Skocz do zawartości
Strife

Pokémon Sword & Shield

Rekomendowane odpowiedzi

Poksy oficjalnie na pstryka.

Plus od dziś darmowa jakaś gra na pstryka i tel z poksami. Pokemon Quest.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, bo tym razem to nie news z dupy, a od samego N.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i te cholerne kwadraty wciągają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Strife napisał:

Pograłem trochę i te cholerne kwadraty wciągają.

 

Jako że switcha nie mam w pracy, widziałem tylko trailer i tam za ciekawie to nie wyglądało, to RPG jak normalne pokemony czy jakieś scierwo jak go? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zdun napisał:

 

Jako że switcha nie mam w pracy, widziałem tylko trailer i tam za ciekawie to nie wyglądało, to RPG jak normalne pokemony czy jakieś scierwo jak go? 

Chodzisz po mapce rozwalasz pokemony, lv pokemony, zbierasz ustrojstwo upgradujesz pokemony, zbierasz ustrojstwo żeby coś ugotować i przyciągnąć pokemony, zależy co ugotujesz taki przylezie, potem sobie ustalasz skład i tak w kółko. Typowa androidowa popierdoła, ale na szybkie strzały idealna.

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to nawet takie tragiczne, ale ewidentnie pod mobilne platformy.
Mam ponad pół mapy pyknięte, ale jeszcze się nie znudziłem. Fajna popierdółka do grania w tle - właściwie sama się przechodzi.


Szkoda, że lvl Poksa ma prawie zerowe znaczenie - wystarczy włożyć kamienie i Ponyta na 18 lvl jest taka samo mocna jak ta na 48...
Gra ma swoje minusy: oczekiwanie na "naładowanie" baterii, żeby można było atakować kolejne punkty; kompletna losowość zdobywania Pokemonów i ich poziomów, ciosów i slotów na kamienie; właściwie żadnego wpływu na walkę; dosyć monotonna rozgrywka - zbierz surowce, ugotuj, wychodzi Poks, potrenuj/walcz, następny punkt do zdobycia, zbierz surowce, ugotuj itd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, The_Siemek napisał:

zbierz surowce, ugotuj, wychodzi Poks, potrenuj/walcz, następny punkt do zdobycia, zbierz surowce, ugotuj itd.

Niby monotonne, ale po naładowaniu baterii i tak to włączę i będę robił znowu przez te 10min, bo jakbym miał to robić całą godzinę to bym zwariował, a tak całkiem dobrze się to sprawdza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Quest pyknięty prawie do końca - pokonanie "final" bossa plus trochę dodatkowych aktywności. Pokedex 97/150 i coś strasznie powoli idzie "zdobywanie" kolejnych.
Z gotowania wyskakują co raz częściej te same sztuki.
Na end game wychodzi słabość i monotonia gry - robienie końcowych etapów to już jest rzeźbienie. Tak samo jak levelowanie powyżej 70-80 lvl.


Pro tipy: opłaca się zostawiać składniki i gotować dopiero na garnkach srebrnym i złotym. Przychodzą wtedy Poksy na solidnych poziomach 50-80. Niestety ich startowe staty i ataki są tak losowe, że Pok na 86 lvl może być słabszy niż taki sam na 42 lvl...
Wszystkie Pokemony można wyewoluować do końca - nie trzeba żadnych kamieni żywiołów - zazwyczaj progiem jest 36 lub 40 lvl. Jak ewoluuje Eevee to nie mam pojęcia - niby wg kolorów slotów w których przebywa zdobywając 36 lvl, ale u mnie ze slota zielonego wyszedł Vaporeon.

 

Edytowane przez The_Siemek
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chuj tam biorę poksy :dafuq:

Edytowane przez Strife
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leci na premierę. Wyjebane w to ile mam lat i że będę się ze wstydu ukrywał przed całym światem. Muszę w to zagrać!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie do końca przekonało głaskanie Pokemonów :30vm3cw:
Pokazałem to żonie a ona tylko w kulturalnych słowach zapytała czy mnie nie poje... do końca. Zobaczymy kto będzie w listopadzie głaskał Pikachu po głowie!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dokładnie powiedziała to samo tylko jeszcze złowieszczo się zaśmiała, a sama będzie smyrać żółtego pokurcza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, The_Siemek napisał:

Oj żeby moja tak chciała sama smyrać żółtego pokurcza...

Nie wnikam co Wy tam wyprawiacie :dafuq:, ale zważywszy że tu same zwyrole siedzą to lepiej nie wiedzieć :Coolface:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O chuju słodki... w to będzie można grać w 2 osoby na jednej konsoli!

Niech mi moja spróbuje powiedzieć, że nie będzie ze mną grać. :vxoAZzf:

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ta wersja będzie miała poprawione joycony i inne pierdółki.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i huk poszedł preorder na Pikachu z pokeballem 319zł ( oczywiście kupiłem z myślą o dziecku:Coolface:) całkiem zacna cena.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbierał mi Zelde, Donkey Konga, i Mario Karta, żółtego mysza mu nie dam, po to pokeball żeby rzucać w gnojka jak się pojawi na horyzoncie :jaro:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×