Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Przepuszcza i działa w standby ale tylko na jednym źródle. Jak wyłączysz ampli powiedzmy na tv a chcesz włączyć standby  to możesz tylko tv. Jak chcesz np na konsole to musisz włączyć ampli i przełączyć źródło żeby mieć obraz i dźwięk z konsoli. Przynajmniej u mnie tak jest na ampli Marantz 5012 który jest w miarę aktualnym modelem. Chyba, że też czegoś nieogarniam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak działa na ostatnim źródle.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mi też udało się namówić żonę na c9 65 do nowego mieszkania. Mam nadzieję że wszystkie zachwyty podzielę a stary 2 letni samsung pójdzie do sypialni.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Siudak83 napisał:

No i mi też udało się namówić żonę na c9 65 do nowego mieszkania. Mam nadzieję że wszystkie zachwyty podzielę a stary 2 letni samsung pójdzie do sypialni.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Gratulacje, będziesz zadowolony to bankowo :biggrin:  

 

Swoją drogą: ....  stary, 2 letni samsung....   :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki kit żonie wciskałem ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Od wczoraj zaczęły się problemy z włączaniem HDR w grach, a dzisiaj nawet w filmach. Sprawdziłem, czy po ostatniej aktualizacji nie wyłączyło HDMI deep coulor i nie mogę nawet w to kliknąć. Nie wiem co się stało. TV też się dziwnie włącza bez żadnego kliknięcia jak zawsze.

A chuj w dupe jebany pierdolony telewizor pilotem zajebałęm w matryce chujowi. To co teraz C9? Czy CX ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

kupiłem LG b9 i powiedzcie mi jak podłączyć dekoder, konsole i soundbara? Tak żeby to miało ręce i nogi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, krzyzak86 napisał:

Cześć wszystkim,

kupiłem LG b9 i powiedzcie mi jak podłączyć dekoder, konsole i soundbara? Tak żeby to miało ręce i nogi:)

Soundbar przez hdmi arc, a resztę w pozostałe złącza w tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też podłączyłem ale nie mam dźwięku DTS na soundbarze. Wcześniej na starym TV włączał mi sie automatycznie jeśli dany kanał takowy nadawał np. National geografic, no i na ps4 zawsze byl. Teraz nie mam nigdzie. Soundbar to Yamaha ATS-2070. 

Z gory dziekuje za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do obcykanych w temacie telewizorów. Trzeci rok mam tv Sony kd65xe9005. Obraz jest OK natomiast funkcje Smart jak i ogólnie całe menu doprowadza mnie do szału. Tv jest tak wolny, że trudno mi uwierzyć że to niedawny flagowiec Sony. Obsługa tego telewizora przypomina mi obsługę pierwszych Nokii z ekranem dotykowym na Symbianie. Ale do rzeczy - myślałem żeby sprzedać ten TV i bez większego dodatkowego wkładu finansowego nabyć coś nowego. Musi być 65 cali ale może być półkę niżej. Czy dzisiejsze 65 calowe w kwocie 4-5 tysi będą lepsze od tego co mam teraz?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tv co masz to nie był flagowiec, XE93 był flagowcem.
Szwagier posiada ten tv co Ty posiadasz, który z resztą sam mu poleciłem i działa mu wszystko bardzo dobrze od samej premiery.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gracie to na trybie obrazu Gra czy Standardowy? Mi się automatycznie przełącza w tryb Gra wiec tak zostawiłem, ale jak gra obsługuje HDR to automatycznie przestawia mi się na tryb Standardowy, a jak przełączę na Gra to obraz jest tak jak by rozmazany/nie osty. Czy to może wina kabla HDMI? Czy kabel ma znaczenie? Nie ukrywam że te co mam to stare są. Jaki kabel polecacie.

LG55B9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie jak już lg to ten LG sm8600
Ma już hdmi 2.1 i matrycę 120Hz więc dobry do gier i Sportu ewentualnie samsung ru8200 ale LG do ps5 będzie obsługiwał 2.1 hdmi.



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Siudak83 napisał:

W tej cenie jak już lg to ten LG sm8600
Ma już hdmi 2.1 i matrycę 120Hz więc dobry do gier i Sportu ewentualnie samsung ru8200 ale LG do ps5 będzie obsługiwał 2.1 hdmi.



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Rozumiem, że mówisz o tym?

https://www.ceneo.pl/83439422#tag=familyTiles

 

Poczytałem opinie i faktycznie całkiem dobry stosunek jakości do ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie w tej cenie ciężej o coś lepszego.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Siudak83 napisał:

Tak dokładnie w tej cenie ciężej o coś lepszego.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki za pomoc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany,a są tu jacys użytkownicy monitorów acera nitro? ktos może krótko zrecenzować czy warto go kupić czy jednak lepiej zainwestowac w cos droższego? pytam bo zmieniłem komputer i teraz   myslę nad monitorem 27 cali z 1440p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Jak gracie to na trybie obrazu Gra czy Standardowy? Mi się automatycznie przełącza w tryb Gra wiec tak zostawiłem, ale jak gra obsługuje HDR to automatycznie przestawia mi się na tryb Standardowy, a jak przełączę na Gra to obraz jest tak jak by rozmazany/nie osty. Czy to może wina kabla HDMI? Czy kabel ma znaczenie? Nie ukrywam że te co mam to stare są. Jaki kabel polecacie.
LG55B9.


Jeśli masz stare kable to nawet jeśli to nie one są powodem takiego zachowania TV to i tak kup sobie z najnowszym standardem HDMI. A z tym HDR to nie jest tak, że dostępny jest tylko na profilu standardowym?

Wysłane z mojego SHT-AL09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje. 

Kupiłem LG OLED B7 dwa i pół roku temu, głównie pod konsolę i Netflix. Tuż przed przerwaniem rozgrywek ligi mistrzów z powodu covid-19 oglądając mecz, zaobserwowałem jakieś powidoki na murawie. Myślałem, że to jakość transmisji i zignorowałem to. Kilka tygodni później oglądając jakiś klasyk piłkarski zaobserwowałem to samo. Odpaliłem pomarańczowe tło i wyraźnie było widać "wypalony" prostokąt (1/3 wielkości ekranu) na środku ekranu plus okręg loga stacji tv w górnym prawym rogu (co ciekawe loga stacji, którą oglądam bardzo rzadko) i dziwne poziome "linie", które przechodziły w kolor zielony na pomarańczowym tle. Skontaktowałem się z centrum obsługi klienta LG i korzystając z prawa do reklamacji produktu zareklamowałem go. Po tygodniu przyszedł serwisant i wymienił matrycę/ekran na nowy. Różnica w jakości obrazu na plus po wymianie jest bardzo zauważalna. Tu akurat producent nie robił żadnych problemów. Szkoda tylko, że sprzedają produkty, które tak szybko się wypalają.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, melankolic napisał:

Może kogoś zainteresuje. 

Kupiłem LG OLED B7 dwa i pół roku temu, głównie pod konsolę i Netflix. Tuż przed przerwaniem rozgrywek ligi mistrzów z powodu covid-19 oglądając mecz, zaobserwowałem jakieś powidoki na murawie. Myślałem, że to jakość transmisji i zignorowałem to. Kilka tygodni później oglądając jakiś klasyk piłkarski zaobserwowałem to samo. Odpaliłem pomarańczowe tło i wyraźnie było widać "wypalony" prostokąt (1/3 wielkości ekranu) na środku ekranu plus okręg loga stacji tv w górnym prawym rogu (co ciekawe loga stacji, którą oglądam bardzo rzadko) i dziwne poziome "linie", które przechodziły w kolor zielony na pomarańczowym tle. Skontaktowałem się z centrum obsługi klienta LG i korzystając z prawa do reklamacji produktu zareklamowałem go. Po tygodniu przyszedł serwisant i wymienił matrycę/ekran na nowy. Różnica w jakości obrazu na plus po wymianie jest bardzo zauważalna. Tu akurat producent nie robił żadnych problemów. Szkoda tylko, że sprzedają produkty, które tak szybko się wypalają.

 

Seria 7 nie była jeszcze na tyle dopracowana, dlatego wypalenia w tych już jednak starszych telewizorach to niestety normalka. 8 i 9 generacja są już pod tym względem nieporównywalnie trwalsze, nie tylko dzięki lepszym matrycom, ale także technologii która za wszystkim stoi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji jest to argument dlaczego oled warto brać od Lg. Wymiana matrycy bez łaski. U Sony czy Philipsa zapomnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja w końcu zdecydowałem się na oleda. Jutro przyjeżdża , jestem ciekawy czy będę miał efekt wow po używaniu LCD . No i jak będzie współpracował z nową generacją konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×