Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Black Ops IV

Rekomendowane odpowiedzi

" userid="27993"]Lans.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk



Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of duty companion dostępne na iosa i androida.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.. Super apka.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym prestiżem Panowie to się trochę pomyliliscie . Wbiłem już go, jednak nie muszę aktywować, mogę grać dalej na 55 poziomie, mając wszystkie dotychczasowe bronie. Dlatego dla mnie to trochę dziwne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym prestiżem Panowie to się trochę pomyliliscie . Wbiłem już go, jednak nie muszę aktywować, mogę grać dalej na 55 poziomie, mając wszystkie dotychczasowe bronie. Dlatego dla mnie to trochę dziwne. 
No przecież jasna sprawa, że prestiż to twoja dobra wola. Nikt nie pisał, że musisz.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym prestiżem Panowie to się trochę pomyliliscie . Wbiłem już go, jednak nie muszę aktywować, mogę grać dalej na 55 poziomie, mając wszystkie dotychczasowe bronie. Dlatego dla mnie to trochę dziwne. 

No wbiles 55 ale ciągle nie aktywowałes prestiżu. Jak to zrobisz zaczniesz znów od pierwszego poziomu.

 

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Baczek867 napisał:

Z tym prestiżem Panowie to się trochę pomyliliscie . Wbiłem już go, jednak nie muszę aktywować, mogę grać dalej na 55 poziomie, mając wszystkie dotychczasowe bronie. Dlatego dla mnie to trochę dziwne. 

:ExHPnhn:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ogolnie oceniacie ta część po tych nastu dniach , chce się grać dalej ? Jest jeszcze jaranko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ogolnie oceniacie ta część po tych nastu dniach , chce się grać dalej ? Jest jeszcze jaranko ?
Chce się i nie można przestać.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać cały czas, aż do kolejnej części, w przerwie od koników dobrze dostać łomot w multi coda, ale Polska Południowa się nie poddaję ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To biorę zwłaszcza że widzę sporo mapek z jedynki która bardzo lubiłem i do dziś mam we wstecznej :) Brak singla mnie niesamowicie wkurwił ale po konikach już nic nie jest takie samo , potrzebuje zastrzyku adrenaliny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="27993"]Call of duty companion dostępne na iosa i androida.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk


Co będzie teraz z Twoim notesem statystyki Ci się pomieszają

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema orientuje się ktoś jaka jest cena za 

Call of duty black OPS 4

W carrefour. ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wbić pierwszy prestiż nie sądziłem że kiedyś to zrobię, szczególnie że to moje pierwszy CoD gdzie gram multi, oczywiście podziękowania dla chłopaków z ekipy za super atmosferę podczas wieczornych spotkań;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez go wbiłem, ale nie aktywowałem. Nie mam parcia na inny awatar. Wole grać kilkoma broniami i wymiatać na 55lvl. 

Moj również pierwszy COD i powiem szczerze, nie spodziewałem się ze tak mi się spodoba. Kupowałem raczej z myślą , ze w razie czego szybko się sprzeda i pare groszy w plecy. Tymczasem multi tak wciąga, ze nie ma nawet czasu na blackouta :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Baczek867 napisał:

Tez go wbiłem, ale nie aktywowałem. Nie mam parcia na inny awatar. Wole grać kilkoma broniami i wymiatać na 55lvl. 

Moj również pierwszy COD i powiem szczerze, nie spodziewałem się ze tak mi się spodoba. Kupowałem raczej z myślą , ze w razie czego szybko się sprzeda i pare groszy w plecy. Tymczasem multi tak wciąga, ze nie ma nawet czasu na blackouta :) 

Mam to samo, kupilem z myślą o graniu przede wszystkim w Blackouta a tak naprawdę więcej lece w multi. Macie Panowie jakieś swoje ulubione setupy? Z tym mam największy problem, nie bardzo ogarniam co z czym połączyć żeby się dobrze grało :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście najbardziej lubię grać KN57. Dodatki: szybkie dobywanie,kolba,uchwyt 1, celownik kolimator i powiększony magazynek.

Tylko jeden perk przy tym się mieści i daje martwa ciszę.

Sprzet- sensor akustyczny. 

Mnie to tak sieklo , ze ostatnio kupiłem pada Razer Raiju tylko ze używkę. Niestety nie wiem, albo nie potrafię nim grać albo jest z nim coś nie tak. Analogi latają jak ze sraczka , nie wiem czy to ze względu na brak martwej strefy, ciężkie palce :) czy jednak jest wadliwy.

Gra ktoś na tym padzie i moze coś napisać jak wrażenia ? 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dorwałem Vapra. Dodatki to: celownik kolimatorowy, tłumik, Szybki magazynek, 

Perki : Martwa Cisza i Tropiciel oraz Padlinożerca

KN też mam zrobione ale nie pamiętam jakie ustawienia mam :)

 

Co do pada, z tego co gdzieś kiedyś czytałem do Raiju powinna być płyta z oprogamowaniem gdzie można ustawiać czułość analogów, jak i skok przycisku na L1, L2 , R1,R2 może w tych ustawieniach masz coś przestawione dlatego tak analogi latają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój raiju działa bez problemu. Nic nie lata i o niebo lepszy od oryginalnego pada. Płyty żadnej nie ma. Poszukaj i wgraj nowsze oprogramowanie. Tylko to możesz zrobić.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek podwójne punkty do tierow w wydarzeniu i nebulium :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się gra wbiłem chyba 40 lvl . Z moim 1.3 szału nie zrobię ale to już nie te lata , a zagęszczenie try hardów na metr to tylko z Halo można porównać :) Wszyscy widzę używają "bumper jumper" , ttk też większy no bez kitu jadą tą serię od lat a tu widzę naprawdę dopracowany movement , oczywiście w granicach "uniwersum" . 
Na kilka rund dziennie jest jak najbardziej ok . Plus split w każdym trybie dobrze jest , ja jeszcze kampanii z poprzedniej części nie ograłem . 

Podoba mi się muzczka w menu . 


Dajcie jakieś op bronie , czy naprawdę smg są tak słabe jak mi się wydaje ? Bo zawsze lubiłem z tłumikiem zestaw plus perki zmniejszające widoczność na mapie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się gra wbiłem chyba 40 lvl . Z moim 1.3 szału nie zrobię ale to już nie te lata , a zagęszczenie try hardów na metr to tylko z Halo można porównać Wszyscy widzę używają "bumper jumper" , ttk też większy no bez kitu jadą tą serię od lat a tu widzę naprawdę dopracowany movement , oczywiście w granicach "uniwersum" . 
Na kilka rund dziennie jest jak najbardziej ok . Plus split w każdym trybie dobrze jest , ja jeszcze kampanii z poprzedniej części nie ograłem . 
Podoba mi się muzczka w menu . 

Dajcie jakieś op bronie , czy naprawdę smg są tak słabe jak mi się wydaje ? Bo zawsze lubiłem z tłumikiem zestaw plus perki zmniejszające widoczność na mapie . 
Oslabili szturmowe na rzecz SMG, żeby był balans :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×