Skocz do zawartości
Strife

Pokémon Sword & Shield

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno czytałem sporo narzekania na te poksy. Że tam nie będzie wszystkich generacji, że coś tam, że coś tam, że nie ma megaewolucji które były fajne, że są gigapoksy, które są czymś bez pomysłu.

Ja tam nie wiem, w żadne nie grałem więc i tak mi się będzie podobało, bo nie będę miał do czego porównać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem temat z Go , bo tamten zdechł, moimi pierwszymi poksami były właśnie Go na pstryka i 25h przy nich pękło, a mały ma ponad 100h więc zakup udany.

 

Mnie cieszy że pokebal będzie obsługiwany w tych nowych, bo gra się tym świetnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mimo iż z sentymentu zagram (choć na bank nie na premierę, bo będzie Death Stranding :banderas: w tym samym czasie), to wciąż nie są to poki na które czekałem i trochę się na Game Freaks zawiodłem. Jestem pewien, że pstryk byłby w stanie udzwignąć dużo ładniejszą i bardziej zaawansowaną grę aniżeli to co dostaliśmy. Animacje żywcem zerżnięte z ostatnich DS'owych odsłon, praktycznie kopiuj/wklej, które w 2019 roku wygląda biedniej niż w Pokemon Stadium z N64 wydane w 1998/2000.

Zrezygnowanie z mega ewolucji wprowadzonych w poprzednich częściach (które de facto bardzo ciepło się przyjęły) zmieniających chociaż w jakimś mniejszym lub większym stopniu wygląd pokemonów (więc była w tym chociaż jakaś kreatywność), w zamian za Dynamax które sprawia że pokemon jest po prostu większy i mocniejszy... Gimme a break, ktoś tu poszedł na łatwiznę.

 

Naprawdę liczyłem, że Pokemon Go to będzie taka gra na przystawkę, odświeżona wersja starych gier, po której dostaniemy coś naprawdę nowego, zajebistego. Niestety nowe Pokemony czymś takim dla mnie nie są, bo przejście na otwarty świat w 3d nie robi aż takiego wrażenia (graficznie i tak wygląda to średnio w porównaniu do takiego Xenoblade...). W dodatku to walki pokemonów są podstawą gier o Pokemonach więc to na nich powinni się w pierwszej kolejności skupić i je dopieścić do maksimum.

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu ten filmik. Myślałem że będzie coś nowego, a tu pokazali, że będzie miasto, w którym będzie naukowiec (nowość), szpital dla poksow (super nowość), sklep z ciuchami (go nowość) i dworzec kolejowy (rewolucyjna nowość). No gurwa...

I tak czekam, i tak kupię. Ale jakbym się jeszcze zastanawiał, to taki filmik by mnie ani trochę nie przekonał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gurwa majątkowąchy umiejo w te reklamy, nie ma co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi znowu anulowali steelbook'a złotego chuj by ich strzelił, ale jebac to znowu będą w media markecie po premierze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że te pojedyncze steelbooki są póki co u nas niedostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gurwa strasznie się bije z myślami, bo w obliczu premiery DS branie tego na premiere ma umiarkowany sens, ale wbrew temu całemu internetowemu psioczeniu na tą grę to wygląda to zbyt zajebiście, żeby nie kupić :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czekam na recenzje, ale po prostu jak widzę mordę tego króliczka to muszę to mieć. Do tego Farfetch z mieczem z pora!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w sumie w przypadku tej gry w zasadzie konieczne chyba będzie abo. Pamiętam że w tych pierwszych pokach w które grałem to niektóre stworki nie ewoluowały jeśli nie były wymienione. Obstawiam że tu jest identycznie, zresztą po to też chińskie zbokolewaki robią 2 wersje, dziady jedne.

 

Przypomniało mi się, jak na studiach na wykładach grałem w poki Red/blue na jakimś emutalorze gameboya na telefonie gurwa z klawiaturą. Nostalgia twardo weszła xD

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokemony :( chciałbym być takim entuzjastą jak wy ale ... kurwa nienawidzę tego z całego serca :whyyy: co wy w tym widzicie ? Pyta entuzjasta chińskich stulejarskich Gierek dla 4 latkow ... :14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne, całkiem rozbudowane, niestety względnie proste lekko taktyczne rpg. O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lubiłem elementy metroidvaniowe przez odblokowanie dróg nowym ruchami plus grind i kolekcjonowanie stworów. Mnie złapali na "Catch'em all!" jak byłem mały i tak zostało. Lubię eksplorację a tutaj jeszcze w świecie 3D.
Fabuły za bardzo z żadnej gry nie pamiętam (a Golda przeszedłem z 15 razy) i mi to nie przeszkadza. Większość jRPGów ma albo jakąś fabułę dla zasady albo taką over-the-top, że ratujesz świat magicznymi gaciami grupy piosenkarek, które tak naprawdę są pradawną rasą kosmitów...
Poza tym sympatyczne mordki się fajnie ogląda. Pikachu to się udał im jak mało co. Żadna firma nie ma chyba takiego drygu do wymyślania ikonicznych postaci jak N. Czerwony hydraulik? Każdy wie, że Mario. Żółta mysz? Pikachu. Typ w zielonej czapce z mieczem? Wiadomo - wojownik Zelda.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest w tych grach i w tym świecie jakaś magia. Niby jest to trochę słitaśnokolorowe, ale jednocześnie jest megazroznicowane. 

Jeszcze serial wszedł do Polski jak byłem na przełomie podstawówki i gimnazjum, więc mam jakiś taki sentyment :)

ale rozumiem też, że komuś ta koncepcja może nie podchodzić. Za to nienawiści nierozumiem wcale :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawiść wywodzi się z faktu ze zapewne jesteś w okolicy wieku mojej siostry - jestem od niej 9 lat starszy i się jarala serialem w tv kiedy dla mnie było to gowno ;) - rozumiem ze jesteś z pokolenia Teletubisów ? (Roczniki 89-93) ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

86, teletubisie to nie moja działka :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, jebnął Czarnobyl i powstałeś :Coolface:

 

Co do poksów, to element zbieractwa dziabągów po prostu robi ten tytuł, jest w tym coś co uzależnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tego że nie ma bulwazaura i skwirtla to im nie wybaczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris wersje poksów ze steelbokiem są na targowisku i w perfect blue, ale tego drugiego nie polecam, bo lecą w chuja z klientem, ogólnie to chyba najgorszy sklep z jakim miałem do czynienia.:fuckoff:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale umiarkowanie ufam sklepom prowadzonym w piwnicy babci. Szkoda że MM nie ma w ofercie. W ogóle nie mogę się nadziwić sytuacji Nintendo w Polsce. Mam wrażenie, że wbrew pozorom sporo ludzi ma switcha, sporo ludzi kupuje gry na to a dostępność jest niemalże żałosna. Nie są to na pewno takie ilości jak prawdziwa konsola albo to zielone dziadostwo, ale mimo wszystko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×