Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Black Ops IV

Rekomendowane odpowiedzi

O to luz widziałem że była jakaś łata , bo już zacząłem biegać z CKM :)

 

Jeszcze jedno gracie na kablu czy wifi ? Kiedyś pierdolca z tym miałem , wczoraj już udało mi się otworzyć NAT ale przeciągniecie kabla do konsoli lekki problem będzie u mnie , choć jak jest różnica to pewnie się za to zabiorę.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Danielski_82 napisał:

O to luz widziałem że była jakaś łata , bo już zacząłem biegać z CKM :)

 

Jeszcze jedno gracie na kablu czy wifi ? Kiedyś pierdolca z tym miałem , wczoraj już udało mi się otworzyć NAT ale przeciągniecie kabla do konsoli lekki problem będzie u mnie , choć jak jest różnica to pewnie się za to zabiorę.  

Tylko kabel :D

Wyniki%20Sprzeda%C5%BCy%20USA%201.jpg

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram co prawda w CoDa tylko w Overwatcha, ale sie wypowiem :P

Jak masz dobry net to w zasadzie bez większych obawień możesz grać po wifi. Ale jak podpiąłem kabel to już w zasadzie nie widzę w ogóle znaczków o utraconych pakietach czy jakichkolwiek problemach na łączu.

Kabel lepszy, ale jak masz burzyć ściany, przebijać sie czy zakładać jakieś prowadniczki czy inne cuda przez całe mieszkanie/ dom no to raczej nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, manoszek napisał:

@xavriskup coda, bf już umiera przed premierą :auij5j:

#tylkoBobiAshe

#tylkoKonieOnline

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciężko będzie z kablem ale luz , ja i tak brałem żeby było po prostu na cały rok coś do pogrania w tym split . 
Ale na pewno trzeba przyznać w tej gierce to robi różnice .
Gra się tak czy siak przyjemnie w tą część , mapki spoko jeszcze jak będzie nuketown wypas .

 

Ściągam teraz bfv trial zobaczymy jak tam to wygląda dla mnie pewnie przyjaźniej jednak heh . 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba wysiadam jednak i tego BFV będę pykał.
Sporo Blackout pograłem, ale jak nie ma ekipy to mi się nawet grać nie chce. Multi jest kompletnie nie dla mnie - combo starość+za słąby refleks+tempo gry+dziwne spawny mnie rozwaliło.
Na Zombie się jarałem trochę, bo lubiłem nawet oglądać na YT czy streamy jak inni grają, ale znowu - tylko z randomami zostaje grać i to zero przyjemności.

Gra jest bardzo dobra, ale jednak.. Moje miasto to Biał... Batllefield, a moje życie to Battlefield :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@The_Siemekmogłeś dołączyć do nas, Polska Południowa poprowadzi Cie przez to ciężkie multi, gramy tez zombie czasem, wczoraj blackout także jest coraz lepiej, w przerwie można wsiąść na konika :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze dam szansę temu CoDowi - ja taka Polska Zachodnia bardziej, ale jak zaakceptujecie gorola/cepra to spoko ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, The_Siemek napisał:

A to jeszcze dam szansę temu CoDowi - ja taka Polska Zachodnia bardziej, ale jak zaakceptujecie gorola/cepra to spoko ;)

Przecież Tyś jest spod Chrystusa, to co Cie podpapieskie okolice mają nie zaakceptować? :P

Ja bym tej zgrai mógł przewodzić, bo w Wadowicach to mam sporo rodziny, ale niestety #tylkokonie

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci tylko pasuje HC - nie ma sprawy. Wczoraj 4 mecze na Core zagraliśmy i musiałem się podnosic z podłogi...

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mi jeden pies jak w multi słabo idzie to może na HC coś lepiej pójdzie :)
Chyba nie ma aż takiej różnicy jak w BFowym HC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, The_Siemek napisał:

A ja chyba wysiadam jednak i tego BFV będę pykał.
Sporo Blackout pograłem, ale jak nie ma ekipy to mi się nawet grać nie chce. Multi jest kompletnie nie dla mnie - combo starość+za słąby refleks+tempo gry+dziwne spawny mnie rozwaliło.
Na Zombie się jarałem trochę, bo lubiłem nawet oglądać na YT czy streamy jak inni grają, ale znowu - tylko z randomami zostaje grać i to zero przyjemności.

Gra jest bardzo dobra, ale jednak.. Moje miasto to Biał... Batllefield, a moje życie to Battlefield :30vm3cw:

Kup PC. Graj z Team Potato, składającym się z zacnych osobistości tego forum. Niezapomniane wrażenia. :We_want_you: Nauczymy Cię jak wygrać Blackout, leżąc całą rundę na podłodze w tym samym pokoju w Nuketown. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kompa to moje plecy i oczy dziękują ;) Już w robocie dobre 8h przesiedziane i potem mnie w ogóle mnie na PC nie ciągnie.
Nawet w domu unikam i wszystko co się da zrobić/obejrzeć/posłuchać to robię przez którąś z konsol albo na telefonie.

Ale dzięki za propozycję ;) Mógłbym za starszego zliczającego źdźbła trawy robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez z chęcią bym do Was dołączył , samemu lipa a tak na prawdę mam jednego kompana do gry, który pracuje na 3 zmiany i ciężko jest się złapać. Kogo jak co mogę zaprosić do znajomych ? 

Tylko odrazu mowie, ze moje K.D wynosi 0.9 także Rambo ze mnie :D Mało grałem w FPS przeważnie tylko piłka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Siemek, nie jesteś sam. Dzisiaj pogoniłem Coda póki dobrze stoi. Bawiłem się całkiem nieźle przez pierwsze kilka dni rozgrywki ale potem miałem już dość, campienie na potęgę i to potęgujące się uczucie że przecież ja pierwszy strzelam do typa a i tak ginę nim on wystrzeli dwa pociski ... Wolę jednak wolniejszego BFa 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Siemek, nie jesteś sam. Dzisiaj pogoniłem Coda póki dobrze stoi. Bawiłem się całkiem nieźle przez pierwsze kilka dni rozgrywki ale potem miałem już dość, campienie na potęgę i to potęgujące się uczucie że przecież ja pierwszy strzelam do typa a i tak ginę nim on wystrzeli dwa pociski ... Wolę jednak wolniejszego BFa 
Jak sie gra Core to kamperow faktycznie jest sporo.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jakieś cuda się dzieją. 

Grałem dwójki z kumplem - kampię sobie w strefie na Asylum (on padł i jest na obserwatorze). Jedne jedyne drzwi do obstawienia mam (w sumie okno) i sobie na nie patrzę. Słyszę, że ktoś jest i czujka pika. Nagle sruuu i nie żyję. Typa widziałem w ostatniej sekundzie a wcześniej w ogóle go nie widzieliśmy. 

Odpalam killcam i u niego wszystko normalnie, idzie na kucaka, mnie nie widzi a potem leci full auto. Nie było opcji, żebyśmy obaj nie zauważyli jak wchodzi. Mało zawału nie dostałem...

 

A z pozytywnych akcji:

 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spassiba Rassija i już wiem gdzie spędzę święta :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, One™ napisał:

Spassiba Rassija i już wiem gdzie spędzę święta :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 

 

To może Dziadek mróz przyniesie A40 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahha, ukradła następne :) e0957b607d3c3a6cbf792c411afc3066.jpg

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×