Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Black Ops IV

Rekomendowane odpowiedzi

Ptaszki ćwierkają że nie będzie singla ;) lol

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od miesięcy słyszałem w różnych takich luźnych rozważaniach że Activision nie da kampanii + multi+ battleroyale w standardowej cenie.

 

Wg już najnowszych plotek właśnie zamiast singla ma być battleroyale a w ramach singla remaster MW2

Ja tam osobiście nie potrzebuję kampanii na 6h w Black Ops 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie oszczędzają na czasie i pieniądzach. Wiadomo że singiel jest trudniejszy, droższy i wymaga więcej czasu niż multi. A i tak skończy się jak w przypadku premiery pierwszego BFa. Po fali krytyki i utyskiwań w drugim BF EA dodało singla a ludzie i tak utyskiwali że słaby im wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby BattleRoyale wyszło fajnie na stworzonych do tego specjalnie mapach, bo te BR co wyszło na rynek Chiński to zachęcająco nie wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowa klucze tych wszystkich dywagacji to
Polygon i plotki
Myślę, że po tym jak rozwścieczono fanów COD`a wydając WWII (noobs friendly), po całych cyrkach chociażby z Sprint out time i tym jak wiele obecnie poprawek do gry zostało wpakowane przez Halona by w jakims stopniu przypodobać się fanom marki, Treyarch nie strzeli sobie w kolano zabiegiem wk*wienia 90% społeczności COD`a wprowadzając BR czy usuwając kampanię.

Ja tam czekam na 17 maja - jeśli wtedy cokolwiek się potwierdzi to najwyżej odejdę na dobre od COD`a aczkolwiek śpię spokojnie.

BTW - Battle Royale na ID-Tech`u? Serio? 

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej COD`ziarze.
Zapraszam was wszystkich na najlepszy polski kanał o tematyce Call Of Duty, na jutrzejszy live (17.05.2018) na którym będzie szeroko omawiany i analizowany event Call Of Duty Black Ops IV.
Live będzie prowadzony przez trzy osoby

  • PinguinPL - jedyny w Polsce youtuber skupiony na serii Call of Duty u którego znajdziecie masę gameplay`i, analizy broni, porady oraz długie i ekscytujące live`y na których nie sposób się nudzić,
  • Dziukens - komentator esportowy CS-GO oraz Call of Duty, weteran serii CoD, jedyny i oddany miłośnik SentryGuna,
  • MankeyPL - jedyny polski youtuber, który może się pochwalić ponad 160 nabitymi V2 w WWII. 

Jeśli nie interesuje was tematyka COD ale być może macie znajomych, którzy lubią tą serię FPS`ów lub odbili się od niej przez mocno poróżnioną polską scenę COD`a, szepnijcie im o jutrzejszym Live`ie, być może i sami przekonacie się do nowej odsłony Call Of Duty.
Z pewnością będzie się działo! 

 

Edytowane przez tm-tz
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej COD`ziarze.
Zapraszam was wszystkich na najlepszy polski kanał o tematyce Call Of Duty, na jutrzejszy live (17.05.2018) na którym będzie szeroko omawiany i analizowany event Call Of Duty Black Ops IV.
Live będzie prowadzony przez trzy osoby
  • PinguinPL - jedyny w Polsce youtuber skupiony na serii Call of Duty u którego znajdziecie masę gameplay`i, analizy broni, porady oraz długie i ekscytujące live`y na których nie sposób się nudzić,
  • Dziukens - komentator esportowy CS-GO oraz Call of Duty, weteran serii CoD, jedyny i oddany miłośnik SentryGuna,
  • MankeyPL - jedyny polski youtuber, który może się pochwalić ponad 160 nabitymi V2 w WWII. 
Jeśli nie interesuje was tematyka COD ale być może macie znajomych, którzy lubią tą serię FPS`ów lub odbili się od niej przez mocno poróżnioną polską scenę COD`a, szepnijcie im o jutrzejszym Live`ie, być może i sami przekonacie się do nowej odsłony Call Of Duty.
Z pewnością będzie się działo! 
 
Tak, tak. Brakuje jeszcze tutaj potężnego Dawidka do tej calej parodii... Samego pinguina ciężko wysłuchać, bo jego głupoty sięgają zenitu, a tu az 3 będzie. Kumulacja! Juz czasem słuchając jego gadania sie wydawało, ze mnie na OIOM zabiorą, ale dzisiaj to juz chyba zamówię kartkę na to ich podsumowanie.



Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, One™ napisał:

Tak, tak. Brakuje jeszcze tutaj potężnego Dawidka ...
 

 

"Pewnie pytacie czy będę oglądał"....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
"Pewnie pytacie czy będę oglądał"....
Taaa, PBc - Patolband clan...

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wieloletni fan call of duty muszę stwierdzić, ze stary cod umarl.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wygląda ok. Rozwinięcie BO3

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy rozwinięcie, bo ja tam widzę BO3, postacie te same pod inna nazwa i zmienionym wyglądem. Jeszcze czekam na Perki.

Battle Royale to pomyłka.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wieloletni Treyarch Zombie Fan napiszę, że u mnie kupione :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako wieloletni Treyarch Zombie Fan napiszę, że u mnie kupione
Zaraz se myślałem, ze będziesz wniebowziety :) ja sie uśmiechnąłem jak zobaczyłem czego geneza zombie sięga :)

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli już oficjalnie bez kampanii single Player. Dymanie graczy wchodzi na wyższy poziom :)

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, One™ napisał:

Tak, tak. Brakuje jeszcze tutaj potężnego Dawidka do tej calej parodii... Samego pinguina ciężko wysłuchać, bo jego głupoty sięgają zenitu

Dawidka od dłuższego czasu nie ma zaś w pieprzeniu głupot nic nie przebije QrwaSquad i lamentu Yoshiego #połączenie z AidsMonkey #fuckingRetard także tego.. ;)
Jeśli chodzi o polską scenę to akurat sam Pinguin robi świetną robotę, mało tego, merytoryką przekonał mnie w miesiąc oglądania jego materiałów, mimo, że siedziałem w QS od ponad 7 lat i wysłuchiwałem jak to skill base matchmaking i połaczenie niszczą gre, u ludzi i których potem te same problemy były w BF`ie (oczywiscie także winne serwery xD) ale nigdy nie było winy po stronie ich łączy. Z resztą ci ludzie do dziś twierdzą, że nie ma serwerów deydkowanych dla COD`a xD
Merytoryka misiu, merytoryka a potem dopiero inwektywy. Jak chcesz podyskutować na temat "głupot" to chętnię poczytam jakąś argumentację a nie "bo tak".

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawidka od dłuższego czasu nie ma zaś w pieprzeniu głupot nic nie przebije QrwaSquad i lamentu Yoshiego #połączenie z AidsMonkey #fuckingRetard także tego..
Jeśli chodzi o polską scenę to akurat sam Pinguin robi świetną robotę, mało tego, merytoryką przekonał mnie w miesiąc oglądania jego materiałów, mimo, że siedziałem w QS od ponad 7 lat i wysłuchiwałem jak to skill base matchmaking i połaczenie niszczą gre, u ludzi i których potem te same problemy były w BF`ie (oczywiscie także winne serwery xD) ale nigdy nie było winy po stronie ich łączy. Z resztą ci ludzie do dziś twierdzą, że nie ma serwerów deydkowanych dla COD`a xD
Merytoryka misiu, merytoryka a potem dopiero inwektywy. Jak chcesz podyskutować na temat "głupot" to chętnię poczytam jakąś argumentację a nie "bo tak".

 
Po twojej wypowiedzi widzę, ze jesteś zafascynowany walka internetowa dwóch person - jednej opanowanej i drugiej mniej opanowanej, która myśli ze wszystko wie i nie potrafi przyjąć krytyki innych i nie widzi swoich błędów, a jego wiedza konczy sie na braku czegokolwiek na temat PODSTAW SIECI KOMPUTEROWYCH (pinguin).

Nie interesuje mnie po której jesteś stronie, ja po żadnej. Podchodzę do obu z dystansem, rzadko bywam na kanałach, lecz duzo nie trzeba zeby widzieć kto nie dorosnął do pewnego poziomu.

Wyraziłem swoje zdanie, nie bede reagował na inne zaczepki tego typu. Dla mnie nagonka kilkunastu pietnastolatkow z jakiejś grupy PBc to jest paranoja, która tylko bawi człowieka.

Z resztą nie tylko ja mam takie zdanie. Pozdrawiam.


Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma kampanii, nigdy nie byłem fanem Coda ale ostatnią część kupiłem właśnie ograć sobie singla i trochę zombie, pograłem trochę multi i wymieniłem na inna grę, w tym przypadku raczej nie kupię nowego Coda nie widzę tam nic dla siebie, a szkoda chyba się starzeję bo single cenie bardziej od multi:38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, manoszek napisał:

Szkoda że nie ma kampanii, nigdy nie byłem fanem Coda ale ostatnią część kupiłem właśnie ograć sobie singla i trochę zombie, pograłem trochę multi i wymieniłem na inna grę, w tym przypadku raczej nie kupię nowego Coda nie widzę tam nic dla siebie, a szkoda chyba się starzeję bo single cenie bardziej od multi:38_worried:

W wypadku CODa jesteś wymierającym gatunkiem. Jakieś 98% ludzi kupuje to tylko pod multi więc jak dla mnie logicznym ruchem była rezygnacja z kampanii singlowej i skupienie się na trybach sieciowych. Zresztą w tym singlu to już chyba im się pomysły pokończyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla mnie osobiście najlepsze Call of Duty było jeszcze w czasach drugiej wojny światowej (COD1,2,WW) lub teraźniejszych (MW, BO1) bez dziwactw takich jak boost jumping czy skakanie po ścianach i oczywiście bez laserowych karabinów. Jeszcze w Black Ops 2 jako tako można było pograć natomiast AW, BO3 oraz zupełnie pokręcone i futurystyczne IW było po prostu żenadą. Powrót do WW2 dobrze zrobił, przynajmniej takim starym wyjadaczom jak ja :Gmoch:

 

Lubie Call of Duty (tak samo jak BFa), chociaż to zupełnie inny styl i schemat rozgrywki. Ewidentnie nie jest to gra dla wszystkich, jest bardzo szybka i nie każdemu przypadnie do gustu. Wielu napisze (nawet nie grając) i nie znając produktu że to jakaś bezmyślna i beznadziejna strzelanka a prawda jest taka że ma bardzo dużo aspektów taktycznych. Zresztą, nie mam zamiaru nikogo przekonywać. Sam hejtowałem CODa przez ostatnie kilka lat. Po bardzo dobrym WW2 oczekiwałem na powrót do BO1 a dostaniemy coś pomiędzy drugą i trzecią częścią. Zmian w BO4 jest naprawdę dużo ale nie wszystkim przypadną one do gustu. Przede wszystkim to pierwszy CoD bez fabularnej kampanii i trochę szkoda że z tego zrezygnowali. Co w takim razie dostajemy w zamian?

 

Zmiany w trybach rozgrywki

- Dodano tryb Blackout który ma posiadać ogromny teren na którym pojawią się różnego rodzaju pojazdy oraz helikoptery (podobno do 140 graczy, what?)

- Wyreżyserowano tryb sieciowy dla specjalistów
- Rozbudowany tryb Zombie który zawiera teraz aż trzy duże misje
- Dodano nowy tryb Control (połączenie demolki oraz hardpoint)


Zmiany w samej mechanice

- Zlikwidowano boost jump, nie ma również biegania po ścianach a sama rozgrywka będzie dużo bardziej taktyczna.

- W standardowych trybach mamy teraz 5 (a nie 6) osobowe składy (max 10 w lobby, 5vs5)
- Każda klasa specjalisty posiada indywidualne szczególne umiejętności - KLIK TUTAJ!
- Znika całkowicie samoodnawialne leczenie, możemy podleczyć się jedynie adrenaliną lub leczy nas medyk.
- Każda broń będzie miała teraz swój indywidualny pattern odrzutu!

 

Mnie się nawet podoba :banderas:

 

Edytowane przez BulletPOL
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×