Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie premiera 22 maja, zainteresowani? Na E3 fajnie to wyglądało nie ukrywam ze jestem zainteresowany  tym bardziej ze chyba będzie w game passie na premierę o ile się nie mylę ?

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Banan91PL napisał:

Oficjalnie premiera 22 maja, zainteresowani? Na E3 fajnie to wyglądało nie ukrywam ze jestem zainteresowany  tym bardziej ze chyba będzie w game passie na premierę o ile się nie mylę ?

Będzie, będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem GP :)

 

Już mam pobrane State of Decay 1 :) zobaczymy co to jest :24_stuck_out_tongue:

 

BTW: PANOWIE I PANIE polecam z GP giereczkę SUPER TIME FORCE i niech was nie zwiedzie opis i screeny, gra jest przezajebiaszcza :) (nie lubię gier w takim stylu, ale ta to mega dobra gierca :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

No ja od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem GP :)

 

Już mam pobrane State of Decay 1 :) zobaczymy co to jest :24_stuck_out_tongue:

 

BTW: PANOWIE I PANIE polecam z GP giereczkę SUPER TIME FORCE i niech was nie zwiedzie opis i screeny, gra jest przezajebiaszcza :) (nie lubię gier w takim stylu, ale ta to mega dobra gierca :P)

Mam to z plusa w wersji ultra, ale nie powalilo mnie na kolana. Mowie o STF:U. Co do State of Decay 2 to jutro ma byc gameplay pokazany. Z trailera wyglada to przecietnie, szczegolnie wizualnie. Mysle ze moze byc ciekawa kwestia rozwoju postaci, jutro moze sie dowiemy czegos wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w 1 część i średnio mi się podobała. 2 wizualnie słabo, ale sama gra może być całkiem niezła- zobaczymy jak zrobią rozwój postaci itp. W każdym razie tak czy siak zagra się skoro ma być w game pass.

 

Edit.

Po obejrzeniu 25min gameplay szału nie ma, ale źle też nie jest. Ta gra będzie robiła robotę w coop.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najswieższy gameplay. Chyba jednak to nie produkcja dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No animacje to nie jest może najwyższa półka ;) ale co tam... Przypominam @kill że będzie w GP ta gra ;) a że obsługuje Play Anywhere, to myślę, że i tak sprawdzisz co?? 

 

Ba może nawet zagramy kiedyś :)

 

Jak dla mnie względem animacji dla może być kapustą / drewnem, a hooy tam... Ważna jest tzw. miodność gry :) (ahhh ta stara szkoła, "miodność" teraz już się tak nie mawia)...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie...

 

Drewno nie drewno... ale gameplay, może być miodzio :) I to w coopie ehhhh...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach te exy od Xboxa. Sony osrane.

Nawet kodu z cd action nie warto na to zużyć

 

 

STATE.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tez za 1pln z promocji wazny do piatego czerwca. Wiec od 22 pewnie sprawdze z czym to sie je. 

obawiam sie ze survival wiec moze mi srednio podejsc, sprawdzi sie coopa i tyle. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pablos_PRO napisał:

Ach te exy od Xboxa. Sony osrane.

Nawet kodu z cd action nie warto na to zużyć

 

 

STATE.jpg

 

Uuuu 72, no zapowiada się jeden z lepszych exów od M$ :obama::kaz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

eeee

oceny to jedno a to jak my postrzegamy gre to drugie. 

Def. Edt takiego ReCore mi weszlo choc nie ukonczylem jeszcze bo koncowka skopala mi dupe, a oceny tez byly bez szalu. 

Dla porownania masz FH3 - mimo iz sam nie jestes fanem wyscigow doceniasz co tez zrobili. Sa osoby ktorym ta gra nie siadla ale smiem twierdzic ze to mniejszosc. Bo przyjecie zarowno jesli chodzi o oceny jak i opinie graczy bylo bardzo dobre. 

Pierwszy SoD tez nie powalal a jednak mial swoja fanbaze. 

co kto lubi. 

grunt ze mozna wyprobowac za male pieniadze. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako prawilny posiadacz GamePassa z przyjemnością zagram w State :) tym bardzie, że ma być coop friendly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PlayStation pewnie trzęsie portkami , MS to ma exy , Sea of thieves które już umarło , state of decay które zamiata the last of us a i pewnie nawet days gone to nie maja co wydawać 

 

Recore zjada God of wara

 

35 czesc Gearsow i 50 Halo zjadają nawet exy nintendo 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani Plejstaszyn mają za to Horse Racing 2016 w promo za 42zł.

 

 

 

Kochałem mojego X360 Elite. Genialny sprzęt na którego zaczęło brakować gier gdy MS poszedł w kierunku Kinecta. Pamiętam gdy byłem w szoku gdy przesiadłem się na PS3. Nie dość że konsola zamulała to jeszcze w ciągu 4 dni zawiesiła więcej razy niż X360 w ciągu trzech lat.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panicze na gry-online elegancko to podsumowali (wiem wiem, gówno nie portal), to taki Gothic, czyli jak ktoś przymknie oko na błędy czy tzw. "sztywną grę" to pokocha i będzie bawił się rewelacyjnie :D

W sumie właśnie z grą Gothic tak było, niby sztywna jak kij w zadzie, niby animacje masakra, ależ jaki fun dawała gra :P

 

No ale już poza tematem, to M$ musi wyebać dobra miliony i zacisnąć zęby na kilkanaście lat aby jakieś studio wyklepało im ZACNE EXY, ale nie, lepiej szybko na odpierdol i wychodzi jak wychodzi :(

 

No jak już muszą to niech cholera chociaż kupują wyłączność DOBRYCH gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, malpka napisał:

Fani Plejstaszyn mają za to Horse Racing 2016 w promo za 42zł.

 

 

 

Kochałem mojego X360 Elite. Genialny sprzęt na którego zaczęło brakować gier gdy MS poszedł w kierunku Kinecta. Pamiętam gdy byłem w szoku gdy przesiadłem się na PS3. Nie dość że konsola zamulała to jeszcze w ciągu 4 dni zawiesiła więcej razy niż X360 w ciągu trzech lat.

Ten zacny hit jest dostępny również na x wiec twój argument jest inwalida. Mogłeś użyć życia czarnego tygrysa jako przykładu. 

A SoD2 od początku wyglądało na paździerz i nic widzę się nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, CePeeN napisał:

Ten zacny hit jest dostępny również na x wiec twój argument jest inwalida. Mogłeś użyć życia czarnego tygrysa jako przykładu. 

A SoD2 od początku wyglądało na paździerz i nic widzę się nie zmieniło.

 

Ale paniczu Life of Black Tiger to Ty szanuj!! (gdybym był bogata, jaba daba dibu, jaba dibu da to bym kupił PS4 PRO dla tej gry), a co do SoD2 to co ja pacze?? :janusz: przeca wszyscy wiemy, że w dzisiejszych czasach nie grafa się liczy (bo tą może KAŻDY wyklepać, taki GoW czy Horizon, pfyyyy) a gameplaj... M$ wie co robi :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Ale paniczu Life of Black Tiger to Ty szanuj!! (gdybym był bogata, jaba daba dibu, jaba dibu da to bym kupił PS4 PRO dla tej gry), a co do SoD2 to co ja pacze?? :janusz: przeca wszyscy wiemy, że w dzisiejszych czasach nie grafa się liczy (bo tą może KAŻDY wyklepać, taki GoW czy Horizon, pfyyyy) a gameplaj... M$ wie co robi :smart:

 

Obys miał racje. Niestety mam za mało czasu zeby grać w gry które Są tak wykończone. Nawet nieszczęsne Gyrosy i to w trzeciej odsłonię prezentują się lepiej od tego czegoś. Jak mechanika będzie tak skopana jak animacje to szczerze wątpię w grywalność tej produkcji. Aczkolwiek nikomu zle nie życzę i obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie i Panie, grający / mający większe doświadczenie po 1...

 

Mam pierwszy obóz, wyklepałem tam ogród aby zbierać plony +1 food/dzień, do tego założyłem outpost który daje +1 medicine (bo morale zapier.. na łeb na szyję, za brak zapasów leków), a teraz wyklepałem ten cosik do dystrybucji wody... 

 

No i tak myślę co i jak? Już w bazie miejsca się skończyły na dobudówki, a outpost mogę mieć już tylko jeden :P

 

I teraz co?? Szukać większej "bazy" , która pomieści więcej dobudówek ?? szukać możliwości zwiększenia outpostów?? (nie wiem jak), czy co w ogóle ;)

 

A sama gra, graficznie cóż, średnio / miejscami dobrze na XboxOne X, animacje sztywne, ale świetny klimat takiej niepewności i grozy, oraz fun płynący z grania... 

 

Tylko cała reszta wykonania o poziom niżej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super giereczka, 1nka byla znakomita a 2jka na tym buduje.

 

Koncze wlasnie "fabule" w moim pierwszym community i od razu chyba bede probowal robic drugie na drugiej mapie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, One Post Man napisał:

Koncze wlasnie "fabule" w moim pierwszym community i od razu chyba bede probowal robic drugie na drugiej mapie. :)

 

To byś odpowiedział na pytanie / pytania, dał jakieś  rady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×