Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Black Ops IV

Rekomendowane odpowiedzi

Xd już ostatnio jak włączyłem gierkę parskłem na wejściu , bo kupiłem skin za jakieś punkty z digitala ... i musiałem grać później 3h żeby go zobaczyć .

 

No ale to jest jakiś nowy poziom absurdu hehehe kurła płatna kropka Red Dot , nie mogę z tego tak samo jak z tego całego sklepiku gdzie daje głowę wrzucają nieraz itemy które wcześniej można było zdobyć normalnie .

 

 

Masakra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze grać bez SP i płatnych pierdółek  ale nie wiem jak długo to potrwa. Na pewno zrobią wszystko żeby to zepsuć :11_blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to ,że nie Activision tą , tę grę (serie) zjeba.....li tylko sami gracze.

@Danielski_82 w otchłań absurdu byś wpadł jakby Ci pokazali raport sprzedaży tej kropki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do grania w HC TDM, gra ktoś? Zaczęło mnie męczyć granie z randomowymi statystami :49_triumph:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam ludzi do grania w HC TDM, gra ktoś? Zaczęło mnie męczyć granie z randomowymi statystami :49_triumph:
Psn:Tabciogaraj

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analitycy twierdzą, że Blackout będzie F2p do końca roku :) moje obawy chyba się sprawdzają :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.11 15.01.

Elevation i Madagaskar zostaną dodane do pełnej rotacji map dla posiadaczy Black Ops Pass, w tym list odtwarzania Hardcore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc za późno.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. I stało się - darmowy trial blackouta zapowiedziany.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rano o tym czytałem. W sumie można sprawdzić o co tyle szumu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już dawno osiągnęła dno, szczególnie gracze z SP dostali mocny strzał, żenujące zachowanie w  stosunku do trybu HC, i jedna z najlepiej sprzedających gier świadczy tylko źle o samych graczach, dają się robić jak Acti chce i łykają wszystko bez zająknięcia.

@xavrisgramy czasem wieczorkami możesz się podpiąć, dużo śmiechu a sukcesów brak, tryb fajny aby pogadać i się pobawić, po ciężkich bojach w multi :1_grinning:

Największą zaleta kupna pierwszego coda gdzie grałem trochę dłużej to ludzie jakich poznałem głównie z forum.

Edytowane przez manoszek
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sjwuffxndna21.jpg

 

BRAWO ACTIVISION I TREYARCH $$$$$ , a później się dziwicie że was podrzucają do góry.  

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy meczyk. 10 na placu boju, ja idealnie zbunkrowany w kółku. Nagle utrata połączenia i wywala do menu.

już lecę kupić grę...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie rzucili się sprawdzić co i jak, i szarpie serwerami:pubg_pan:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, na ps4 nie mialem takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też opcja, że nikt nie wie jak to działa i tylko tam siedzą i się modlą, żeby nic nie pizło XD

u mnie się przez noc elegancko ściągnęło. Jak coś @manoszek będę się odzywał w celu zagrania :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to serwery są od WWII. Nie jestem pewny bo nigdy mnie cod nie obchodził, a tego kupiłem tylko dla blackouta. Najbardziej irytującym błędem jest mega zmulona konsola po odpaleniu gry. Jest to chyba jedyna gra, która powoduję taki problem, że z takim opóźnieniem wchodzi się do menu konsoli. Jednak np. błąd aplikacji zdarza się niezwykle rzadko(chyba tylko z raz miałem, a mam ponad 200 h) i z 2-3 razy trafiłem na tak jakby wyłączenie serwera i jeśli już kogoś wyrzuci to najcześciej po stronie neta tej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Many będziemy w kontakcie, nie wiem czy dzisiaj wieczorem dam radę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ja codziennie gram wieczorem, nie ma opcji żebyśmy nie zagrali :1_grinning:

@Eloszkispokojnie możesz dobijać, zaraz nazbiera się ludzi że na dwa składy będziemy grać;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem wczoraj po północy to to, już nawet nie widziałem nikogo żeby się podłączyć :p

zagrałem 4 mecze, dwa solo, dwa z brajanka w czwórkach. Mecze z brajankami porażka straszna, ale tego się należało spodziewać. Mecze solo kończyły się dość szybko, tylko w drugim udało mi się kogoś ubić i dożyć do chyba drugiego zmniejszenia strefy.

Za każdym razem rozwalali mnie goście na jakiś wysokich poziomach, nawet się kretynom nie chciało zrobić matchmakingu osobnego dla ludzi, którzy grają pierwszy raz.

moze będę jeszcze próbował zagrać z forumkowa ekipą tak dla zwały, ale generalnie to całe BR to nie jest tryb dla mnie, w fortnite też wytrzymalem 3 mecze, z czego tam w ostatnim byłem drugi, więc chociaż tyle :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×