Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie efekt wow przy grach ale przy fillmach to masakra w sypialni jak mam oglądać jakiś ciemny film to tragedia. Czerń tylko to powiem albo aż to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem to co napisales . To w końcu jest dobrze czy słabo z  tym obrazem . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, zresztą nieważne. Ja w każdym razie kupiłem oleda i dziś przyszedł przepiękny Lg55e9. I krótko- obraz jest niesamowity! . Zarówno Netflix, Hbo go czy Prime filmy i seriale wyglądają genialnie . A już te UHD 4K są po prostu niesamowite. Gry na Xboxa SX to kosmos. Jestem mega zadowolony i nie żałuje wydanej kasy.

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że obraz będzie super ale większe łał miałem przy filmach niż przy samych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj kupiłem ten tv https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-philips-58pus8535-12.

Kompletnie mi nie leży. Wcześniej używałem LG 42 cale kupiony jakieś 6-7 lat temu i byłem mega zadowolony.

Mam takie pytanie czy lepszy będzie ten tv https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-55nano867-tv-nanocell-uhd-4k-lg.bhtml

lub inny model LG do 3000zł ?

Ogólnie jak możecie polecić TV do grania oraz oglądania koszykówki, piłki nożnej - ogólnie sportu - to będę bardzo wdzięczny.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry telewizor ten lg. 100mhz doskonałe do sportu,Własny system więc wszystko chodzi szybko i płynnie.Do grania ma hdmi2,1 vrr i allm. w tej cenie to chyba najlepszy wybór.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG jest na matrycy IPS. Ponoć te matryce słabo wyświetlają czerń. Trochę się tego obawiam ale zachęca ten tv do kupna.

A jakiś OLED może w dobrej cenie możecie polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując telewizor za 3 tyś musisz iść na kompromis nie da się mieć dobrej czerni i wszystkiego niestety.Chcesz mieć dobrą czerń dozbieraj dołóż raty i kup oleda.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co warto teraz brac za 4-5k pod ps5? konsoli w sklepie nadal nie ma to wypadaloby wymienic poczciwego philipsa 47" full hd..

LG B9? chyba tylko powystawowe zostaly

LG OLED55BX3LB?

Samsung QLED QW55Q80T?

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz oleda nie mogę polecić nic innego bo jak się raz zobaczy nie do się tego odwidzieć ;) B9  to  już stary model, bx to świetny tv z wszystkimi bajerami może trochę słaby hdr ale naprawdę po przesiadce na oleda każdy inny tv do kogo nie pójdziesz szczególnie jeśli chodzi o czerń będzie śmiesznym żartem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widzialem promki na BX za 4268 i CX za 4738 gdy dorzucimy jakis produkt, ktory pozniej mozna sprzedac. Poczekam, az cos sie teraz pojawi i wezme CX. Telewizor ma byc na lata i martwi mnie troche wypalanie, ale przeznaczenie tylko do gier/filmow wiec moze nie bedzie tak zle.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bedziesz katował info z paskiem nic się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,
Z racji, że po kupnie chciałem powiesić swoje ps4 pro za TV i nie mogłem znaleźć solidnego uchwytu ściennego 
to postanowiłem zrobić swoje, całość wykonana z aluminium i pomalowana proszkowo. Dodatkowo ma grubość 1cm więc pod 
cała konsolą jest wolna przestrzeń dla lepszego chłodzenia.

Czy ktoś byłby zainteresowany takimi uchwytami? Jak by ktoś chciał powiesić swoje PS4 na czymś pewnym to mógłbym znów wykonać
takie uchwyty. Cena za komplet czyli 4 uchwyty z aluminium pomalowane na czarno wyniosła by 100zł.

Jeśli by ktoś chciał pod zwykłą lub slima też się da zrobić.

Witam serdecznie,
Z racji, że po kupnie chciałem powiesić swoje ps4 pro za TV i nie mogłem znaleźć solidnego uchwytu ściennego 
to postanowiłem zrobić swoje, całość wykonana z aluminium i pomalowana proszkowo. Dodatkowo ma grubość 1cm więc pod 
cała konsolą jest wolna przestrzeń dla lepszego chłodzenia.

Czy ktoś byłby zainteresowany takimi uchwytami? Jak by ktoś chciał powiesić swoje PS4 na czymś pewnym to mógłbym znów wykonać
takie uchwyty. Cena za komplet czyli 4 uchwyty z aluminium pomalowane na czarno wyniosła by 100zł.

Jeśli by ktoś chciał pod zwykłą lub slima też się da zrobić.

20220528_134215.jpg

20220528_144528.jpg

20220528_151347.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×