Skocz do zawartości
pablos_83

Shadow of the Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Oby to bylo cos wiecej niz Rise of the Tomb Raider wzgledem wypuszczonego pare lat wczesniej Tomb Raidera - te gry zbytnio od siebie sie nie roznily niestety, Rise spokojnie mogl byc wydany jako dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jako mix różnych gatunków, trochę uncharted , trochę pseudo rpg. 

Nowa historia z tą samą bohaterką. Będzie na pewno rewelacyjnie wyglądać na xox. mi tam więcej do szczęścia nie potrzeba i nie oczekuję rewolucyjnych zmian

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, czacha79 napisał:

Oby to bylo cos wiecej niz Rise of the Tomb Raider wzgledem wypuszczonego pare lat wczesniej Tomb Raidera - te gry zbytnio od siebie sie nie roznily niestety, Rise spokojnie mogl byc wydany jako dodatek.

 

Opinia jest jak pupa - kazdy ma swoja.

Skoro to juz zostalo powiedziane, to ja mam nieco inna opinie. 

 

Ogralem Trylogie (Anniversary, Legends i Underworld) i powiem ze po tej ostaniej wiedzialem juz czemu Lara zniknela, niby to fajne ale ilosc pomniejszych gliczy, praca kamery no srednio, za to Anniversary czyli remake 1ki wszedl mi bardziej nizli TR z 2013. 

Co do serii po reboocie - TR 2013 wszedl mi tak sobie, nie wbil sie wystarczajaco w nostalgie i to jak zapamietalem Lare (szczegolnie w zderzeniu z Anniversary). Ale to reboot zaczecie czegos z czysta karta, gaming i gry zmienily sie i ten TR mial wpasowac sie w nowe. Ogolnie wypadl dobrze ale nic ponadto. 

Rise podobal mi sie bardziej, miedzy innymi dlatego ze poprawili pare rzeczy (np zasoby ktore w TR 2013 niezaleznie z czego wypadaly to byly srubki jak w Ratchet&Clank), w Rise trzymalo sie to bardziej kupy. Dodano wiecej grobowcow, tereny bardziej otwarte tez mi przypadly do gustu (jednoczesnie dobrze ze probowali z tego sandboxa zrobic). 

 

W wypadku nowej odslony, nie czekam specjalnie, ale jesli niczego nie spiernicza i bedzie wiecej tego samego z moze kolejnymi malymi poprawkami zmianami to obstawiam ze otrzymam kolejna dobra gre. Nic co by zrywalo czapke z glowy, ale cos co zwyczajnie przyjemnie sie ogrywa i warto ograc. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie ROTR podobal wizualnie, ale fabularnie to byla żenada. Mechanika gry była fajna, wiec skonczyłem, ale nie porwało mnie jakoś bardzo. Być może polski dubbing dodatkowo zepsuł przyjemność z grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trylogię wspominam bardzo dobrze. Fajnie nawiązali do fabuły TR1 no i umiejętnie wyważono sekcje zręcznościowe z zagadkami.

Reboot poza nazwą i nazwiskiem głównej bohaterki w niczym nie przypominał oryginałów. Udany klon Uncharted ze świetnym klimatem rodem z Lost.

Rise fabularnie to jakiś bełkot. Mam uwierzyć że w epoce wędrówki ludów (info dla gimbazy: to taki okres w historii gdy kto żył uciekał ze wschodu na zachód paląc, grabiąc i mordując co wpadło po drodze) jakaś sekta religijna ucieka na wschód by osiedlić się na Syberii? I do tego w naszych czasach jednostka paramilitarna robi desant na Syberię, czyli de facto na teren Rosji, by znaleźć magiczny artefakt przy okazji robiąc holokaust lokalnej ludności. Pod względem rozgrywki absolutnie niczym się różni od rebootu. No, może dodali kilka grobowców by tym razem tytuł gry był adekwatny do jej zawartości. Przeszedłem tą grę z wielkim bólem i nie mam zamiaru do niej wracać. Chciałbym ją raczej zapomnieć.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia w obu ostatnich TR jest wyjątkowo głupia. jakiś mix historyczny, ludowy, paranormalny. Nic niczego się kupy nie trzyma. Trudno tu się doszukać jakieś epickich momentów.

 

Co nie zmienia faktu że trzeba że gra się fajnie, fajne unchartedpodobne scenki, jako taki otwarty świat, uproszczony crafting. Wszystko przystępne i ładne dla oka

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, malpka napisał:

A ja trylogię wspominam bardzo dobrze.

Sprostowanie - Trylogia jako calosc byla dobra.

Anniversary czyli w sumie remake 1ki bardzo fajny, Legends tez dobre z plusem dopiero Underworld nieco obnizyl ocene. Byla to najslabsza gra z trylogii. 

I w sumie widac bylo ze nie bardzo wiedza w ktora storne chca isc z ta seria. 

 

Zgadzam sie z @pablos_PRO nowe TRy to uncharted z Lara, srednia fabula ale przyjemnie sie w to gra. 

Nie sa to dziela wybitne, sa dopasowane do dzisiejszego masowego odbiorcy (np Anniversary oceniam wyzej nizli 2 ostanie TR), ale gra sie w to calkiem przyjemnie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje ostatnio ukończyć TR 2013, Rise też kiedyś tam przeszedł przez moje ręce, mechanika i rozgrywka jak najbardziej mi odpowiada więc pewnie będzie na premierę zakupione, graficznie tak będzie ograne na ps4 amator więc nie będzie szału. Liczę na dobrą historie i nie męczące znajdźki lubiłem sobie wszystko pozbierać, akurat będzie prezent na urodziny tylko muszę żonę o tym poinformować:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po E3 widac ze Rambo Lara.

Nie mam uber cisnienia - wychodzi we wrzesniu, pewnie na czarny piatek bedzie dobre promo to sie kupi.

 

A tutaj jak ktos chce poswiecic 24 z zycia panel z E3:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To możesz napisać w dwóch zdaniach co tam widać ( otwarty hubik ? ) bo ja takich rzeczy nie oglądam a gra jak poprzednie day one mam gdzieś jak tam ona jakieś kosmosy robi  o to mi wręcz chodzi , o wiele bardziej mi się podoba ta seria od Uncharted od którego się odbiłem ostatnio jak chciałem odświeżyć ( trylogia kapiszony i się zestarzała graficznie , 4 to jakiś zamulający dramat nie mam tam imo replayability , na premierę oczywiście mesjasze , jak zawsze u Sony ) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupeczkę Lary :listek:  Wygląda na to że będziesz miał duże miasto w którym będziemy handlować ulepszać broń, dostajemy tam zadania poboczne. Poza miastem pewnie mniejsze tereny do eksploracji z grobowcami, czyli to co lubię, osobiście nie potrzebuję rewolucji poprzednie części były bardzo dobre, więc czekam i biorę na premierę:13_upside_down:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te ujęcia na duży tyłek w dwójce bardzo ładne nie dziwię się że dalej idą w tą "pracę kamery" :30vm3cw:

 

 

A więc otwarty teren , handlarze pewnie wszystko to będzie mini skala ale dobrze bardzo dobrze , ta gra to kopia kopii ale ten miks mi wchodzi także czekam . Czytałem też że Lara trochę bad ass i przypakowała już , będzie się krew lała pewnie . Także z przyjemnością tam się pośmiga w dżungli tym modelem i porobi porządek :)

 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie mnie poprzedni tyłeczek bardziej się podobał. Nie był taki... pulchny? Jakby miała trochę waty wsadzonej po bokach. Przy jej trybie życia i regularnych ćwiczeniach akrobatycznych trudno sobie wyobrazić, żeby przytyła.

I twarz też jakby bardziej zaokrąglona. I brzydsza. No nie wiem...

Oczywiście piersi poprawnie politycznie, coraz mniejsze. Za 10 lat Lara będzie transwestytą gejem, walczącym w obronie muchołówek w Dolinie Rospudy.

 

Ale sama gra wygląda oszałamiająco. :banderas:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Designer z dwójki był facetem jarajacym się w młodości J.LO , w trójce mu zasugerowali że jednak fajnie było by zrobić coś z dodatkiem nowego kanonu czyli Gal Gadot :)

Czasy cycoliny z lat 90' już nie wrócą , that's for sure :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się że Rihanna Pratchett nie pracuje nad TR.
Bo Lara mogła by skończyć jako dyke/butch
;)
Tym co nie wiedzą o co kaman poszukać wywiadu z tą panią gdzie mówi o reprezentacji mniejszości w grach


Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do mniejszości w takim sensie że ani mi nie przeszkadza ani też czegokolwiek o niej nie szukam w mediach , chyba że ona sama mnie znajdzie jak w Dragon Age xd jedynie serduszko boli że wojenno/historyczne tematy też idą przez to imadło na co nie mam żadnego wpływu .

 

 

 

Tymczasem sam temat jest poważny a rzeczowa dyskusja w sieci miała jak widzę miejsce xd

 

https://gamefaqs.gamespot.com/boards/691087-playstation-4/73227790

 

 

Ada Wong in RE6 had a great ass in tight leather pants. There were even multiple sections where you had to crawl in a vent and have that booty in your face.[spoiler/]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×