Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Black Ops IV

Rekomendowane odpowiedzi

To może być jeden z lepszych Codów. Po pierwsze Treyarch w ostanich latach robi duuuużo miodniejsze cody od IW, a po drugie mamy tu do czynienia z dopieszczonym BO3 (który był jednym z lepszych codów), i wywalonymi jet packami. Już samo to jest newsem, który powoduje, że myślę nad kupnem.

No i Battle Royale jako wisienka na torcie. Co by nie mówić o tym trybie i jak go teraz wszędzie pchają, to jest to przednia zabawa ociekająca funem i miodem.

Jestem optymistycznie nastawiony :love:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam jeszcze na listę perkow, wtedy stwierdze czy wezmę.

Co do BR - nie wiem czy taka wisienka jak oni nie potrafią zbalansowac odpowiednio gry przy 12 graczach, a co dopiero przy 140.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wow całkiem nieźle to wygląda! :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

 

Myślałem że mapki w standardowych trybach będą strasznie małe, tym bardziej że teraz jest 5 vs 5 a tutaj taka niespodzianka, są dużo większe niż ma to miejsce w WW2 czy Infinity Warfare. Dodano także znaczniki życia nad głowami, a poziom HP wzrósł do 150 (dla lamusów). Zwrócicie również uwagę na minimape, nie jest całkowicie odkryta. Odgłosy w grze również wydają się być inne, takie głębsze. Sporo nowych ciekawych rozwiązań. I te kolorki znane już z BO2, kontrast jest niesamowity, raz industrial a raz dżungla. I chociaż w grach Call of Duty oprawa wizualna nigdy nie była szczególnie ważna to tutaj widać że stoi na wysokim poziomie, wszystkie odbicia świateł, roślinność, woda oraz wszystkie teksturki wyglądają świetnie. Nie jest to nic innowacyjnego ale wygląda bardzo przyjemnie. Zdecydowanie można nacieszyć oko.

 

Call of Duty WW2 i Black Ops 4 w stosunku do poprzednich części zdecydowanie zwolnił, jeżeli chodzi o szybkość rozgrywki. Wycofali się z boost jumpów i biegania po ścianach. Imho bardzo dobrych ruch. Chociaż niektórzy nadal twierdzą i tym samym narzekają że Call Of Duty jest za szybkie, że to gra dla nadpobudliwych, no cóż, chyba nigdy nie grali w Quake'a, matoły, nawet mi was nie żal  :30vm3cw:

 

To samo  jak czytam że mapki są małe, że mikroskopijne, ale że w BO4 są większe niż w trzech ostatnich odsłonach to już nikt nie widzi, przypominam również że dodano nowy tryb BlackOut w którym będzie ogromna mapa z pojazdami i samolotami. Chyba muszę zacząć trochę bronić tego tytułu, sam po nim jechałem przez ostatnie lata, ale jeżeli coś faktycznie się zmienia to najpierw trzeba to wypróbować a potem dopiero oceniać :messi:

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
17 godzin temu, One™ napisał:

Po twojej wypowiedzi widzę, ze jesteś zafascynowany walka internetowa dwóch person - jednej opanowanej i drugiej mniej opanowanej, która myśli ze wszystko wie i nie potrafi przyjąć krytyki innych i nie widzi swoich błędów, a jego wiedza konczy sie na braku czegokolwiek na temat PODSTAW SIECI KOMPUTEROWYCH (pinguin).

Słabo widzisz. Prawie od początku istnienia Yoshiego, subskrybowałem i oglądałem jego kanał, wtedy głównie skupiony był wokół COD`a i akurat jako wieloletni widz tego kanału (do dziś subskrybuję, ba nawet gram nierzadko z QS w BF1) mam wyrobione własne zdanie o Yoshim i AM. 
Problem w tym, że opróćz PGN`a (którego oglądam od może pół roku) jest masa innych zagranicznych youtuberów, którzy między innymi odnosili się do absurdów poruszanych przez Y i AM, pierwszym lepszym w tej materii jest TheXclusiveAce z którym także często dyskutowałem chociażby na live`ach gdy była taka okazja. W tym zakresie QS jest kompletnie oderwane od rzeczywistości i nie ma argumentów na dosłownie nic, sam borykam sie z pewnymi rzeczami, które przez nich są poruszane i podzielam zdanie innych, że główną winą za to można obarczyć dostawców sieci, u mnie pomogła zwykła zmiana routera na porządny vDSL zamiast tego jaki dał operator.

Z PGN też się nie zgadzam w pewnych kwestiach, które omawiam chociażby na FB.
Najważniejsze w tym jest to by wyciągać wnioski w oparciu o dowody a nie własne widzimisię jak chociażby "shoot first die first" czy killcamy jako odniesienie do tego, że ktoś nas zabił gdy nas nie widział xD

Jeśli chodzi o nowego COD`a to dla mnie większość zmian spoko, BattleRoyale nienawidzę i nie pokocham w tej grze chociaż po zakupie zapewne sprawdzę.
Podoba mi się kilka aspektów jak chociażby te wyżej wymienione przez  @BulletPOL  dodałbym do tego jeszcze to 

  • W każdym meczu online można wybrać tylko jednego specjalistę, więc nie będzie sytuacji kiedy wszyscy będą ganiać z jednym OP operatoram na miarę scythe z BO3
  • Gra wraca do wynagradzania za skill, czyli jak opanujesz broń i potrafisz nabić wysokie Strike`i to nabijecie nimi kolejne X fragów, w odróżnieniu od WWII w którym najwyższy strike trwa 45 sekund z odpowiednim perkiem, tak w BO4 w gameplayach strike podobny AC130 trwa ponad 1,5 minuty co w końcu da szansę nabicia większej ilości fragów a nie max 3 przy najwyższym strike`u

Zombie mnie nie kręci niestety więc odpada ten tryb podobnie jak BR.
Z gameplayi wynika, że bronie mają chyba zwiększony DMG w trybie multi bo TTK (time to kill) mimo 150hp (100HP+50pancerz) nie jest specjalnie dłuższy a chyba nawet krótszy od tego w WWII wiec może być ok. 
Problem pojawi sie wtedy gdy trafimy na kogoś kto był leczony przez medyka bo wtedy ma 200hp

OD BO3 jest to pierwszy COD, którego kupię.

Edytowane przez tm-tz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po dzisiejszej parodii gry jaką jest WW2, też nie mogę się doczekać BO4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i popisali się, to wygląda jak dziecko Rainbow Six Siege z Far Cryem 1, wprowadzenie tarczy osłaniającej dwóch graczy - taktyczne rozwiązanie ;) ...   plansze w tropiku, błękitna woda i palmy, drwalopodobny wygolony marines modny na mierę filmów Vegi. I to leci dalej na silniku Wolfensteina Enemy Territory?  :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Malakay napisał:

drwalopodobny wygolony marines modny na mierę filmów Vegi

Ty sie za to popisałeś po ch*ju.
Masz świadomość tego, że ów "marines" to Donnie "RUIN" Walsh z Black ops 3?
A no nie masz bo zapewne z COD`em styczność miałeś tylko w materiałach na TVGry czy u innego Faggotena chrzaniącego bzdury na temat COD`a i martwej serii gdy w BF1 na PS4 ledwie jest 30k w szczycie xD
Jakby tego było mało inni operatorzy także sa powiązani z serią Black Ops i oprócz "drwalopoodbnego" jest jeszcze Seraph, Battery czy Firebreak z BO3 uzupełnieni o nowych operatorów z racji tego, że akcja gry dzieje się w niedalekiej przyszłości po wydarzeniach z BO3 ale jak mówiłem, aby to wiedzieć wypadałoby zagrać chociaż w jedną część a nie jak leming przyjmować opinię "mądrych" ludzi z neta bo hejtowanie COD`a jest modne.
 

Edytowane przez tm-tz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przypadkiem przed BO3?
Ja 1szy raz w życiu złożyłem preordera online - ale za 95zl warto ;)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Rambo8 napisał:

A nie przypadkiem przed BO3?
Ja 1szy raz w życiu złożyłem preordera online - ale za 95zl warto ;)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

 

A gdzie takie ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ziolek napisał:

 

A gdzie takie ceny?

Zapewne sytuacja analogiczna do akcji z PS+ czyli dzielenie zakupu na 2 osoby.
Problem jednak w tym, że cyfraka nie udało mi się znaleźć taniej niż 229zł (z pominięciem PSS) bo cena za cyfrę w PSS jest zdrowo popi*olona - 290zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
A gdzie takie ceny?
Niestety tylko na Xie ;)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.05.2018 o 19:45, tm-tz napisał:

Ty sie za to popisałeś po ch*ju.
Masz świadomość tego, że ów "marines" to Donnie "RUIN" Walsh z Black ops 3?
A no nie masz bo zapewne z COD`em styczność miałeś tylko w materiałach na TVGry czy u innego Faggotena chrzaniącego bzdury na temat COD`a i martwej serii gdy w BF1 na PS4 ledwie jest 30k w szczycie xD
Jakby tego było mało inni operatorzy także sa powiązani z serią Black Ops i oprócz "drwalopoodbnego" jest jeszcze Seraph, Battery czy Firebreak z BO3 uzupełnieni o nowych operatorów z racji tego, że akcja gry dzieje się w niedalekiej przyszłości po wydarzeniach z BO3 ale jak mówiłem, aby to wiedzieć wypadałoby zagrać chociaż w jedną część a nie jak leming przyjmować opinię "mądrych" ludzi z neta bo hejtowanie COD`a jest modne.
 

nie mam świadomości że to "jakiś" Donnie, dla mnie gość wygląda jak nakokszony Zoltan,  zresztą wszyscy ci marines wyglądają jak parodie bohaterów z innych gier, a druga sprawa przecież zawsze CoDa chwalono za kampanię, to właśnie ona podciągała ogólną ocenę, i jak czytam że pozbyto się szlagierowego trybu to się zastanawiam jak ten mizernie wyglądający online z mapami wielkości mieszkania w bloku ma udźwignąć ten tytuł? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam świadomości że to "jakiś" Donnie, dla mnie gość wygląda jak nakokszony Zoltan,  zresztą wszyscy ci marines wyglądają jak parodie bohaterów z innych gier, a druga sprawa przecież zawsze CoDa chwalono za kampanię, to właśnie ona podciągała ogólną ocenę, i jak czytam że pozbyto się szlagierowego trybu to się zastanawiam jak ten mizernie wyglądający online z mapami wielkości mieszkania w bloku ma udźwignąć ten tytuł? 
Da radę, przynajmniej nogi nie będą boleć od biegania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Malakay napisał:

druga sprawa przecież zawsze CoDa chwalono za kampanię,

 

Ty chyba żyjesz w jakiejś rzeczywistości równoległej , niby wszystko jest takie samo a jednak inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
15 godzin temu, Malakay napisał:

nie mam świadomości że to "jakiś" Donnie, dla mnie gość wygląda jak nakokszony Zoltan,  zresztą wszyscy ci marines wyglądają jak parodie bohaterów z innych gier, a druga sprawa przecież zawsze CoDa chwalono za kampanię, to właśnie ona podciągała ogólną ocenę, i jak czytam że pozbyto się szlagierowego trybu to się zastanawiam jak ten mizernie wyglądający online z mapami wielkości mieszkania w bloku ma udźwignąć ten tytuł? 

No tak podciągała, że z oficjalnych danych wynika, że w singla grało ledwie 10% graczy (było to poruszane w trakcie prezentacji)
Natomiast z wielu ankiet w tym tych na totalnie upośledzonym "gry-online" gdzie hejt się leje strumieniami a fala głupoty materiałów "antyCODowych" przekracza wszelkie granice, gracze jasno dali do zrozumienia, że w COD`a grają w głównej mierze w multi więc skąd w ogóle takie zdanie, że COD`a ratował ~6 godzinny single, skoro w ostatnich odsłonach studia odpowiedzialne za poszczególne części, obrywały za singla raz po raz a gracze krzyczeli o odgrzewanych kotletach z tuzinem efektów specjalnych godnych Michaela Bay`a? xD

Pomijam już absurdalność zarzutu o małe mapy zważywszy na to, że COD wywodzi się od Quake`a i od zawsze stawia na tempo rozgrywki aczkolwiek w tej części zostanie ono ciut zmniejszone przez .:
- ograniczenie graczy z 6vs6 do 5vs5
- powiększenie map
- boots on the ground
- zwiększony TTK 
- specjaliści którzy nie będą mogli się dublować w teamie więc nie będzie ganiania z dwoma czy trzema takimi samymi specjalistami w drużynie a dodatkowo część z nich ma spowalniać/blokować przejścia

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie kampania przydaję się podczas awarii serwerów, wtedy cieszy się największym zainteresowaniem :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mieli by zrobić taki hit jak w BO3, to całe szczęście że zrezygnowali z kampanii.

Widocznie te 10% wzięli z tej komedii jaki był singiel w BO3. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.05.2018 o 21:21, kill napisał:

 

Ty chyba żyjesz w jakiejś rzeczywistości równoległej , niby wszystko jest takie samo a jednak inne.

kampania z Codów kojarzona jest z czymś epickim i wszystkie serwisy poświęcały jej dużo czasu w recenzjach, mimo że jest na kilka godzin to ona od wielu lat podnosiła ocenę kolejnych gier, mnie jest się ciężko ustosunkować bo od CoDa2 kolejnych gier nie skończyłem, i dla mnie np. już kampania z Modern Warfare 1 była wózkiem na szynach, ale gdzieś tam zawsze śledziłem recenzje kolejnych CoDów i wiem co piszę. 

 

CO do nowej Black Ops4 i trybu Battle Royale - będzie duża mapa z pojazdami? bo tak zapowiadają, i ja się pytam JAK? :D ... skoro ich silnik nie pozwala robić takich rzeczyy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej gameplayow bedzie wkrótce, bo na cwl w anaheim na turnieju ma byc wersja "playable" :)

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepski żart od sku*synów z Activision.
Gra bez Seasson Passa będzie mieć seasson pass.

1. Ogłoś że gra nie będzie mieć Seasson Passa,

2. Patrz jak ludzie się z tego cieszą i otwórz zamówienia przedpremierowe.

3. pie***nij kosmiczną cenę (300zł) za podstawkę

3. Patrz jak miliony lemingów składaja pre-ordery,

4. ogłoś seasson pass`a

5. Profit
 

https://charlieintel.com/2018/06/11/black-ops-4-special-editions-announced/

Właśnie wycofałem pre-order, kupię w pudełku w ludzkiej cenie i opchnę przy pierwszym DLC

Edytowane przez tm-tz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wątku chyba z poprzednią częścią, ale z jakiejś okazji Sony rozdaje za darmola :)

https://www.eurogamer.pl/articles/2018-06-12-call-of-duty-black-ops-3-zmierza-do-ps-plus

Warto ściągać? Ostatni Cod w którego grałem to druga część z chyba 2005 roku :) Jest w tym tryb zombie? Na serwerach ktokolwiek jeszcze się może pojawić? W sumie jak więcej osób pobierze teraz za darmo to może być z kim grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma wątku chyba z poprzednią częścią, ale z jakiejś okazji Sony rozdaje za darmola
https://www.eurogamer.pl/articles/2018-06-12-call-of-duty-black-ops-3-zmierza-do-ps-plus
Warto ściągać? Ostatni Cod w którego grałem to druga część z chyba 2005 roku  Jest w tym tryb zombie? Na serwerach ktokolwiek jeszcze się może pojawić? W sumie jak więcej osób pobierze teraz za darmo to może być z kim grać
Za free? Jasne że warto, tryb zombie jest. Mnie trójka ładnie wchodziła, lubię takie klimaty. A jak się gra teraz to się nie wypowiadam, daawno już nie gram.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, tm-tz napisał:

Kiepski żart od sku*synów z Activision.
Gra bez Seasson Passa będzie mieć seasson pass.

1. Ogłoś że gra nie będzie mieć Seasson Passa,

2. Patrz jak ludzie się z tego cieszą i otwórz zamówienia przedpremierowe.

3. pie***nij kosmiczną cenę (300zł) za podstawkę

3. Patrz jak miliony lemingów składaja pre-ordery,

4. ogłoś seasson pass`a

5. Profit
 

https://charlieintel.com/2018/06/11/black-ops-4-special-editions-announced/

Właśnie wycofałem pre-order, kupię w pudełku w ludzkiej cenie i opchnę przy pierwszym DLC

 

Ale nikogo nie oszukali, prawdę powiedzieli gra nie będzie miała Seasson Passa, tylko Black Ops Pass dlatego ludzie się tak ucieszyli :jaro: ,Activision zawsze można ufać :rydzy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak darmowych map w multiplayer!
 

https://youtu.be/O9evSyMdDQg

Pinguin i tak pewnie nagra jakiś film, o że najlepsze połączenie ever, no, że płaczą tylko p.zdy i zaś zacznie swoje wywody, NIC NIE WNOSZĄCE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×