Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Black Ops IV

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, manoszek napisał:

Sprawa jest prosta mamy tort dzielimy go na 12 kawałków i co miesiąc dostajemy po jednym. to wszystko dla dobra graczy, szkoda tylko że wszystko jest gotowe ale nie dostaniemy tego w całości, w przypadku Coda długie wspieranie nie ma sensu bo za rok tak będzie nowa część, ale na premierę wolał bym już cały tort.

No gurwa najlepsze porównanie jakie widziałem :)

Dokładnie tak. Dostałbyś cały tort na raz to byś pierdzielnął cały i się porzygał ze szczęścia. A tak jesz po kawałku, nie najesz się, bo nie możesz zjeść za dużo, a ten 12 kawałek za rok to już będzie tak suchy, że nikt go nie będzie chciał zjeść :P

4 minuty temu, One™ napisał:

A to, źle jak wiadomo?

Tak, żle jak wiadomo, bo na 95% mają je gotowe i ich nie wypuszczają, żeby wydoić więcej kasy z graczy. Serio tak trzeba wszystko tłumaczyć?

W nowym BF ma nie być żadnych season passów. W sensie cukiernia obok daje cały tort od razu.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę, EA które od lat znane jest z wyciągania hajsu odpuści DLC?

 

Oczywiście. We Fifie prawo powoli zakazuje lootboxow to z czego oni zarobią? Co roku chyba zacznie BF wychodzić.

 

Twoim tokiem myślenia - poprzednie bf miały kalendarze kiedy i jakie DLC wyjdzie i zapewne wtedy nie miałeś żadnego problemu i czekałes z niecierpliwością, bo nowe mapy. Ale jak jest w codzie zarzucono że 12 map co miesiąc to jest wielkie Ale. Skąd wiesz czy mają je gotowe? Bo to nie ea tylko acti?

 

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, One™ napisał:

Twoim tokiem myślenia - poprzednie bf miały kalendarze kiedy i jakie DLC wyjdzie i zapewne wtedy nie miałeś żadnego problemu i czekałes z niecierpliwością, bo nowe mapy. Ale jak jest w codzie zarzucono że 12 map co miesiąc to jest wielkie Ale. Skąd wiesz czy mają je gotowe? Bo to nie ea tylko acti?

Robaczku przeczytaj sobie kilka postów wcześniej co pisałem o CoD WWII (pisałem to samo w wątku o grze). To są zupełnie różne gry dla różnych targetów, nie uważam że którakolwiek z nich jest lepsza lub gorsza. Ja osobiście preferuję BF, bo wolę granie grupowe i bardziej taktyczne.

Nie czekałem z niecierpliowścią nigdy na żadne dlc, bo BF1 to pierwsza częśc którą kupiłem, i gram w nią od jakiś 2 miesięcy, może mniej. Dodam, że nie kupowałem nigdy wcześniej żadnego bfa głównie przez te season passy. @manoszek może potwierdzić, ile razy mnie namawiał przez ostatnie 2 lata do Bf1 i Bf4 :P

Nie wiem czy mają gotowe te mapy czy nie, ale tak zakładam, skoro wiedzą dokładnie, że będzie 12 i się wyrobią ze wszystkimi. Polityka wycinania zawartości w celu późniejszej sprzedaży jest powszechnie znana.

EA nie zająknęło się na temat płatynch dlc ani razu. Acti szumnie ogłaszało rezygnację z season passa i wprowadzili black ops pass. Widzisz już różnicę?

Wali mnie kto wydaje gry. Ale bardziej zaufam wydawcy, który chociaż trzyma się tego co mówił i nie kombiunuje, jak z tego wybrnąć. 

I to raczej Twoim tokiem myślenia jest zakładanie z góry, że bf to kupa i #tylkocod, czy to w tym wątku czy w kontekście bety BFV. 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nikt nie chce obrażać Coda ani porównywać do bfa, jeśli chodzi o lootboxy to według mnie całkiem inna bajka więc nie wrzucam tego do jednego worka z DLC. Polityka ta jest stosowana przez wydawców w większości produkcji, ja wyraziłem swoje nie zadowolenie i jest to problem ogólny, to samo mogę napisać pod Człowiekiem Pająkiem który już wcześniej ogłosił dodatki, wiem że to ma zatrzymać jak najdłużej gracza przy sobie, ale ja po przejściu podstawki wymieniam/sprzedaje grę nie czekam na dodatki i nie wydaję dodatkowych pieniędzy, a płacąc 250zł chciał bym ograć wszystko , ale jest inaczej.

Nie ma się co denerwować świata nie zmienimy ale podyskutować można. trzeba pamiętać aby zachować dystans do tego, pozdrowionka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blackout może posiadać nawet 115 graczy! Dostepne będzie podczas różnych eventow.

Chodzą pogłoski o usunięciu Armora na 3lvlu

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 43GB będziemy mieli do pobrania ;) Lekko zmieni się mapa Seaside. I w tym trailerku widać dwie nowe mapy z multi ;)

iqj3kygp61o11.png

 

no i super hiper edycja:

DnwLCPEUwAE081h.jpg

DnwLCOmUYAAORE0.jpg

 

 

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popłynęli z ceną za tą edycje z przepustką sezonową :vxoAZzf: . Cięcie kosztów (kampania), maksymalizacja zysków (DLC) i za jakiś czas będą sie kajać jak teraz EA z nowym battlefieldem, któremu ciężko jest odzyskać zaufanie graczy pomimo rezygnacji z map i broni w płatnych dlc. Ilość preorderów znacznie poniżej oczekiwać + przesunięcie premiery daje do myślenia :LUL:
Gdybym nie grał na PC to pewnie ubolwałbym nad sytuacją strzelanek

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, bany® napisał:

popłynęli z ceną za tą edycje z przepustką sezonową :vxoAZzf: . Cięcie kosztów (kampania), maksymalizacja zysków (DLC) i za jakiś czas będą sie kajać jak teraz EA z nowym battlefieldem, któremu ciężko jest odzyskać zaufanie graczy pomimo rezygnacji z map i broni w płatnych dlc. Ilość preorderów znacznie poniżej oczekiwać + przesunięcie premiery daje do myślenia :LUL:
Gdybym nie grał na PC to pewnie ubolwałbym nad sytuacją strzelanek

 

E tam ... społeczność Call of Duty jest bardziej podatna na stosunek analny już nie raz to pokazała , więc Activision śpi spokojnie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
E tam ... społeczność Call of Duty jest bardziej podatna na stosunek analny już nie raz to pokazała , więc Activision śpi spokojnie.
A my jesteśmy tego przykładem, kolejny rok z rzędu. Oczywiście najdroższa edycja.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, One™ napisał:

A my jesteśmy tego przykładem, kolejny rok z rzędu. Oczywiście najdroższa edycja.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 

 

Bo nam zwyczajny bolec :rydzy: już nie wystarcza, musi być z najwyższej pułki :jaro:

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jaja! Brak hardcore na premierę!

 

Xddd

 

 

 

W blackout

 

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.09.2018 o 15:15, One™ napisał:

A my jesteśmy tego przykładem, kolejny rok z rzędu. Oczywiście najdroższa edycja.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 

No ale bez worka na buty :duda:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale bez worka na buty :duda:
W tym roku puzzle

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z map przeniesienie nas na wakacje do słonecznego Marocco!

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na premierę dostaniemy 14 map, a w połowie listopada darmowe nuketown.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, One™ napisał:

Na premierę dostaniemy 14 map, a w połowie listopada darmowe nuketown.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 

lol to calkiem spoko w porownaniu do poprzedniech gdzie chyba bylo po 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrali dennego SP, w którego nikt nie grał, więc musieli poczuć potrzebę, bo by ich zjedli ;)

 

15+12=27 map :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, One™ napisał:

Zabrali dennego SP, w którego nikt nie grał, więc musieli poczuć potrzebę, bo by ich zjedli ;)

 

15+12=27 map :1_grinning:

skad te wyliczenia? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Map Count Now:

Arsenal

Contraband

Firing Range

Frequency

Gridlock

Hacienda

Icebreaker

Jungle

Militia

Morocco

Nuketown (November)

Payload

Seaside

Slums

Summit

Tylko 10 nowych map , 4 to remastery  które były już w BO3 ,Nuketown bez komentarza

Jest MOC 

Edytowane przez ziolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skad te wyliczenia?
15 to 14 + 1 (nuketown), no i 12 - jedna co miesiąc.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Call of Duty: Black Ops 4 - mapy dostępne w dniu premiery:

Frequency - tajna stacja nasłuchowa w górzystym regionie Hunan

Contraband - położony na niezbadanej wyspie u wybrzeży Kolumbii węzeł żeglugowy służący do przemytu broni

Seaside - nadmorskie miasteczko w Hiszpanii, zamknięte przez wojsko w wyniku antyrządowych protestów

Payload - zlokalizowany w islandzkim łańcuchu górskim obiekt, z którego wystrzeliwane są pociski międzykontynentalne

Hacienda - należąca do szefa organizacji przestępczej posiadłość w hiszpańskiej prowincji

Gridlock - japońska metropolia, której centrum odcięto po napadzie na bank

Arsenal - amerykańska fabryka produkująca sprzęt dla wojska

Icebreaker - zaginiony na Arktyce okręt podwodny z zapasem uranu, który chcą odzyskać Rosjanie

Morocco - niewielka marokańska wioska opanowana przez rebeliantów

Militia - zlokalizowany w pobliżu Cieśniny Beringa na Alasce region, w którym wspierani przez Rosjan antyrządowi ekstremiści gromadzą broń

Jungle - wietnamska dżungla z pierwszej i trzeciej części Call of Duty: Black Ops

Slums - zaniedbana dzielnica Panamy z drugiej i trzeciej odsłony Call of Duty: Black Ops

Firing Range - baza treningowa w Zatoce Guantanamo z pierwszej i trzeciej części Call of Duty: Black Ops

Summit - góry Uralu z pierwszej i trzeciej odsłony Call of Duty: Black Ops"



Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×