Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Black Ops IV

Rekomendowane odpowiedzi

Kuźwa, pograłem troszkę i jest fajnie. Koleś mnie namówił na deathmecze w trybie hardkor i porażka. Kiedyś tylko grałem hardkory no ale przestawić się z dywizji na ten tryb to masakra. Nie lubię ginąć od podmuchu kuli, beknięcia przeciwnika. Myślę, kupa. Ale dzisiaj zagrałem dwa mecze w trybie normal i od razu micha się cieszy. Zajebiście się gra, można zareagować w porę, trzeba parę strzałów oddać żeby położyć gościa ale to działa w dwie strony. Mnie się podoba. Taka lepsza wersja trójki. A z biegiem czasu i poznaniem map przyjdzie pora na hardkora. Dobra giera. Fajnie że można każdą postać poznać w trybie fabularno/singlowym. Ciekawa opcja.

 

 

 

 

 

Ktoś wie czy jest tu wersja mapy Standof z poprzednich opsów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem dla trybu Blackout. Ile dostępnych jest aktualnie mapek w tym trybie? Planują dodawać więcej w bezpłatnych dodatkach czy trzeba kupować jakies season passy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad kupnem dla trybu Blackout. Ile dostępnych jest aktualnie mapek w tym trybie? Planują dodawać więcej w bezpłatnych dodatkach czy trzeba kupować jakies season passy?
Acti i bezpłatne?

Jedno wyklucza drugie.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="27993"]Jak tam wasze prestiże?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk


A co to prestiż w tym CoD? Jakiś uber lvl?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile kojarzę to prestiż to wbicie maksymalnego poziomu i zresetowanie go do zera. Takie przekręcenie licznika.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55lvl i prestiż i tak 10 razy, a potem od 56 do 1000.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w drużynie w battel royal proszę o zaproszenia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w tym tygodniu będzie patch z Leaderboardami i cos tam do zombie :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

No i w tym tygodniu będzie patch z Leaderboardami i cos tam do zombie :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o wyjaśnienie żartu jest uwłaczające zarówno dla pytającego jak i pytanego, ale o co chodzi z tym 1vDog? W BR są psy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie o wyjaśnienie żartu jest uwłaczające zarówno dla pytającego jak i pytanego, ale o co chodzi z tym 1vDog? W BR są psy? 
Multiplayer, między innymi na HC masz 30hp jako gracz, a pies ma właściwości z Core :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj równiez zakupiłem swoją kopie :) Chętnie bym z kimś pograł, głównie Blackout będzie grany, inne tryby trochę mniej :) Jak ktoś ma ochotę pograć wspolnie to niech wysyła zaproszenie PSN ozimBarca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tylko zwykłe multi, kupilem coda aby postrzelac, a ten tryb blackout jest dla mnie nudny, a co do multi to bardzo dobrze sie gra, ale jest ciężko jak ktos jak ja nie ma doświadczenia z tą serią, ale w ekipie jest wesoło. Pozdrawiam @One™ pomaga mi ogarnąć to wszystko.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dawałem rady psychicznie już w poprzedniej części albo jeszcze wcześniejszej ( przed ww2) - staty na poziomie 2:20 były nawet zabawne przez początkowe rundki  (że niby się nauczę... taaaa), niestety coś nie pykło :)

 

To za szybkie wszystko; ludzie z jakimś PRO celowaniem -> ja jeszcze go dobrze nie zobaczyłem a ten w ciągu sekundy sprzedawał mi kulkę prosto w łeb - na myszce bym tak nie zrobił a o padzie mogę tylko pomarzyć. 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki są kiepskie ale nie przejmuję się tym to bez znaczenia, jako że chłopaki grają tylko na HC to biegam z nimi, staram się poznać mapy i mniej więcej określać pozycje przeciwników i przekazać informacje ekipie, ta gra to zabawa nie można zbyt emocjonalnie do tego podchodzić, szkoda sobie obrzydzać grę. Podziwiam ludzi którzy mają niesamowity refleks i praktycznie nie dają mi szansy oddać strzału, bawię się dobrze to gram przyjdzie premiera Rdr2 to pewnie zrobię sobie przerwę, ale raczej zostawię sobie na tą chwile płytkę jak będę miał ochotę odpale parę meczyków i wrócę do innych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak oglądam gampeleye na YT z nowego Black Ops, to nie mogę przestać podziwiać tych ludzi co mają takiego skilla na padach. Czułość ustawiona na maksa a takie cuda się tam dzieją.

Podobno nowy Cod jest nastawiony bardziej na granie zespołowe.
Mnie się podoba to co widzę i patrząc na tych super graczy to rozumiem ile ta gra musi przynosić radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jak oglądam gampeleye na YT z nowego Black Ops, to nie mogę przestać podziwiać tych ludzi co mają takiego skilla na padach. Czułość ustawiona na maksa a takie cuda się tam dzieją.

 

Podobno nowy Cod jest nastawiony bardziej na granie zespołowe.

Mnie się podoba to co widzę i patrząc na tych super graczy to rozumiem ile ta gra musi przynosić radości.

Ja już nie mam pewności czy to napewno pady.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można spokojnie na padzie ogarnąć. Kiedyś też nie ogarnialem i wyższa intensywność na prawej galce to był kosmos. Ale trening czyni mistrza i śmigam na najwyższej i rzeczywiście radocha jest i zupełnie inna gra :)
Dużo daje wyższa gałka więc dobrze kupić np kontrolfreeka
Ja gram na Xie i kupiłem pada elite i tam już są w zestawie wyższe gałki
Dużo dają też dobre słuchawki bo można usłyszeć skąd ziomek leci

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ogarnięcia wszystko. Warto zainwestować w podwyższenie gałki, zwłaszcza prawej - mniejszy ruch.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co Panowie, jest to jeden z lepszych CODów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kolos28 napisał:

I co Panowie, jest to jeden z lepszych CODów?

 

Krótko ,Qrwa TAK !  

Edytowane przez ziolek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×