Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

[BC] Ghost Recon Future Soldier

Rekomendowane odpowiedzi

Jest! Jest i ON! Mesjasz gejmingu!!

 

5a5fc7795bafe35f24214c92

 

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier to piąta pełnoprawna odsłona dobrze znanej serii taktycznych gier akcji, sygnowanych nazwiskiem popularnego pisarza. Grę stworzyło studio Ubisoft Paris, które odpowiada między innymi za poprzednie części Ghost Recon (Advanced Warfighter, Advanced Warfighter 2) oraz wiele innych charakterystycznych produkcji (takich jak XIII czy Rayman 3: Hoodlum Havoc). Swoje cegiełki dołożyły również studia Ubisoft Red Storm i Ubisoft Bucharest.

 

Gracz wciela się w żołnierza elitarnego oddziału, który musi wykonać wiele niebezpiecznych misji. Future Soldier, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na najnowszych technologiach militarnych. W ręce graczy oddano więc między innymi prototypowe bronie, których działanie można przetestować w rozbudowanej kampanii solowej oraz kilku różnych trybach rozgrywki sieciowej. Wśród nowoczesnego uzbrojenia, jakie przychodzi nam użyć na polu walki, znajdziemy karabiny maszynowe, działka, a także techniczne gadżety, takie jak noktowizor czy mały robot, za pomocą którego namierzamy wrogów ukrytych za przeszkodami.

 

Dla miłośników zabaw bronią, twórcy oferują system Gunsmith, umożliwiający składanie karabinów i pistoletów z kilkudziesięciu różnych komponentów. Skuteczność skonstruowanego dzieła możemy uprzednio przetestować korzystając z dostępnej w grze mapki treningowej.

 

Swoje działania prowadzimy w różnych częściach świata, m.in. w Dagestanie czy Zambii. Nowy Ghost Recon czerpie pełnymi garściami z klasyków gatunku, stosując niezwykle dynamiczny system osłon. Future Soldier mocno stawia również na aspekt walki w grupie - twórcy pozwalają nam skorzystać z umiejętności zsynchronizowanej eliminacji przeciwników, po wcześniejszym oznaczeniu interesujących nas celów. Dodatkowym atutem na polu walki okazuje się również specjalny kamuflaż, dzięki któremu nasza postać leżąc lub kucając staje się niewidzialna.

 

Oprócz trybu zabawy dla jednego gracza, Future Soldier oferuje również rozbudowany tryb wieloosobowy. Trzy dostępne klasy postaci, potężny arsenał, odblokowywany w miarę zdobywania kolejnych poziomów doświadczenia oraz duży nacisk na współpracę w drużynie, czynią zabawę szczególnie atrakcyjną dla miłośników taktycznych, drużynowych potyczek. Zgodnie z obietnicami twórców, najlepsze wyniki osiąga się grając w zgranym i rozumiejącym się zespole, a sama rozgrywka – patrząc pod kątem realizmu – plasuje się gdzieś pomiędzy trybami wieloosobowymi serii Call of Duty i Battlefield.

 

Źródło: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14584

 

KILKA SŁÓW ODE MNIE :24_stuck_out_tongue: 

 

W Future Soldier przegrałem sporo mojego życia (akurat na PS3), wbite wszystkie klasy na maksymalny lvl, wszystko odblokowane, ograne każde DLC :24_stuck_out_tongue:

 

Przed chwilą odpaliłem na XboxOne X giereczkę i co?? 

Pierwsze zaskoczenie JEST PL!! Masakra :)

 

Kilka sekund w menu, sentyment, łezka w oku i co?? Bez zbędnych ceregieli od razu Multiplayer, niby tyle lat temu w to grałem ale od razu podchwyciłem "klawiszologię".

Już po 1 meczu widać, że to specyficzny tytuł, niby randomy ale jak padła jedna osoba drużyna się cofa osłania a jeden podnosi, no MEGA :24_stuck_out_tongue: Tytuł zdecydowanie kierowany do bardziej wybrednego gracza, no i w grę z BC nie grają byle amatorzy z pierwszej łapanki zapewne, a takie staruchy jak Ja :24_stuck_out_tongue:

A co do matchmakingu, no kur... ledwo co odpaliłem kilka sekund i już gram na ful składzie :)

 

Graficznie bałem się, że lata zrobią swoje i tytuł Mnie odrzuci, a nic bardziej mylnego, ta gra to miód nawet teraz :) (po prostu grywalnością, nadrabia upływ czasu).

 

POLECAM każdemu kto jest spragniony bardziej taktycznej rozgrywki...

 

BA!! Ta gra nagradza teamplay oraz realizację celów ponad liczbę fragów, tutaj można mieć killratio na poziomie 0,2 a wygrywać każdy mecz :24_stuck_out_tongue:

 

Wisienka na torcie!!! Badum tssss.... TRYB GUNSMITH, tak się powinno robić gry wojenne ;) z taką customizacją broni oooo (a w tym trybie też w hooy czasu się siedziało :P)

 

 

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×