Skocz do zawartości
TeodoreQ

Czy się opłaca kupić ps4 slim w 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć planowałem zakup ps4, lecz nie ma zwykłej wersji w sklepach więc biorę pod uwagę wersję slim i mam parę pytań:

-Czy w tym roku ok maja opłaca się kupić psa

-czy ps slim wyciągnie 60 fps w grach (czy tylko ps 4 pro wyciąga 60 fps?)

-czy będzie dobrze wyświetlać się na monitorze 1680x1050

Edytowane przez TeodoreQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Nie.

i,

Nie.

 

Jak już chcesz PS4 to kup Pro. Ale a horyzoncie już PS5 więc pewnie z rok się pocieszysz i będziesz żałować.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TeodoreQ napisał:

Cześć planowałem zakup ps4, lecz nie ma zwykłej wersji w sklepach więc biorę pod uwagę wersję slim i mam parę pytań:

-Czy w tym roku ok maja opłaca się kupić psa

-czy ps slim wyciągnie 60 fps w grach (czy tylko ps 4 pro wyciąga 60 fps?)

-czy będzie dobrze wyświetlać się na monitorze 1680x1050

 

1. pytanie w stylu czy oplaca sie kupic samochod. Wiadomo sprzet traci na wartosci, bedziesz uzywal to ma sens, ale opcalne to nie jest bo strata na wartosci. 

2. ps slim tylko w niektorych grach ma 60fps ale traktuj to raczej w kategorii celujemy w 60fps. Wyjatkiem jest Wolf i Doom ktore korzystaja ze sztuczek dynamicznej rozdzialki. Na PS Pro tez w wielu grach ida w grafe i masz dalej 30fps, ew opcje odblokowania licznika, ale tu znow nie musi byc to 60fps mozesz dostac caly przekroj miedzy 30 a 60. 

3. 1920x1200 ma inne proporcje 16:9 a 1680x1050 jest 16:10. Gralem na takim monitorze na PS3 i bylo ok przy 22", ale nie nastawiaj sie na cuda. 

 

Wszystko zalezy w co chcesz grac. Jesli interesuja Ciebie EXy od sony to ja prywatnie dla tych gier bylbym sklonny wydac te 999pln czy po ile tam slim chodzi. 

Jesli glownie multiplatformy i online i do tego jeszcze w 60fps to panie idz kup sobie PC.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do 3 to będzie wyświetlać się na całym ekranie czy naokoło będzie czane zależy mi na tym nie potrzebuję jakiejś super grafiki bo chciałbym na ps4 grać głównie w fife jak wyjdzie 19

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.03.2018 o 11:59, TeodoreQ napisał:

Cześć planowałem zakup ps4, lecz nie ma zwykłej wersji w sklepach więc biorę pod uwagę wersję slim i mam parę pytań:

-Czy w tym roku ok maja opłaca się kupić psa

 

 

Na fajnego psa nigdy nie jest za późno.

Chociaż ja mam kota i nie żałuję. Ale o koty to lepiej pytaj w temacie o XOne.

Edytowane przez malpka
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę prośić o prostą odpowiedź czy będzie chodzić na monitorze 1680x1050 Tak czy Nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinno działać w 720p, ale jak to będzie wyglądać to już zależy od monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TeodoreQ napisał:

Mogę prośić o prostą odpowiedź czy będzie chodzić na monitorze 1680x1050 Tak czy Nie?

 

18 lat a myślenie nadal sprawia problem. Wystarczy wbić w Google proste hasło: PS4 1680x1050. Dwa pierwsze tematy na forach jakie wyskoczyły.

 

http://forum.pclab.pl/topic/1064455-Jak-wymusić-PS4-na-monitorze-1680x1050/

https://www.reddit.com/r/PS4/comments/2s7zp2/how_ps4_works_with_1680x1050_resolution_1610/?st=jelrstpw&sh=98f5635d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.03.2018 o 11:59, TeodoreQ napisał:

Cześć planowałem zakup ps4, lecz nie ma zwykłej wersji w sklepach więc biorę pod uwagę wersję slim i mam parę pytań:

-Czy w tym roku ok maja opłaca się kupić psa

-czy ps slim wyciągnie 60 fps w grach (czy tylko ps 4 pro wyciąga 60 fps?)

-czy będzie dobrze wyświetlać się na monitorze 1680x1050

 

Oczywiście, że się nie opłaca. Jak coś to TYLKO XboxOne X.

 

- Czy opłaca się kupować PSA? zależy, pamiętaj, że pies to obowiązek...

- ps slim wyciągnąć to może maks 30, zresztą widzę, że jesteś typem gracza który już na oko widzi 60, 58,5 lub 49,8 pfs-a... 

- będzie dobrze wyświetlać POD WARUNKIEM, że kupisz taborecik... Jak PRO granie na konsoli to tylko monitorek i tablecik (jeden z userów dzięki takiemu pro setowi w PUBG-u kręcił kosmiczne wyniki, po 2-3 kille na mecz!!)

 

EDIT: JAK chcesz PSA to pamiętaj, NIE WARTO kupować! Bierz ze schroniska...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×