Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szukaj wiekszej bazy, a potem rozwin centrum dowodzenia zeby wiecej oboz miec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, One Post Man napisał:

Szukaj wiekszej bazy, a potem rozwin centrum dowodzenia zeby wiecej oboz miec.

 

Ok. czyli zaczynam i od razu kisić "hajsy" na lepszą bazę? Jak tylko będę miał to się przenieść tak? i dalej jazda z ekspansją, a jak uzbieram znowu to na tą największą i jazda....

 

Tak???

 

I daj radę jak tam z żywnością bo z tym mam problem głównie :( Jak zaczynam w tej 1 bazie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A czy ta większa baza jest na ej pierwszej mapie czy na 2 kolejnych? Jestem na 7 dniu. Cały czas nie mam prądu i wody. 8 ludków ju dobiło. Ciągle mi mało "+"(lekarstw). No ale to trochę moja wina bo co przejąłem posterunek to myslałem, że jak się naciśnie w zarządzaniu na tej wierzy radiowej jakiś support to mi się doda trochę z danego surowca a to się pozbywało tylko dane outposta. Giera super lepsza od jedynki. A zombiaki fajnie się rozwala.

Ja natomiast cegiełek i żywności mam full, medykamentów mam zawsze za mało. Schowek pełny ale muszę mieć prąd by rozbudować. Znalazłem elektrownię ale tak jak pisałem wyżej zaraz ją niechcący anulowałem. Muszę uzbierać influence i znowu ją przejąć i chyba będzie dobrze ale nadal nie mam wody.

Tylko ten co+op jestr trochę kiepski bo gra się na korzyść tylko hosta a jak się zginie u kumpla w grze to w swojej też się ginie.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojcik_dan większą baza zawsze jest na każdej mapie, albo inaczej. Na każdej mapie jest ileś tam baz, aż do największej... Więc bez względu która mapę wybrałeś i tam masz jakąś duża bazę, mi chodzi raczej o progres czyli jak to robić? CEBULIĆ, czy małymi skokami z bazy do bazy i jakaś rada jak ogarnąć żarcie na XX chłopa.

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
32 minuty temu, Frost Prime napisał:

Rozumiem, że gra solo mija się z celem?

 

Widząc w powiadomieniu Tapa wpis w tym temacie, pomyślałem, że ktoś wrzucił jakieś porady, a tu hooy... :(

 

Dobra nauczony kilkoma błędami dziś z wieczora postaram się zacząć od nowa (znowu :( ).

 

Plan mam taki:

 

1. Losuję 3 osoby:

*1 ze skillem music (daje mi to +6 Morale, +100% Standing Rewards, +10% Influence Gained)

*2 ze skillem Gardening (aby jak najszybciej rozbujać ogród, +Food)

*3 zastanawiam się, Computers (upgrade command center??) / lub Driving (100% Fuel Efficiency, 50% Vehicle Impact Reduction, 50% Vehicle Loudness Reduction). Wszystko na to wskazuje, że z driving jednak, dlaczego?? ze względu na efektywnośc paliwa i redukcję hałasu, no i zwiększy to komfort wypadów i ich zasięg = więcej surowców/lootu

 

2. Zakładam tą 1 osadę

3. Szybko klepię ZA WSZELKĄ cenę hajsy aby dobić 500 Influence i.....

4. SPIER.... w pizdu z tej małej bazy na BRIDGE FORT:

80

 

5. JAK najszybciej staram się zdobyć outpost z Energią / Wodą (takie się da zdobyć prawda??)

6. Mając wodę i prund można zacząć myśleć o poważniejszej rozbudowie, zapewnieniu niezależności bazy no i zbierać na 3,5k infuelnce na CONTAINER FORT :):)

80

 

Ktoś kto gra (choć jak widać nikt tu rady nie da, nie pomoże :( cisza :( ) podpowie/skoryguje ten plan??

 

PYTANKO JESZCZE:

Mając osadę a wbijając do innego gracza zdobywam DLA SIEBIE w jego sesji Influence + to co zbiorę?? 

I NAJWAŻNIEJSZE czy gdy jestem w sesji gracza, czy moja osada sobie żyje i czas leci?? (pytam bo nie fajnie jak bym się bujał u kogoś, a u mnie ludzie umarli by z głodu :(

 

 

No i podpinam się do pytania na koniec?? 

(wydaje mi się, że nasi ocaleńcy i zapasy przenoszą się do nowej bazy, a tracimy to co wybudowane)

17 godzin temu, wojcik_dan napisał:

A jak się przenosisz do większej to w tej poprzedniej wszystko zostawiasz?

 

 

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej mapie jest wielka elektrownia. Wody jeszcze nie znalazłem. Pierwszą mapę mam w dużej części zwiedzoną. Natomiast ogólnie gram po omacku. Kilka rzeczy dowiedziałem się za późno ale walczę dalej. W co op nie grałem jeszcze ale na pewno jest jedna zasada jak zginiesz u kolegi w grze to u siebie też on ginie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
25 minut temu, wojcik_dan napisał:
Na pierwszej mapie jest wielka elektrownia. Wody jeszcze nie znalazłem. Pierwszą mapę mam w dużej części zwiedzoną. Natomiast ogólnie gram po omacku. Kilka rzeczy dowiedziałem się za późno ale walczę dalej. W co op nie grałem jeszcze ale na pewno jest jedna zasada jak zginiesz u kolegi w grze to u siebie też on ginie.

To rzuć radami, o czym za późno się dowiedziales, no i kota mapa? Nie ma takiego czegoś jak pierwsza

Jaka masz bazę (którą)?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

DZIŚ grałem z randomem w coop, wystrzelił flare, gość dołączył...
Mega świetnie się grało, jak dałem znacznik na mapie to gościu elegancko mnie wiózł autem :P, wspierał, nawet deponował znaleziony loot u mnie w bazie :)
Fun z gry zajebiaszczy w coopie :)
(no i mam info od gościa, że gdy jest się u kogoś w sesji to nasza społeczność jest tak jak by zawieszona i nikt nam z głodu nie umrze :P)
 

PANOWIE dajcie proszę znać jak to jest z tymi bazami, chcę "kupić" bazę BRIDGE FORT, wymaga 500 Influence i 4 ocalonych. Czyli jak zakupię to skoro moja społeczność ma 5 osób to zostanie mi jedna?? Czy to po prostu wymóg minimum 4 osoby i tyle.

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

24 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

To rzuć radami, o czym za późno się dowiedziales, no i kota mapa? Nie ma takiego czegoś jak pierwsza emoji14.png

Jaka masz bazę (którą)?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Wiesz co za bardzo to nie mam co doradzać bo Ty chyba już jesteś bardziej zaawansowany niż ja. Ja na poczatku tak jak pisałem wyżej nie wiedziałem jak sterować tymi posterunkami co się przejęło. Jak się w chodzi w zarządazanie to po prawej stronie jest narysowana wieżyczka i są kółka(sloty) z konkretnymi posterunkami typu leczenie czy jedzenie i ja myślałem, że trzeba na nie klikać i wtedy wysyłasz kogoś po te surowce a to się kasuje dany posterunek. I nawet tak elektrownie skasowałem. Natomiast nie wiedziałem, że skill drive powoduje mniejsze uszkodzenia itd. Ja mam narazie 8 osadników w pierwszej bazie The Valley. Włączę grę to napisze gdzie to jest. Broni mam dużo ale to same pistolety, jedna strzelba, ze 3 myśliwskie i ostatnio kupiłem jednego Vectora i Scara. Podobno warto jeździć do tych gości co sprzedają towary czasowo bo mają tam sprzęt taki którego się nie znajdzie.

Natomiast gra mi się zajebiście tylko szkoda, że co op jest tak ograniczony.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojcik_dan co do tamtego planu to wybrałem jednak gościa ze skillem Computers, bo dzięki temu można command center upgrejdować co da większą ilość outpostów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 minut temu, wojcik_dan napisał:

Ja jestem na Meagher Valley.

Czyli zaczynasz od nowa? Ile dni miałeś za pierwszym razem?

 

Jestem w Cascade Hills, za pierwszym razem to kilka dni bodajże z 6.

Miałem problemy z żarciem głównie :P

Teraz zacząłem i szybko w 1 dzień nazbierałem 500 influnce, zaraz bazę zmienię tylko WSZYSCY praktycznie mają doła bo nie mam Ammo, tj. outposta dającego ammo... 

 

Plan mam taki, że dziś na wieczór się przeniosę i zacznę powoli ogarniać ich potrzeby, byle by szybko spier... z tej pierwszej domyślnej lokacji :P

 

EDIT: @wojcik_dan daj gamerag to dodam do znajomych, ok?? (ten z profilu coś nie trybi)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem do znajomych.

Tylko ja gram na lapku i jakoś mi ciężko z chatem pomiędzy platformami no ale popróbujemy. Bedę wieczorem bo na razie to tak z doskoku gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh

PC gaming skończył mi się game pass chciałem wywalić state 2 z dysku wybrałem ikonkę prawoklik odinstaluj i miejsce się nie zwolniło gra na dysku ale już nie widnieje ani w menu ani w panelu sterowania

A brak mi miejsca na dysku.

I co teraz począć?

 

Edit

Kupiłem gamę pass za złotówkę dodałem grę jeszcze raz pobieranie trwało 5s bo no jasne bo gra jest na dysku. Wbiłem w aplikacje i funkcje wybrałem grę zrobiłem reset potem odinstaluj i to samo.

 

No co za wirus.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, MagEllan napisał:

Eh

PC gaming skończył mi się game pass chciałem wywalić state 2 z dysku wybrałem ikonkę prawoklik odinstaluj i miejsce się nie zwolniło gra na dysku ale już nie widnieje ani w menu ani w panelu sterowania

A brak mi miejsca na dysku.

I co teraz począć?

 

Edit

Kupiłem gamę pass za złotówkę dodałem grę jeszcze raz pobieranie trwało 5s bo no jasne bo gra jest na dysku. Wbiłem w aplikacje i funkcje wybrałem grę zrobiłem reset potem odinstaluj i to samo.

 

No co za wirus.

 

 

 

 

To może odinstaluj tak jak wcześniej a potem folder z grą ręcznie usuń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może odinstaluj tak jak wcześniej a potem folder z grą ręcznie usuń.


Ha próbowałem niby po wbiciu do windowsApps mogę użyć uprawnień admina niby pisze ze usuwa a nic nie usuwa i zostaje jak było.
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przypomniałem sobie co robić w takich wypadkach otóż stosować odpowiednie narzędzia w tym wypadku sprawę rozwiązuje psexec z sysinternals dzięki któremu możemy odpalic cmd jako użytkownik SYSTEM a wtedy hulaj dusza pielka nie ma kasowanie jest możliwe. Moze komuś kto bedzie miał problem z odinstalowaniem jak ja sie ta informacja przyda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na PC znow mi wczoraj ten badziew (nie ze gra tylko ze na kij cos mi sie instaluje bez mojej wiedzy) zainstalowalo mimo iz nawet nie bylem zalogowany na konto MS 

To ci magia.... 

Znow usunalem uzywajac psexec 

Jakos za 3 dni konczy mi sie Game Pass jesli wywale i mimo iz nie bede mial aktywnego Game Pass znow mi sie to zainstaluje to trochu sie zdenerwuje. 

Bo chyba jedyna rzecza ktora mi pozostaje to dodac regule ktora bedzie odpalac psexex sprawdzac czy forder z gra istnieje i ja kasowac okresowo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.06.2018 o 19:31, MagEllan napisał:

No przypomniałem sobie co robić w takich wypadkach otóż stosować odpowiednie narzędzia w tym wypadku sprawę rozwiązuje psexec z sysinternals dzięki któremu możemy odpalic cmd jako użytkownik SYSTEM a wtedy hulaj dusza pielka nie ma kasowanie jest możliwe. Moze komuś kto bedzie miał problem z odinstalowaniem jak ja sie ta informacja przyda.

 

Sam siebie zacytuje a co.

Nie wiem moze moj lapciak jest wyjatkowy nie korzystalem z konta MS od miesiaca (czyli od czasu kiedy wywalilem SoD2, robilem to z konta lokalnego upewniajac sie ze z drugiego jestem wylogowany) mam drugie konto lokalne ktorego uzywam.

I teraz nie dosc ze MS loguje sie na moje konto MS (ja sie pytam gdzie przechowuje haslo?) to jeszcze pobiera sobie na nim maile ale takze wrocil wirus zombie i zabral mi 24GB dysku....

Serio nie chce mi tworzyc zadania systemowego ktore raz na tydzien bedzie odpalac psexec z uprawieniami system zeby sprawdzac czy gra istnieje i jesli tak to ja wywalac.

Az strach pomyslec co bedzie z FH4 z Xbox Game Pass bo ta to nie jest marne 24GB tylko jesi dobrze pamietam ponad 100.....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie gram sobie w tą gierkę...kurde fajne to jest. Przynajmniej do tej pory.
Samemu się nudzi, miód jest w coopie...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Samemu się nudzi, miód jest w coopie...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Trochę dziwne dla mnie jest to, że zagrałem raptem kilka godzin...nie wiem...z 3 może, a z 20 achievmentów mi wpadło.

Jeszcze nikt mi nie umarł, a dopiero zwiedzam okoliczne domy i rozwaliłem jedno serce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę dziwne dla mnie jest to, że zagrałem raptem kilka godzin...nie wiem...z 3 może, a z 20 achievmentów mi wpadło.
Jeszcze nikt mi nie umarł, a dopiero zwiedzam okoliczne domy i rozwaliłem jedno serce.
Na czym grasz? XboxOne / PC?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×