (warto zainwestować w dobry ekran - bardzo podnosi walory użytkowe - ja osobiście używam od 10-ciu lat 105 cali Stewart screen-a na sztywnej ramie). Projektor bardzo cichy i doskonały jakościowo - no i wystarczy pod nową generację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym kupnem w NEO zrobil sie gruby przypał - cos popieprzyli z promką i ludziom w ogóle nie wysyłają tych C9tek albo oferują w tej cenie B9 ;) 
Zrobiła się spora gównoburza w sieci, ludzie do UOKIKU pisza, do rzeczników itd ;)

Do mnie na szczescie dotarł - nie testowałem jeszcze szczególnie ale chwilę się pobawiłem i powiem tylko jedno - jeśli tylko mozecie sobie pozwolić na oleda i to najlepiej 65'' (albo więcej;) to sie nie zastanawiajcie! to jak obraz wyglada - czy to filmy czy gry (ja mam Xa) to jest kosmos ;) Odkładałem sobie spokojnie prawie 2 lata do puszeczki i zakup tak szczególnie nie zabolał ;)

Do tej pory ciąłem na calkiem niezlym monitorze LG 4K (mini;) HDR, gralem na innych TV 4K ale to jak tutaj to wyglada to dla takich zboczencow jak my na tym forum to spelnienie mokrych snow ;)

 

 

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rambo8 napisał:

Z tym kupnem w NEO zrobil sie gruby przypał - cos popieprzyli z promką i ludziom w ogóle nie wysyłają tych C9tek albo oferują w tej cenie B9 ;) 
Zrobiła się spora gównoburza w sieci, ludzie do UOKIKU pisza, do rzeczników itd ;)

Do mnie na szczescie dotarł - nie testowałem jeszcze szczególnie ale chwilę się pobawiłem i powiem tylko jedno - jeśli tylko mozecie sobie pozwolić na oleda i to najlepiej 65'' (albo więcej;) to sie nie zastanawiajcie! to jak obraz wyglada - czy to filmy czy gry (ja mam Xa) to jest kosmos ;) Odkładałem sobie spokojnie prawie 2 lata do puszeczki i zakup tak szczególnie nie zabolał ;)

Do tej pory ciąłem na calkiem niezlym monitorze LG 4K (mini;) HDR, gralem na innych TV 4K ale to jak tutaj to wyglada to dla takich zboczencow jak my na tym forum to spelnienie mokrych snow ;)

 

 

 

 

To musiał być jakiś wałek z tą ceną. Wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie na takie promki. Dobrze, że Ci się udało dorwać w takiej cenie i dobrze, że dotarł. :smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, mikelsgrom1 napisał:

Jest sens wymieniać b8 na c9 65 cali?

Moim zdaniem, nie ma najmniejszego.  No chyba, że b8 masz w 32 calach :wink:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi się C7 65  zepsuł pod koniec gwarancji i wymieniliby na c9 to bym pewnie puknął z wrażenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"] Gdyby mi się C7 65  zepsuł pod koniec gwarancji i wymieniliby na c9 to bym pewnie puknął z wrażenia. 
Te czasy, że wymienią ci na nowy lepszy model niestety się skończyły, ponieważ weszła w "życie" dyrektywa „Prawo do naprawy” i obejmuje ona sprzęt RTV i AGD oprócz małej elektroniki. Ostatnio był serwis u mnie od LG i normalnie przyjechał z nową matrycą - godzina roboty i telewizor jak nowy a w aucie miał jeszcze 2 nowe OLEDy do wymiany po drodze.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, servisco2 napisał:

Te czasy, że wymienią ci na nowy lepszy model niestety się skończyły, ponieważ weszła w "życie" dyrektywa „Prawo do naprawy” i obejmuje ona sprzęt RTV i AGD oprócz małej elektroniki. Ostatnio był serwis u mnie od LG i normalnie przyjechał z nową matrycą - godzina roboty i telewizor jak nowy a w aucie miał jeszcze 2 nowe OLEDy do wymiany po drodze.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Jaki był powód wymiany?

 

Mój teść zgłosił awarie Samsunga nu8000 75 cali. Początkowo myśleli że płyta główna ale po wymianie okazało się że jednak matryca więc czekał na nową i jak wymienili to spieprzyli obudowę więc musiał znowu czekać no i w efekcie i tak ma chyba nowy tv... Z tym że 2 tygodnie czekał no ale gwarancja mu się liczy od nowa więc ogólnie zadowolony

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfyyy w LG było by to wręcz nie do pomyślenia

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"] Jaki był powód wymiany?
 
Mój teść zgłosił awarie Samsunga nu8000 75 cali. Początkowo myśleli że płyta główna ale po wymianie okazało się że jednak matryca więc czekał na nową i jak wymienili to spieprzyli obudowę więc musiał znowu czekać no i w efekcie i tak ma chyba nowy tv... Z tym że 2 tygodnie czekał no ale gwarancja mu się liczy od nowa więc ogólnie zadowolony
Wyskoczyła pionowa linia martwych pixli o wielkości 5 mm, ale obudowę przy okazji uszkodzili i zatrzaski strzeliły teraz z lewej strony idzie normalnie otworzyć TV. Zastanawiam się czy tego nie reklamować pod koniec gwarancji chyba, że dojdzie jeszcze coś nowego. Gwarancja jest dalej liczona na cały TV od dnia zakup.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie chujowe...juz nie mówiąc o LG 7100,badziew....

Wez obczaj jak musisz już os 8 serii Sony.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro chyba rozbiło bank z tą ceną a ja za 2 stówy więcej kupiłem b8 we wrześniu bo już nie umiałem wytrzymać

 

https://www.pepper.pl/promocje/lg-oled55c9-206081

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

 

 

Pytanie do tych co wieszali telewizor na ścianę. Jaki wieszak do 55" b8? Pytałem na czacie ale to mi tylko podali, że standard vesa 300x200 oraz, że można kupić u nich w sklepie lub każdy inny, który spełnia ten standard. Tylko, że tych wieszaków jest mnóstwo w dużej rozpiętości cenowej.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tv waży mało więc prawie każdy go utrzyma dla pewności możesz sprawdzić wagę tv i max udźwig wieszaka. Jeśli nie zależy ci na odchyleniu, kątów różnych, miejsca na kable czy odległości tv od ściany kup najtańszy każdy droższy to porostu większą możliwość regulacji czy mniejsza odległość tv ściana jak np masz telewizor bokiem do wejścia czy coś. Więc zastanów się co potrzebujesz wybierz standard VESA i już. Ja mam dwa tv oba na wieszakach z regulacją i za żaden nie dałem więcej niż 150 zl

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG 32UK550-B 4K

ktos posiada i może coś więcej o nim powiedzieć? Poszukuje monitorka pod ps4pro/xox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh jak już się w końcu zdecydowałem na zakup oleda  sklep anulował moje zamówienie w związku z brakiem towaru.... :siara:

Przypadek, nie sądzę :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, mikelsgrom1 napisał:

Zaden. Na monitorze nie zobaczysz 4k. Minimum tv 50 cali.

Bzdura. 4k na monitorze widać bez problemu. Szczególnie 27'' wzwyż. 32'' do 4k jest idealny. Będzie wyglądać nawet lepiej niż na TV.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, mikelsgrom1 napisał:

Chyba w snach. Nie ma takiej mozliwosci bez odpowiednio duzego ekranu. 

Tak, a ludzkie oko nie widzi więcej niż 30FPS :LUL:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gnom jeszcze niedawno pisal, że HDMI 2.1 nie będzie potrzebne w konsolach kolejnej generacji i twierdził że lepiej kupić starszy model OLEDa dlatego nie traktowałbym go poważnie ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×