Skocz do zawartości
Grabeq

Dragon Quest Builders

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem sceptycznie nastawiony do tego tytułu, bo nienawidzę Minecrafta. Później obejrzałem recenzję, którą załączam poniżej i zassałem demo. Normalnie no się "wciągłem"! Od razu skasowałem, żeby głupie pomysły o zakupie mi do głowy nie wpadały, przecie trzeba skończyć Zeldę! Ogarnijcie, bo wygląda to zaskakująco dobrze.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary! Ja zassałem kilka dni temu i właśnie boję się odpalać :24_stuck_out_tongue:

 

BTW: Dali by hooyki demo Bombermana :)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój mały napierdala to w jak głupi w przerwach Mario Kart'a, a że teraz minecraft w podstawówkach rządzi to ma alternatywę z o wiele przyjemniejszą grafą.

 

Na pstryczku jak na ps4 po zaliczeniu świata resetuje się wszystko? To było słabe i dlatego sobie odpuściłem wersie na gramofon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3 marca 2018 o 12:09, Strife napisał:

Mój mały napierdala to w jak głupi w przerwach Mario Kart'a, a że teraz minecraft w podstawówkach rządzi to ma alternatywę z o wiele przyjemniejszą grafą.

 

Na pstryczku jak na ps4 po zaliczeniu świata resetuje się wszystko? To było słabe i dlatego sobie odpuściłem wersie na gramofon.

 

Właśnie sobie powoli odkrywam, tak w tym tytule masz zadania i po ich wykonaniu zaczynasz co rozdział od nowa, gra sprawia mega frajdę na handheldzie, nie miałem styczności wcześniej z tym gatunkiem ale dq jestem fanem od zawsze. Gdyby nie to budowanie nadal bardziej by mi się podobało ale nie jest źle, bo feeling dq jest i to styka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka naprawde fajna ale tekstu stanowczo za dużo. Switch daje mi gry w które na większym sprzęcie (PC, PS4, XO) nigdy bym nie zagrał i taka jest ta gra właśnie, idealna do trybu przenosnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×