Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Black Ops IV

Rekomendowane odpowiedzi

Słucham konsoli jak i brat za ścianą razem z innymi domownikami.

Powiem wprost. Nie da się grać. Przynajmniej w nocy. Nigdy czegoś takiego nie słyszałem z żadnej konsoli, pc, laptopa czy innego sprzętu RTV.

 

Kupię dzisiaj sprężone powietrze, otworzę górną klapę i wyczyszczę. Zobaczę ile to da.

 

PS: Wyłączenie supersamplingu trochę pomaga. Głośność jest na akceptowalnym poziomie. I tak zdecydowanie za głośno jak na grafikę którą prezentuje BO4. Horizon zero dawn w 4K chodzi ciszej.

 

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprężonym powietrzem nic nie zrobisz, musiałbyś mieć na prawdę mocno zasyfioną konsole aby to pomogło. Poczekaj do zimy albo kup Xboxa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasta była zmieniana z 2-3 miesiące temu na Thermal Grizzly Kryonaut. Lepszy jest już tylko ciekły metal.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja to przykładowo kroków słucham

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę i ogolnie mnie nie porwało i mam wrażenie że za dużo trzeba ładować w gościa żeby padł. Strzelam i strzelam już ma padać a w międzyczasie ktoś mnie ubija z boku

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt time to kill przerażająco długi ale na hardcore będzie miód, gra może z klapek nie wywala ale przy WW2 ...

Pamiętajmy na razie to beta, jest tylko jeden mistrz BO3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zamknięta na Xie o 19. Już pobieram

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, keczu78 napisał:

Siema wiadomo kiedy będzie otwarta Beta. ? 

otwarta pewnie bedzie we wrzesniu, albo przedluza ten weekend i zrobia dla wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie odnośnie bety. Zakupiłem sobie kod do bety i zrealizowałem go stronie call od duty i wszystko ładnie poszlo, jest napisane, że kod został wykorzystany, ale co dalej? Jak pobrać ta bete, bo na stronie call od duty jedynie widnieje że się zapisałem na bete, ale żadnego kodu do pobrania nie ma

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz teraz czekać na maila który może nigdy nie dojść (ja nadal nie dostałem). Poszukaj w temacie moich postów. W jednym z nich napisałem co zrobić, by mieć kod do pss od razu.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem Twojego sposobu, ale i tak mi kod nie wyskakuje. To chyba pozostaje mi czekać na e-mail, ale znając życie, to pewnie jak skonczy się beta to dopiero dojdzie

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ch*j nie gra. Dobrze, że dali drugi weekend.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się połączył na Xie do bety?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.youtube.com/watch?v=NyAgC12R_os

 

Ulala, trza zamówić.

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem wczoraj wersje na PS4 oraz PCta. O dziwo wersja na PC działa dużo stabilniej i również wygląda zdecydowanie lepiej. Widać że tym razem Activision chce urwać tego torta Pctowego. Z tego co pamiętam ostatnich kilka wersji CODa było zazwyczaj robione pod konsole, tym razem pierwowzór BO4 był ewidentnie tworzony właśnie z myślą o blaszkach. Widać to chociażby po optymalizacji. Wersja na PS4 i PS4 pro ma problemy z utrzymaniem stałych 60 FPS czego we wcześniejszych wersjach nie było. Również całe menu gry dostosowane zostało głównie pod myszkę(!) a nie pada.

 

Co do samej gry, drastycznie zmienił się time to kill a więc nie giniemy już tak szybko jak w poprzednich częściach ale również aby zabić przeciwnika musimy się trochę napocić, no chyba że strzelamy prosto w głowę, wówczas pasek życia drastycznie spada. Widać że gra kładzie duży nacisk na kontrole wystrzału. To chyba pierwsze takie Call of Duty w którym naprawdę widać zmiany odnośnie rozgrywki i który "mógłby" stać się esportowym tytułem na miarę BO2. Specjaliści odgrywają dużą rolę na polu bitwy, jeżeli ma się odpowiedni skład który wiec jak się ustawić i wykorzystywać posiadane atuty to gra nabiera zupełnie innego wymiaru. Z drugiej zaś strony gracze niedzielni będą mieli zdecydowanie trudniej.

 

Teraz trzeba się poważnie zastanowić, czy zamówić wersję na konsole, czy może jednak PC. Wszystkie poprzednie części Call of Duty na PCtach umierały po dosłownie 3 miesiącach. Jak będzie tym razem? Nie wiem. Dlatego wstrzymam się jeszcze z decyzją zakupu. Ale ogólnie polecam wypróbować nowego CODzika, tym bardziej że wersja beta na PC jako jedyna nie wymaga preordera.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaniec Kancerta. Beta jak dla mnie na +, chyba. Czasem frustrujace momenty, no ale nikt o nich nie będzie pamiętał.

BO3 raczej nie pobije, ale gierka jak najbardziej ponad dobra. Teraz do września na Blackouta poczekać i zobaczymy co i jak.

Szkoda tylko, że w stosunku do BO3 jest tu bardzo mała ekipa do gry z forum. Zapraszać na psn z dopiskiem ze o BO4 chodzi i w październiku urlopu brać lub zwolnienia jak ja.

CHWDŁ!

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa - Activision wmawia o dedykach, a tymczasem ostatnio mieliśmy podczas gry z Wszeborem i Backspacem migrację hosta, bo czas jakiegoś gracza minął. Migrację hosta spotykamy tylko i wyłącznie w lobby na zasadzie P2P, więc żadnych dedyków nie ma. Oczywiście Pinguin wmawia na swoim fanpage pod pewnym postem, że tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grałem tylko na PC kilka meczów i klatki mi nie spadały poniżej 100 na ustawieniach ultra także optymalizacja OK aczkolwiek grafika mocno konsolowa w porównaniu do innych współczesnych strzelanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i cyk kolejne rekordy :P

 

New analyst report states Black Ops 4 to beat Battlefield V in sales as BFV’s pre-orders are ‘weak’

DkkQHqSW4AIukzn.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeliczeniu daje 191zl, a z Revolutem to tyle samo. Chyba anuluje w naszym sklepie i tam zakupie. 431a566c43ed0fd5728169979db0e4ef.jpg

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×